שאלה

Bezalel P

New member
שאלה מצוינת.

1. לכתוב הרבה רשומות מעניינות ובתדירות גבוהה 2. לפרסם את הרשומות שלך היכן שאפשר, למשל בפורום הזה בשרשורי המומלצים. 3. לכתוב רשומות בנושאים "חמים", כך שאנשים ייכנסו אליהן דרך התגיות הנבחרות. 4. להגיב בבלוגים של אנשים אחרים. 5. להשתתף באופן פעיל בפורומים (גם של בלוגים וגם אחרים), ולשים קישור לבלוג בחתימה שלך.

Your sweet87

New member
אני לא חושבת שזה רעיון כ"כ טוב

אנחנו חייבים לנסות דברים אחרים כדי שמס' הצפיות בבלוגים יעלו, כגון: הגולשים יכולים לשלוח לנו הצעות לכתבות שהם רוצים שיפורסמו בבלוג ומה שנשאר לבעלים הוא להחליט איזה מההצעות ימומש.

דנטל

New member
הרבה מאתנו לא כותבים כתבות

אני ממש לא כותבת כתבות וגולשים לא יכולים להציע לי הצעות (לא הצעות לכתבות, כלומר... גם לא הצעות אחרות, אגב). הרבה מהגולשים יודעים יופי לכתוב בתגובות לפוסטים הצעות ובקשות. אצלי ביקשו שאפרט יותר. לא רוצה. מאידך, כתבתי פוסט שעשה סקר לגבי הגמשת הגבולות לסוג האירועים שאני כותבת עליהם, גם בגלל דרישות (שהופנו במסרים) ועקב תוצאות הסקר - הגמשתי. לבלוג כמו שלי ורבים אחרים, ההצעות של בצלאל מעולות ושלך פחות. זה תלוי בסוג הבלוג, אבל מאז ומתמיד הגולשים יכולים היו לשלוח לך הצעות בתגובות ובמסרים. לתת לזה מקום בולט יכול מאוד להועיל, אבל זה בטוח לא צריך לבוא במקום מה שבצלאל כתב.

ע ל ו מ ה

New member
כמו כן

1. אם הכותב אינו מוכשר, הקוראים לא ממש יבואו אליו לבלוג רק כי כתב על נושא בו הם מעוניינים. יש מספיק בלוגים על כל נושא שבעולם ואנחנו מחפשים מישהו שכשרון הכתיבה שלו מושך אותנו. 2. אם כדי להציע הצעה אנחנו צריכים להיכנס לבלוג, הרי שכותב הבלוג לא הרוויח קורא חדש בעת מילוי הבקשה 3. כשכותבים לפי בקשה ולא מתוך הלב, הסיפוק האישי קטן ולכן הבלוג שלנו יאבד גם אותנו... היופי בבלוג הוא שהוא הבלוג שלנו, אנחנו מחליטים מה לכתוב. ה"זנב הארוך" של Web 2.0 מוכיח שכל מה שצריך לעשות זה למצוא את אותם אנשים בזנב שהכתיבה שלנו תואמת לטעם שלהם. אין שום צורך לשנות את עצמנו עבור קהל.

siv30

New member
אני חושבת שההצעה במס 1 בעיתית

מטבע הדברים לכתוב הרבה לא תמיד הולך עם רשומות מעניינות או איכותיות. מעטים הבלוגרים שיכולים לעמוד בשלושת התנאים המצטברים של סעיף 1
וזו למעשה יריה ברגל, כי אם הרשומה לא איכותית או לא מעניינת, הסבלנות של המקליקים והקוראים מתקצרת.

למעלה