שלום אוהדים יקרים

din357

New member
שלום אוהדים יקרים

היי ושבת שלום.. קודם כל אני רוצה להגיד לכם שהקבוצה שלנו מדהימה וכל זה. ומה שהיה בקריית אליעזר רק מי שהיה שם יכול להבין את ההתרגשות שהיתה שם.. לגבי המשחק מול בית"ר ביום שני, אין לי איך להשיג כרטיס נוער (כי מוכרים לפי מה שהבנתי רק בנתניה ואני לא נתנייתי). מי שיכול לארגן לי כרטיס (עד 60-70 שקל) ואני יתן לו כסף ביום המשחק יבורך. תודה ובע"ה שבוע טוב.

SjP

New member
תגובה

ניתן לרכוש כרטיסי מבוגר בלבד באמצעות כרטיס אשראי בימים שלישי, רביעי, חמישי וראשון הבא בין השעות 10:00-13:00 בלבד בטלפון: 09-8651336, לבקש את מיטל כרטיסי נוער לשערים 1-2 כבר לא יהיה לך כי הכל אזל ביום המכירה הראשון, מה שכן יש כרטיס נוער לשער 5 (מאחוריי השער) נכון לעכשיו, אני מציע לך להזדרז כי ביום המשחק הקופות לא ייפתחו בכלל כמו שזה נראה עכשיו כבר כמעט כל הכרטיסים נחטפו

SjP

New member
כמו שאמרתי

אזלו כרטיסי הנוער האפשרות היחידה שלך זה לקנות כרטיס מבוגר בעלות 85 שקל

tristan79

New member
ונכון לפרסומים האחרונים

כרגע נשארו רק 200 כרטיסים למכירה למשחק, לאוהדי נתניה. יש עדיין כ 750 כרטיסים שמיועדים לאוהדי בית"ר, אבל בכל מקרה עושה רושם שהקופסא תהיה מלאה מחר והקופות כלל לא יפתחו לפני המשחק. בנוסף קבוצות אוהדים נפגשו בסופ"ש על מנת להכין אמצעי עידוד למשחק וקבוצת "ריאליטי" (הספונסרית של נתניה) תחלק 2,500 חולצות של הקבוצה לפני המשחק... הולכת להיות לנו יופי של הפקה ביציעים, נקווה שגם על הדשא נראה הצגה תואמת...

למעלה