שלום. האם מישהו מכיר מקום בו אפשר לרכוש ספרים

ניצנץ63

Well-known member
שלום. האם מישהו מכיר מקום בו אפשר לרכוש ספרים

בסלובנית או קרואטית?? עדיפות לספרים על יהדות או ישראל, אך גם ספרות כללית יכולה להיות אפשרית. תודה מראש.

ניצנץ63

Well-known member
תודה על התגובה. אשמח אם מישהו יוכל לתת לי

כתובת ופרטים נוספים אם יש לגבי המקום ו/או סוגי הספרים וכו'. תודה וחג שמח.

bensha1

New member
יש לנו למכירה ספרים בעברית ובסרבו-קרואטית

עתה אנחנו נמצאים בדיוק בהכנת רשימה מדוייקת אבל מה שאני בטוח יכול לפרסם זה ספרים שכתבה המנוחה ג'ני לבל ז"ל ושנתרמו ע"י אחייניתה למכירה כתרומה לקרן הסוציאלית של ההתאחדות. להלן הרשימה הראשונית: שם הספר שפה מחיר פתאום שונה פתאום אחרת עברית 30 ₪ חאג' אמין וברלין עברית 40 ₪ Odjednom druga, odjednom drugacija סרבו-קרואטית 30 ₪ Do konacnog resenja סרבו-קרואטית 40 ₪ Da se ne zaboravi סרבו-קרואטית 40 ₪ Hazi Amin i Berlin סרבו-קרואטית 40 ₪ Ljubicice bela סרבו-קרואטית 30 ₪ Juce danas סרבו-קרואטית 40 ₪ Jevrejske knjige stampane u Beogradu סרבו-קרואטית 30 ₪ Jevreji Jugoslavije סרבו-קרואטית 30 ₪ Dnevnik jedane Judite סרבו-קרואטית 40 ₪ Vremena u nama (Dina Katan Bencion) סרבו-קרואטית 20 ₪ The Mufti of Jerusalem אנגלית 80 ₪ יש לנו גם את האנתולוגיה הדו לשונית, עברית וסרבו-קרואטית "בארץ אהבתי" הכוללת מאמרים, שירה וציורים שכתבו או ציירו אחינו עולי יוגוסלביה. האנתולוגיה עולה 80 ש"ח אך עתה היא גם במבצע ועולה רק 40 ש"ח. מי שמעוניין לרכוש ספרים שיתקשר לגב' לילי 050-3556841 או שישלח לי מסר בפורום. משה יו"ר ההתאחדות

למעלה