שאלה

• פותח הנושא Leor
  • פורסם בתאריך

Leor

New member
שאלה

אני תוהה האם בהיכרות או בתיקשורת וירטואלית יתכן "חיבור". נראה לי שכן, בהנחה שמילים -גם אם הן רק מרצדות על מסך מבטאות אישיות או נוכחות מאוד ייחודית של הכותב/ת.

Leor יקר

כן--אני מסכימה איתך במאה אחוזים קוראים לזה כימיה- יותר מהמילה חיבור הייתי קוראת לזה כימיה- קולטים את זה מיד- זה כמפגש בין שתי נשמות שנפגשות שוב ואפילו וורטואלית לאחר עידנים של פרידה- ואם קרה לך דבר דומה תשמח ותהנה מהריגוש הקיים במפגש זה מקווה שעניתי לך ותודה שאתה גולש בפורום שלנו שיהיה המשך מאושר ומואר ואני מאחלת לך שכל המפגשים שלך גם בפיזי יהיו מפגשים של נשמות בחיבור אל האור אמן בכבוד רב אלינורה אביגיל שורץ

Leor

New member
את יודעת

מפגשים יכולים להיות מאוד מרגשים ,חזקים.. לדעת מה לעשות איתם או איך המ מסתיימים יכול להיות מאוד לא פשוט.....

Leor המדוע והלמה??.?.?.?....??.?..?

ידידי למה לחשוב על איך הם מסתיימים-למה לא לזרום ולתת להם להיות כפי שאתה כותב מרגשים וחזקים למה הפסימיות? למה להזמין את הסוף- המר? למה לא לזרום באופטימיות- ומה שיהיה יהיה- ולחשוב רק על טוב- באור ובאהבה למה דברים צריכים להפוך לדרמטים? הרי את הדרמה אנו יוצרים- לא חבל? את הדרמה נשאיר לקולנוע ואנו נחיה בעולם מתוקן ללא מחשבות פטליות זו דעתי- וכולי תקווה שתוכל לזרום עם דרך מודעות מוארת זו- הרי בעידן החדש ידוע וברור- שכל מילה וכל מחשבה יוצרת מציאות- אז תיזהר בבקשה במה שאתה אומר- או איך אתה חושב- כי אחר כך- תוכל להאשים רק את עצמך בכבוד רב אלינורה אביגיל שורץ

Leor

New member
לפעמים

דברים מגיעים לנקודה בה קשה חזור לנקודת ההתחלה ומפגש שהיה כל כך מרגש וחזק הופך טעון ושקשה להיפטר ממנו זו עובדה לא פסימיות. הלואי ויכולתי להפרד ולוותר על מפגשים כאלו בקלות.

Leor יקר../images/Emo99.gif

ליאור יש לעיתים שהיקום מפגיש אותנו בעוצמות עצומות למען שעור בחיים-לא כל קשר רציני ועוצמתי נועד לעשות דרך ארוכה- יש כאלה שבאים ללמד אותנו- יש כאלה שתוך הזעזוע והעוצמה באים ללמד אותנו דרך הקושי והכאב- יש כאלה שהם שאריות של תיקוני גילגולים ועוצמתם מירבית- ויש כאלה שהם התאהבויות בר חלוף- לא כל אחד כזה יפיל אותנו- כי אז איך נוכל לתפקד? הגדולה שנילמד- נתחזק- נחכים- נתעצם- ונהיה מחושלים לבא אחריו עד שנמצא את זיווג האור הנכון לנו- את זה שבחרנו בו לפני רדתינו עולם ארץ- אני מקווה שאתה מבין על מה אני מדברת- וכדאי שתדע שאין כלום בסתם- ואין מקרה- כי המילה מקרה אם תהפוך את האותיות תיראה שהשם רקם- לכן ידידי ליאור- אל תיזום-רק תמשיך תזרום- ואם אתה נפגש עם סיפורי עוצמה תהנה מכל רגע- עד לסיפור הבא בכבוד רב אלינורה אביגיל שורץ

luckdragon

New member
שלום :) אם אפשר להוסיף

מחוויה שלי אישית,זה בהחלט נכון,ואף מדהימה בעלת המון ידע. ואהבתי מאוד את שיחתכם. :)...

תודה לך luckdragon../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif

שלום לך ותודה- גם על המילים החמות-- וגם על היותך גלישתך והשתתפותך בפורום הזה מקווה שתגובותיך ימשיכו לזרום באור ואהבה ואם אתה מחמיא לי על הידע ברב שלי- הרשה לי להחמיא לך בתור אחד שיודע לזהותו- הווה אומר שאתה מחובר לידע רב בעצמך שיהיה המשך מאושר ומואר ושוב תודה וברוך הבא בכבוד רב אלינורה אביגיל שורץ

luckdragon

New member
ליאור היקר

קראתי שוב את דבריך,לדעתי ומנסיוני המועט רוב הנשמות בתקופה הזאת, הן נשמות שאנחנו מכירים מעברנו,אומר,הנשמות שלנו מתגלגלות,והן יצרו חיבור עם נשמות אחרות ברמות מסויימות בעבר. מדבריך ניתן להסיק שפגשת אדם מהוירטואל,ואתה חשת שיש דבר מה מעבר גם במפגש פנים אל פנים,וגם בכתיבה מול אדם אחר,לפעמים לא יודעים למה,אבל כאשר אתה מרגיש חיבור חזק.. יכול להיות שאותו אדם כבר נפגשת עימו בעבר הרחוק שלך. (אם יש לי טעויות סלחו לי על בורותי) , והמפגש המסויים נוצר בשביל שאתה והיא תוכלו להתקדם ברמות מסויימות. נסה ללמוד גם מטוב וגם מרע ממה שחווית,כל החיים הם בית ספר אחד גדול :).. אני לא גדול בהסברים ותיאורים.. מקווה שעזרתי במעט או הוספתי לדבריה של אלינורה..

Leor

New member
ההודעה הראשונה

היתה בעניין הוירטואלי. בהמשך מה שעבר בראשי נגע למפגשים בחיים באופן כללי. ואני בעד. אני גם מסכים בעניין השיעור- העיניין הקשה הוא בעיניי האלמנט הרגשי ושם "החגיגה" מתחילה.......בדרך כלל כאשר המפגש הופך לקשר.

למעלה