שאלון היכרות לחברי הפורום...

Little Chiwawa

New member
אני...

איך קוראים לך? שיר באיזה גיל אתה? 13 וחצי מה הגובה שלך? 1.71 צבע עיניים? חום צבע שיער? חום איך הגעת לפורום? אהה כשהודיעו שהוא נפתח האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז? כן אם כן איזה? אופנה ודוליז מה אתה הכי אוהב לאכול? הרבה דברים.. מה אתה שונא לאכול? עגבניות האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות? לא.. איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב? אהה..בר רפאלי כמו איזה דוגמן או דוגמנית היית רוצה להיות? אממ לא יודעת..

ריקוושש

New member
שבוע טוב :) עונההה =]

איך קוראים לך? ריקי אדרי באיזה גיל אתה? 15 מה הגובה שלך? 1.66 צבע עיניים? אממ.. דבש?!ירוק?! לאדעת חח צבע שיער? חום בהיר איך הגעת לפורום? דרך פורום אחר =) האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז?כן :) אם כן איזה? אהבה בגיל ההתבגרות - פורום שולטט מה אתה הכי אוהב לאכול? צ'יפס של אבא :) מה אתה שונא לאכול? אפונה בעע האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות? הייתי בתגלית השנה בעיר שלנו זכיתי מקום 3 :) איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב? בר רפאלי,גלית גוטמן כמו איזה דוגמן או דוגמנית היית רוצה להיות? לאדעת,לא משנה לי העיקר דוגמנית שבוע טוב :)

אז ככה...

קוראים לי מזי. אני בת 20 (הייתי ב- 26/2). גובה: 1.72 משקל: 50 ק"ג עיניים: חומות- כהות שיער: שחור- גלי הגעתי לפורום דרך וווששייי (חולה עליו!) לא רשומה בעוד פורומים אוהבת לאכול- פיצה שונאת ולא אוכלת- דגים ניסיון בדוגמנות- כן. הצטלמתי אצל צלמים מקצועיים, הופעתי בעיתונים מקומיים... דוגמניות אהובות- נעמי קמבל, טיירה בנקס, קלאודיה שיפר... דוגמן אהוב- יהודה לוי, איתי תירוש... שואפת להצליח בתחום הדוגמנות בזכות עצמי (ולכן לא הייתי רוצה להיות כמו דוגמנית אחרת)...

תמונה... ../images/Emo202.gif

שכחתי קודם לצרף תמונה, אז אני מצרפת עכשיו...

netigrini

New member
למאי פינטו...

יש לי את האתר שלך במועדפים חחח.. אניי ממש אוהבת לשמוע את השירים שלך מקספר! יש לך כל מהממם! ואת ממש יפה!!

תודה לך

יש אתר נוסף שבנו עליי ושם יש שירים לא של קספר בקספר הייתי ב9וחצי חחחחח ושוב תודה לך www.maipinto13.tipo.co.il

אדווש ד

New member
עונה

איך קוראים לך? אדווה באיזה גיל אתה? 15 {3.2} מה הגובה שלך? נמוכהה!!!! קצת פחות מ-1.55 ונמוך לגיל 15.. מה לעשות כל דבר שאני אוהבת לא הולך לי חחחח צבע עיניים? חומות צבע שיער? חום תלתלים.. איך הגעת לפורום? פורומים חדשים האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז? כן אם כן איזה? רבלדה, פיספוסים, הילארי דאף, התאומות אולסון, אמינם ועוד מלא מה אתה הכי אוהב לאכול? פיצה מה אתה שונא לאכול? דגים בעעעעע האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות? לא... זכיתי מקום 2 בנערת היופי במלון באילת חחח כשהייתי קטנה יותר היצטלמתי לעיתון של אשקלון חחח וזהו.. איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב? רותם סלע, יהודה לוי, יב"ז.. כל מיני כמו איזה דוגמן או דוגמנית היית רוצה להיות? אממ לא יודעת נראה לי יעל בר זוהר היא מדגמנת לפוקס ואני מאוד אוהבת את הקטלוגים שלהם.. ואת הבגדים חח <=_אדוו'ש_=>

pinki girl1

New member
עכשיו אני עונה...../images/Emo3.gif

איך קוראים לך? רינת באיזה גיל אתה? 20 (23.12) מה הגובה שלך? חייבים לענות? קשה לי לדבר על זה.. נושא רגיש /: (1.66) צבע עיניים? ירוק צבע שיער?שטני איך הגעת לפורום? איך לא האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז? כן אם כן איזה? רבלדה, טנלובלות מה אתה הכי אוהב לאכול? הומפרייז מה אתה שונא לאכול? בצל..איכס האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות? אמממ לא... אבל כמו שאומרים " אתם עוד תשמעו עלי.." חחח ממש איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב? דוגמן - דודי בלסר דומגנית - יש המון יאוו אגם, בר רפאלי, אסתי... כמו איזה דוגמן או דוגמנית היית רוצה להיות? כמוני..:) ולסיום נוסיף תמונה..

here I am :))))

