~שירשור התקדמות~

Keitarou

New member
~שירשור התקדמות~

כי הקודם כבר לא קופץ והוא כל כך בתחתית העמוד.. P=

Keitarou

New member
סיימתי את הכובע~! D=

---> ממ.. זהו.. תפרתי קצת מהמכנס אבל עוד לא התחלתי עם החלק העליון... אה~ אבל עשיתי את החגורת חבל הזאת! ^^

Sezuke

New member
מגניב D:

GOGOGO באיזה צבע החגורה? אני לא ממש מבין בחגורות של קפוארה אבל אם אני לא טועה לבן זה ההכי גבוה? או שאדום+שחור? אין לי מושג XD.. הכי חשוב זה הצבע שאדי משתמש בו אני מניח XD

Keitarou

New member
החגורה לבנה~

וגם לי אין ממש מושג בחגורות האלה.. <_< פשוט לכל זרם בקפואירה יש שיטת דירוג שונה.. יש שיטה אחת שבה חגורה לבנה זה הכי גבוה ושיטה אחרת שבה זה החגורה הראשונה שמקבלים.. ^^;

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifמ-אמם!

יוווווווווווווו *O*

תותח!!! איזה יפה יצא לך!!!!!!!!! *O* זה כל כך מגניבבבב ;; הממ.. המ! נכון לך ולאבי יש את מסורת התמונות? אז לי ולך יש גם מסורת. מסורת שבה בכל כנס אתה מביא לי את הפרופס המגניבים שלך XD *רמז*שיעול*רמז* חח סתם סתם XDDD אבל באמת יצא לך שווה ברמות O: איך עשית את המצחייה?

Keitarou

New member
XDDD

נראה לי שהכובע הזה יבלע לך את הראש אם תנסי לשים אותו.. ^^; כדי לעשות מצחייה סורגים את הצורה שלה פעמיים ,כאילו אחת מעל השנייה ,מכניסים בינהן חתיכת פלסטיק או משו וסורגים את 2 החתיכות ביחד לסגירה (זה הפס הירוק במצחייה..) וזהו~! =) ותווווווודה~~ ^^

XDDDDD LOL

חחחחח יש מצב תכלס... XD" למרות שהראש שלי גדול אז אני בספק אם זה בכלל יעלה עליו >_>" חח סתם ^^" בכל מקרה כן כך חשבתי, זה פשוט נראה ממש טוב!!!! גם אני ככה עשיתי את המצחייה של לואיג'י.... P=

coral chan

New member
../images/Emo210.gif מישומה לא שמתי לב להודעה הזו @@

*O* יצא מדהים. ומצחיה... וואו!

למעלה