שאלה למבינים

hadad1

New member
שאלה למבינים

מה צריך כדי להתקבל לשנקר ללימודי עיצוב אופנה? יש לימודי ערב? אמיר

צריך להגיע עם תיק עבודות מגוון

ומקורי, יש לימודי ערב בכל מיני קורסים ותחומים, עדיף שתגיע לפני הכל ליום הפתוח בשנקר בתאריך ה- 23.1.02, מעבר לכך יש להם אתר באינטרנט, WWW.SHENKAR.CO.IL, אם יש לך שאלות יותר ספציפיות אתה מוזמן לשאול, אגב בפורום עיצוב המוצר הציעו פעם לקחת ממישהו שכבר לומד במקום X תיק עבודות, להבין מה התחומים הנדרשים, כי הרי הגיוון עושה רושם, ולהתחיל לעשות עיצובים עצמיים בהתאם לכך, בשנקר, אגב יש גם מבחני קבלה די קפדניים, שלדעתי ממש לא הולמים בית ספר ללימודי אופנה, כי האופי של הבנאדם לא בהכרח מעיד על האומנותיות שבו, תנסה לברר קצת על בית הספר לאופנה של מרים בת´´א, 1-800227889 ושיהיה בהצלחה

hadad1

New member
עוד משהו

תודה על התשובה אבל לא כ"כ הבנתי: מה יותר טוב מרים או שנקר? ,למה מבחני קבלה קפדניים לא הולמים ביה"ס ללימודי אופנה?,מי זאת מרים ? איפה דפנה? ומאיפה כל הידע הזה? אה ושוב תודה במידה ותעני לי גם על זה אמיר

אני לא לא חושבת שאופי הבנאדם קובע

אם מגיע לו ללמוד אופנה או לא... חוץ מזה תכננתי ללמוד בשנקר, או שאני עדיין פשוט קיבלתי הצעה ממישהי שלומדת אצל מרים הזו, והיא ממליצה עליה יותר היא נמצאת ברמת גן אני חושבת לא ממש יודעת אטיפה אני עדיין בתהליכי בירור בהצלחה לך לילי

למה, את חושבת שאני צריכה?

אם לאמר ת´אמת חשבתי על זה אבל אמרו לי שיש איזו מנהלת שאמורה להכנס ולנהל את הפורום, את חושבת שיש לי סיכוי?! אוהבת לילי

Angel Of Tears

New member
גם אני חושבת שיש לך..!

תנסי, אני לא יודעת מי זאת שאמורה להיות המנהלת אבל בהחלט יש לך ידע ואת יודעת להתבטא!

למעלה