איך קוראים לך
רן. באיזה גיל אתה
אני בגיל 21
מה הגובה שלך
1.65 צבע עיניים
חום דבש (חח האלה שחייבים להוסיף את הדבש
) צבע שיער? שחור. איך הגעת לפורום
דרך "פורומים חדשים בתפוז אנשים". האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז
כן. אם כן איזה
כל מיני חחח מה אתה הכי אוהב לאכול
סלט
מה אתה שונא לאכול
כבד
האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות
לא יותר מידי אבל בגיל 13\14 הייתי באיזו סוכנות.. איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב
נועה תשבי
כמו איזה דוגמן או דוגמנית היית רוצה להיות
כמוני אבל אני עדיין לא דוגמן אז אמממ... לא יודע חח אם אתה רוצה אפשר להוסיף תמונהה.. הוספתי
רן.

fcolors

New member
ועכשיו אני עצמי וכולי ../images/Emo3.gif

לעיניכם בלבד
. אסי בן 30 1.85 חום שחור שחור בגלל עבודתי כצלם ומעצב אלבומים דיגיטלים לא יודע אם רשום אבל מבקר וכותב קצת שם ירושלים עירי, אוהב לקרוא את שירה ופרוזה , אופנה קובה חמוסטה של אמא שלי
פשטידות בעעעעעעעעע יש לי נסיון בלצלם ולעצב אלבומים דיגיטלים לדוגמנות שירז טל בנשמה הכי הכי , בר פאלי או רפאלי , מה רע בלהיות דודי בלסר חחחח הייתי מת תמונה שלי..........קבלו בכייף למרות שיש 5 תמונות בפרטים שלי באלבומים שלי אז הנה עוד אחת מבריכה באנטליה טורקיה

רינתי15

New member
אני=]

איך קוריאם לך: רינת בן כמה אתה:15 וחצי מה הגובה שלך:1.71 צבע עינים:כחול ירוק צבע שיער:שטני איך הגעת לפורום:סתם בדקתי פורומים חדשים והגעתי לפה=] האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז:אכן כריסטינה אגילרה.. מה אתה הכי אוהב לאכול: כריות עם חלב מה אתה שונא לאכול: הרבה דברים האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות: ניסיון קטן פה ושם הצטלמתי לכמה מקומות וזהו איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב: אני מתה על בר רפאלי.. טיירה באנקס ויש הרבה.. איזה דוגמנית היית רוצה להיות: בר רפאלי ללא ספק :):)

Gal Nissan

New member
שלי

שם - גל ניסן גיל - 15 וחצי גובה - 1.67 צבע עיניים - חום ירוק ש\צבע שיער - חום בהיר איך הגעת לפורום - דרך "פורומים חדשים בתפוז" האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז - צפרירים חולון , איפור , והקומונה של הליגה הארצית אוכל אהוב - במבה , שוקולד , אוכל סיני אוכל שנוא - דגים , בשר {אני צימחונית} האם יש לך ניסיון קודם בדומנות - כן יש הרבה כבר כתבתי 50 פעם בפורום ואין לי כוח לחזור על זה דוגמן\דוגמנית שאני מעריצה - לא מעריצה אף אחד...רק את עצמי כמו איזה דוגמנית ארצה להיות - שאלה קשה...

©sweet girl

New member
עוונה ../images/Emo13.gif

איך קוראים לך? אילונה באיזה גיל אתה? 17 עוד חודשיים מה הגובה שלך? 1.63 צבע עיניים? כחול צבע שיער? בלונדיני איך הגעת לפורום? דרך הפורום של טופאג'נסי האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז? כן :] אם כן איזה? סאב הצל ומשפ' תאקט, טלנובלות, גרפיקה מה אתה הכי אוהב לאכול? מוקרם מה אתה שונא לאכול? אממ דברים מוזרים האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות? לא איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב? לא'דעת חחח כמו איזה דוגמן או דוגמנית היית רוצה להיות? לא רוצה להיות כמו מישהו, רוצה להיות עצמי

©sweet girl

New member
עוונה ../images/Emo13.gif

איך קוראים לך? אילונה באיזה גיל אתה? 17 עוד חודשיים מה הגובה שלך? 1.63 צבע עיניים? כחול צבע שיער? בלונדיני איך הגעת לפורום? דרך הפורום של טופאג'נסי האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז? כן :] אם כן איזה? סאב הצל ומשפ' תאקט, טלנובלות, גרפיקה מה אתה הכי אוהב לאכול? מוקרם מה אתה שונא לאכול? אממ דברים מוזרים האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות? לא איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב? לא'דעת חחח כמו איזה דוגמן או דוגמנית היית רוצה להיות? לא רוצה להיות כמו מישהו, רוצה להיות עצמי

אני עונה =]

איך קוראים לך? ספיר נדלר באיזה גיל אתה? 14 מה הגובה שלך? 164 צבע עיניים? ירוקות צבע שיער? שטני איך הגעת לפורום? לא זוכרת האם אתה רשום בעוד פורומים בתפוז? לא אם כן איזה? ל-א רשומה מה אתה הכי אוהב לאכול? אורזז חח מה אתה שונא לאכול? חומוס-בעע האם יש לך ניסיון קודם בדוגמנות? כה איזה דוגמן או דוגמנית אתה הכי אוהב? יהודה לויי כמו איזה דוגמן או דוגמנית היית רוצה להיות? אני רוצה להיות כמוני חח אני לא מצליחה להעלות תמונה אז יש קישור לפיק שלי

למעלה