שלום לכולם, אני חרדי.

לשמים

אם כבר יש מי שבודק בפורום תנ"ך אז מעניין אותי אם בעל מתיר לאישתו .... איך אלוהים מסתדר עם זה?

את יכולה לברר בכיף ואפילו לשאול רב

אבל זאת המציאות ההלכתית כרגע ועדיין לא נראה לי שהיא השתנתה

בכלל לא נכון מבחינה הלכתית

כל יחסי מין מחוץ לתחום הנישואין הם אסורים לבעל.. אין לו שום היתר הלכתי להיות עם מישהי אחרת בין רווקה ובין נשואה... אבל פה זה לא פורום הלכתי אז...

בכלל לא נכון מבחינה הלכתית

כל יחסי מין מחוץ לתחום הנישואין הם אסורים לבעל.. אין לו שום היתר הלכתי להיות עם מישהי אחרת בין רווקה ובין נשואה... אבל פה זה לא פורום הלכתי אז...

בעניין הזה צודקת מלאכית..

לבטח הוא לא היה רוצה להשרף 7 שנים בגיהנום.. אגב.. לפי ההלכה זה דינה של גבר ההולך עם אשת איש וכנ"ל לגביי אשת איש.. יוהו.. מה קרה לי היום עם הקטע של הדת.. השתבשה עליי דעתי כנראה מהחום.. יום טוב sky ואגב מלאכית התמונה הזו בשבילך..

.

לפי ההלכה המעוותת מותר הכל לפי ההלכה היהודית יש הלכה ולפי זה מה שמותר מותר ומה שאסור אסור כל אחד יכול ללמוד בספר טהרת ישראל אם זה מענין אותו..

.

לפי ההלכה המעוותת מותר הכל לפי ההלכה היהודית יש הלכה ולפי זה מה שמותר מותר ומה שאסור אסור כל אחד יכול ללמוד בספר טהרת ישראל אם זה מענין אותו..

בוקר טוב אחותי../images/Emo24.gif

תגידי,דין חרדית כדין חרדה <בצירה>?

האש שלי

New member
במקום להעריך את אשתך לאחר הלידה

אתה הולך לבגוד בה מהצד .. תדע שלידה היא הסיבה האחרונה לבגוד

פ ר ח בר1

New member
../images/Emo98.gifנכון מאד

תעזור לה עם הילד, תטפל בו..מי חושב על סקס אחרי לידה..?? בטח יש לכם עוד 8 ילדים אחרים..זה הזמן להשקיע ולא להשקיע מהצד.

האש שלי

New member
דרך אגב הוא לא מחפש קשר אמיתי מהצד

הוא בטח מחפש זיון קל וזול שעכשיו לא מתאפשר לו

s e l e n e

New member
המממ...באף.....

יכול להיות טוב...עכשיו אני כבר מתפתלת בכיסא בגללך!

למעלה