שאלה שמופנית לכל מי שראה את הדברים

עידן, מותר לשאול מה שתית בבוקר?

Blade Of Fire

New member
בירה שחורה../images/Emo3.gif

עזבי אותי.. אני מצונן ואין כדורים בבית כי האמא המרושעת שלי לקחה את כולם איתה לחו"ל... (ההורים טסו לחו"ל היום ואמא כנראה שכחה שגם הבן שלה שנשאר בבית יכול לחלות פתאום! אני נאלץ לקבץ נדבות בצורת כדורים מאנשים!!!)

Blade Of Fire

New member
לא! אני מתנגד למועדונים!

זה אירגון!!! אני רוצה כאוס!! כאוס שישלוט!! כל חולה לעצמו!!! הפיצו את מחלותיכם בעולם בעזרת פצצות חכמות והפכו את כולם לחולים שיתחילו לאכול אחד את השני. וחסלו את כל הכדורים! KILL ALL HUMANS!!! אמרתי כבר שאני על סמים היום?

סמים זה טוב...

בעצם כל מה שלא חוקי זה טוב- למרות שאני לא אנסה את זה בעצמי בחיים... חחח

Blade Of Fire

New member
סמים ורודים זה עוד יותר טוב

באמת! ניסיתי! כאילו.. זה משככי כאבים שנתנו לי פעם והכדורים היו בצבע ורוד דהוי... והייתי על סמים ורודים! ווהו!!

ToryMaster

New member
המ

אני הייתי על משככי כאבים צבעוניים, הייתי בטוחה שנותנים לי אקסטזי.

ToryMaster

New member
אמרו בביצפר

[המורה שלי הייתה משתמשת בזה לפני שנתיים וחצי כעוד למדתי]. אניאישית לא מנוסה עם סמים, אבל האנשים ההם כן, אז האמנתי

Marble Arch

New member
גם לי היו כאלה, אבל הם היו במרשם.

ורק אתמול אמא הכריחה אותי לקחת את הסמים שלה שהם צבעוניים לגמרי. ואמרתי לה - אמא! לא לוקחים סמים של מישהו אחר (כי זה באמת היה סם, היה כתוב בעלון לצרכן.. וממש לא היה לה אכפת ממה שאני אומרת אז לקחתי שניים. וזה עבד כמו גדול.

Marble Arch

New member
לא כולן.

אמנם המונח באנגלית הוא זהה - drugs וגם בעברית תרופה=סם, כך שכן- תרופה זה סם. אבל כשאנחנו מדברים על זה ביומיום אנחנו מייחסים לסמים תכונות מסוימות כגון התמכרות, סבילות וכ'- אז ישנן תרופות כגון משככי כאבים שעובדים על סמי הרגעה, אלו תרופות מרשם. תרופות שהן מיועדות לקהל הרחב (נורופן, אקמול וכ') הן לא סמים במובן המשפטי.

Blade Of Fire

New member
אני יכול לסתור את זה

אבל אני חולה מידי... אז אני אתן לויקי את הכבוד..

ToryMaster

New member
זה לא ממש נכון

סמים הם סמים, החלוקה היא בין החוקיים והלא חוקיים בלבד. תרופות הן סמים חוקיים. אגב, ה"לא חוקי" יכול להתייחס גם לאופן שימוש.

למעלה