שלום חברים

שלום חברים../images/Emo13.gif

שאלה: האם ידוע לכם על מועדון לחירשים באיזור המרכז שמפעיל כל מיני חוגים? חוגי אומנות או חוגי בישול,וכאלה...? מי מפעיל את המועדונים האלו? והאם אפשר לקבל טלפונים שלהם,אם יש ברשותכם להפנות אותי,אשמח מאוד. למבוגרים,וגם לילדים. עדי.

אייני

New member
לילדים - יש את "שמע" ת"א

למבוגרים - לכבדי שמיעה ומתחרשים יש את "בקול", לחרשים אני לא הכי זוכר, אני זוכר רק את אח"א. בכל מקרה, למבוגרים, ממה שהבנתי, אין ממש חוגים, יש להם יותר מין מסיבות כאלה.

מה...אין חוגים ללק'שים וחירשים בכל

הארץ??? אני לא מעורבת כ"כ,אבל מעניין אותי לדעת, אני עצמי מעבירה חוגי אומנות. את שמ"ע אני מכירה,מועדון נחמד מאוד. חבל שאין כמוהו גם לקשישים כמונו

marco star

New member
"שמע" פועל בכל הארץ

חוץ מת"א, יש לו סניפים גם בירושלים, בחיפה, בבאר שבע, ובטבריה/מע'אר (בקשר לסניף האחרון, אני לא בטוח אם הוא עדיין קיים...)

black_magic

New member
למבוגרים כן יש מועדון חירשים משלהם

באיזור ת"א יש את "הלן קלר" שזה ליד יד אליהו.. אבל אני לא יודעת אם יש שם חוגים וכאלה כי אני מחיפה ואני יודעת שבמועדון החיפאי הנקרא "בית בורלא" כן יש חוגים וכל מיני הפעלות, מסיבות וטיולים לקהל החירש המבוגר.. שמע יותר מכוון לילדים עד גיל 18

nick name1

New member
24

כל העיניין הוא שראיתי מישהיא שמענינת אותי אבל כל מה שאני יודע עליה זה שהיא חרשת יודעת שפת הסימנים ושהיא היתה שישי שעבר בסנוקר בקריות אז יש לי בעיה. [אגב החלפתי כינוי]

למעלה