שאלת
שאולי תדעו לענות...

שאלת
שאולי תדעו לענות...

הזמנתי מוצר, הוא אמור להגיע מחנות בעיר מסוימת בארץ לסניף הדואר בעיר קרובה, כלומר השליחה היא מהחנות דרך דואר ישראל, לא בטוחה אם ברגיל או רשום.
תוך כמה זמן לדעתכם זה אמור להגיע?
(מניחה שכאן יש בקיאות ברזי הדואר יותר מהממוצע:)).

shaltrix

New member
בדרך כלל לוקח שבוע...

בדרך כלל דואר רשום לוקח שבוע.
לא מזמן קניתי שרשרת שם מאתר ישראלי וזה לקח שבוע.
בגדול זה יכול להשתנות לפני כתובת המגורים.

sheffys1

New member
זה כנראה באמת תלוי איזור מגורים

כי כבר הרבה זמן לא לקח לדואר בארץ שבוע להגיע אלי.
2-3 ימי עסקים. לא יותר.

ענבל מ

New member
דווקא

אם מדובר על חבילות שעשלחטת בתוך הארץ, אצלי לוקח להן מעל שבוע.
גם חבילות שנשלחו בינעירונית הגיעו אחרי השבועיים...

תודה לעונים, וטוב לדעת.

עבר בינתיים מעל שבוע אאל"ט, אמתין בינתיים ואולי בהמשך אברר עם החנות.
מקווה שאין בעיות מיוחדות בדואר..
(מתסכל שדברים מחו"ל יכולים להגיע תוך שבוע, ובתוך הארץ משהו שבמרחק חצי שעה נסיעה מהבית שלי לוקח כ"כ הרבה זמן :( )

+
שאלה נוספת

אז ככה, מסתבר שהפריט נשלח והגיע לסניף הדואר המקומי והפתק נעלם איפשהו בבית בלי שעידכנו אותי (קיצר כשל פנימי משפחתי
).
יצא שכשגיליתי שכבר הגיע הפתק כבר עברו כמעט שבועיים מהתאריך שרשום עליו.

עכשיו השאלה היא כזו-
אני יודעת שכעקרון הם מחזירים בדואר פריט אחרי שבועיים שלא הגיעו לאסוף אותו. עכשיו כשזו תקופת חגים, נראה לכם שזה יהיה אותו זמן?
אני פשוט מתבאסת להגיע במיוחד לדואר ויגידו לי - כבר עבר הזמן שלחנו בחזרה. (כבר קרה בעבר:( )

ענבל מ

New member
מנסה לענות

.אחרי שיצא שקבלתי פתקים שבועיים אחרי שהפריט הגיע לסניף, אני כבר לא יודעת מה לומר... מצד שני, בזמן האחרון השתפרו והפתקים מגיעים לתיבת הדואר שלי גג יומיים-שלושה אחרי שהחבילות מגיעות לסניף.
יצא לי לאסוף בשבוע שעבר חבילות ששכבו שבועיים בדואר. לא היה נראה שמישהו יזיז אותן ממקומן אם הייתי מגיעה מאוחר יותר... אני מניחה שבתקופת החגים הם גמישים יותר. אבל עם דואר ישראל לעולם אי אפשר לדעת

עדכון:

אספתי היום את דבר הדואר, הגיע ליעדו בשלום וחיכה לי

{התאריך בפתק המקורי היה 27/8, כנראה שבאמת הם גמישים יותר בחגים [וטוב שכך! כי בצום גדליה הלכתי במיוחד (כשאני צמה) והסניף משום מה היה סגור וללא שום הודעה באתר הדואר...]}

למעלה