שיער כמו של רן דנקר?

K2thug

New member
שיער כמו של רן דנקר?

לא ייודע יש לו שיער כזה מוזר..אבל טוב..הוא עושה פן או משהו? בטבעי שלי יש לי גלי/חלק כזה אבל אין לי כוח לפן וכאלה דברים..אבל כל העניין של ההעמדה לפעמים ושזה ייראה חלק מאחורה.. איך עושים כאלה דברים? אם מישהו יוכל להסביר קצת יותר על סוג השיער הזה ואיך עושים אותו זה יהיה טוב :) תודה

K2thug

New member
ו,האם יש דרך להכהות

את השיער? לא על ידי חומרים,אם יש.

עונה לך....

לגבי השאלה הראשונה: שיערו של רן דנקר הוא טבעי מבחינת צבעים...הוא עושה לפעמים פן וזה מה שגורם לשיער שלו להיות חלק....בעקרון השיער שלו חלק גלי....אני אישית לא מתה על התסרוקת שלו על כל אחד..זה מראה מוזנח פחות או יותר....ויש כאלו שיפה להם כשהפנים לא מוסתרות... אתה פשוט יכול לעשות פן או לשים קרם או מה שתבחר בבוקר ולסרק מאחורה הרבה...זה לא יצא כמו פן אבל זה יהיה פחות או יותר ישר אם השיער שלך היה גלי.. לגבי השאלה השניה: יש אפשרות לצבוע את השיער עם חינה...זה אומנם מסריח כששמים את זה על הראש אבל זה טבעי לחלוטין ולא מזיק לשיער....צבע החינה יכול לצאת שחור אדום חום...תלוי איזו חינה וכמה זמן החינה על הראש שלך.....

Black Jane

New member
../images/Emo2.gifעוד תגובות כמו מה למשל?

התשובות של שחר ענו לך על השאלה :) אם התהיה שלך היא באשר לחינה, שזה על גבול הטבעי-כימי; אז אאל"ט אין חומר טבעי שמכהה השיער. אם אתה רוצה הפוך למשל, להבהיר, חשיפה מרובה לשמש עושה מבהירה. הירח לא נראה לי מכהה
וכמובן שאם יש לך עוד שאלה יותר ממוזמן לענות@

gal255

New member
התספורת של רן דנקר

רן עשה גאלח בשביל תפקיד בסרט לפני כמה חודשים טובים, מאז השיער פשוט גדל לו בצורה טבעית

למעלה