שלום וגם להתראות

שלום וגם להתראות

רציתי לשתף אתכם - את מי שלא יודע- שביום חמישי אני עולה על מטוס שלוקח אותי לציריך- שוייץ ומשם על מטוס שנושא אותי לסינגפור ומשם לכזה שיביא אותי לבריסביין אוסטרליה. שם בשדה התעופה תחכה לי אשתי היפה שנמצאת שם כבר שלושה שבועות ואני נטרף מגעגועים אליה. יחד נבלה שם את הקיץ, שפה יהיה חורף ,ונחזור באביב עם הציפורים ושאר הירקות. צריך לצאת ולשאוף קצת רוח; צריך להתגעגע קצת למה שהופך למובן מאליו- תל אביב ,ישראל, הופעות. הפקדתי את הפורום הזה בידיה הנאמנות של מיכל- נערת הצדפה וכידוע לכם היא עושה עבודה נהדרת. המשיכו לשמור על הגחלת בהעדרי. בלי נדר אשתדל לכתוב לכם מפעם לפעם. אדיוס חמודים שלי! שמרו על המולדת ועל עצמכם. אוהב אתכם!

תמרוש5

New member
תהנה!../images/Emo140.gif

הלוואי שהייתי יכולה לברוח מהחורף המעצבן הזה.

כל הכבוד לך ,אני כל כך מעריכה אותך על כך!

שאתה בנאדם נפלא ומקסים (היחס שלך לקהל שלך מרגש אותי תמיד מחדש) בדיוק נכנסתי לפה לשאול את החברה' מתי ההופעה הקרובה שלך במרכז, כי שמעתי אותך ברדיו וממש עשה לי חשק אז זה מה שקיבלתי,שאתה בעצם יוצא לחופשה אז אני אחכה בסבלנות כמו כולם פה אני מניחה וכן,,,,בהחלט תעשה חיים תבלה ותהנה,ותחזור עם כוחות מחודשים ותלמד קצת את חבר שלך יוני אך מתייחסים בהערצה למעריצים שאפו,אתה מלך!

a d i 8

New member
תהנה../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

אחחאחח כמה שאני מקנא בך החלום שלי זה אוסטרליה אנחנו נחכה לך פה ובטוחה שכולם ייספרו את הדקות
אז שוב תהנה! מגיע לכולם לשאוף קצת אויר...

Chen Shesek

New member
תהנו המון ../images/Emo13.gif סוף סוף קצת חופש

אגב תיזהרו, מכירה אנשים שעשו את זה (ללכת בחורף לאוסטרליה ששם קיץ), חזרו בקיץ וכל מטרתם בחיים מאז הייתה רק לראות גשם.. (עד שהגיע החורף, כמובן) [טוב אני סתם מקנאת] חוופש נעים

אני כבר מתגעגע...

איזה כיף לך.... גם לא תיהיה פה בחורף (וזה משובח, כי חורף זו עונה רעה!) וגם תיהיה באוסטרליה כמה חודשים... אני כל כך מקנא... אבל אני מקווה שתעשה אחלה בחלה של כיף עם אישתך ותחזור עם כוחות לעוד הופעות מעולות...

Oyster Girl

New member
אתה מפסיד יופי של סופגניות ../images/Emo3.gif../images/Emo67.gif

אבל מגיע לך חופש.. שיהיה לך חנוכה שמח, חג מולד שמח וטיסות קצרות ולא מייגעות.
Take care וד"ש לקרן
.

מאיה911

New member
תעשה חיים!../images/Emo9.gif

תהנו שניהם
כבר מתגעגעת... הוו אוסטרליה
איזה כיףףףףףף תהנה ושמור על עצמך!

ץהנו!

ווואלק..אוסטרליה מקום תותחני..ביירון ביי אחד המקומות (זה קרוב לבריסביין..קפוץ לביקור)

למעלה