שלום אני חדשה פה בשמת מעברון

טיפקסית

New member
שלום אני חדשה פה בשמת מעברון

אז ככה: אני בשמת מקיבוץ עברון אי שם בתוך נהריה שכבת י"ב קיבוץ בצמצום ובתהליכי הפרטה מתקדמים למדי אבל עדיין רמת החיים פה לא רעה אני לומדת במגמת אומנות במוסד שלנו ונושא פרויקט הגמר שלי במגמה מוקדש לקיבוץ של פעם [מקורי לא?] אהה כן חשוב לציין שהקיבוץ שלנו חגג 68 בינואר האחרון,אנחנו זקנים ואמא שלי במקור היא בת קיבוץ כפר מסריק שזה גם פה לא רחוק ותותי מה קורה? תבואי לבקר אותי כבר במכלול ואני ממש מצטערת על כל המכות שהיו בפורים ויש לי דיבור על זה איתך אז דברי איתי ובדקי מסרים זהו שמחה להצטרף לכאן

טיפקסית

New member
לא ממש לא אני לומדת במוסד אופק

אני לומדת במוסד אופק [אימפריה כחולה] ואני גרה בעברון מה נשמע במבואות עירון? ד"ש לתמוז,הדר ושי ליאור ממבואות עירון

MsUnderstood

New member
אז נשאל אותך על בנות משם..

בנות מאפק וזה..ליאת עמית ונופר.. חחחח

טיפקסית

New member
שלושתן לומדות איתי באותה הכיתה

י"ב 1 מב"ר אימפריה! ואופק אימפריה ושלומות לכל הקיבוצניקים והקיבוצניקיות שנמצאים כאן שיהיה לכם שבת שלום וחג פורים שמייח אוהבת אתכם אחיי ואחיותיי הקיבוצניקים

טיפקסית

New member
לא למדתי מעולם במבואות אני מעברון

אבל אני מכירה הרבה חבר'ה משם כי מן הסתם אנחנו באותה תנועת נוער ואת הדר,שי ליאור ועמית אני מכירה מפורום הדג נחש שנמצא ממש כמה צעדים מכאן ממש פה בתפוז ואת תמוז הכרתי איכשהו דרך האינטרנט,גם כן דרך תפוז את עמית והדר פגשתי באוקטובר האחרון במפגש המעריצים המעולה שהיה עם הדג נחש [מי שלא היה שם הפסיד בענק] ואני עד עכשיו בקשר איתן את שי הכרתי בפורום הדג גם כן,אבל לא נפגשנו אף פעם קיבוץ עברון-מחלום למציאות 1937-2005 אנחנו אימפריה! אין כמונו

The orange Lady

New member
בשמתי!

היי מותק!! מה נשמע?? מגניב שהצטרפת לפורום!!!!! כן.. גם אני מצטערת על המכות שהיו בפורים.. זה לחלוטין הרס את כל הערב... זהוו.. גם לי יש על מה לדבר איתך תהיי בקשר.. נתראה!

טיפקסית

New member
תותית ניסיתי להשיג אותך קודם באייסי

היית באוואי קודם באייסי שעה אני כותבת לך ואת לא עונה חכי אני אתקשר אלייך לפלאפון בדקי מסרים פליז ו..תהיי בקשר

diet prozak

New member
נצל"ש - גם אני חדשה

היי לכולם, קוראים לי תמר ואני ממעברות. ממש שמחתי לראות שפתחו את הפורום הזה, וממה שראיתי עד עכשיו, הולך להיות ענק.

למעלה