שלום לכולם, סתם פתרון קטן שיכול..

• פותח הנושא ori 6
  • פורסם בתאריך

ori 6

New member
שלום לכולם, סתם פתרון קטן שיכול..

לעזור.. קודם כל טיפה פרטים עלי, אני מכיר מקרוב את קהילת/חברת לקויי השמיעה, זה קצת צורם לי להתייחס לכבדי השמיעה כקילה כי הם לא נבדלים או שונים מאף אחד. אבא שלי אימן הרבה שנים את נבחרת ישראל חירשים (מה שנקרא אס"ח ישראל), ואני גדלתי הרבה שנים עם הקהילה החמה והנהדרת של כבדי השמיעה. אני כיום עובד חברת אורנג', ויש איזשהו פתרון חדש לשיפור השמיעה (יש רמות של כבדות שמיעה כמו שלמדתי להכיר) בזמן שיחה במכשיר סלולרי. חשוב לי להדגיש!! אני לא מקבל מזה חלילה אחוזים וזה לא בא כהצעה שיווקית כזו או אחרת. פשוט- אם יהיה אחד מכם שזה יעזור לו ביום-יום ויהנה מזה- אני אשמח. בכל מקרה, לפרטים הנה קישור- http://www.orange.co.il/corporateNew/InductiveLoopset/index.html בלי קשר, שיהיה לכם שנה אזרחית טובה ושבוע טוב לכולם!

נחמד מאוד, אבל

יש הרבה כלי עזר כאלה בחנויות לאביזרים ללקויי שימעה, וחוץ מזה, אופן התשלום לא נוח- 25 שקל כל חודש למשך 36 חודשים??? למה לנו לקנות את זה ככה כשיש לנו סל תקשורת?...

ori 6

New member
שוב..

אני לא מעורה גם לא במה שכבר קיים ועוזר ובכל מה שקשור. פשוט לנו נאמר כאילו שזה משהו מהפכני- ייתכן וזה הרבה פחות יעיל וזול מדברים אחרים, שלא תחשבו אחרת, אני מודע שבסה"כ זה ניסיון להכניס כסף לחברה, אבל כמו שאמרתי, אם מישהו אחד מהפורום יראה שזה מתאים לו וילך על זה- וזה יעזור *לו* זה כל מה שמשנה לי

M r s S m i t h

New member
שלום רב לך אורי

זה באמת נחמד מצידך שיידעת אותנו בעניין הזה..אני כבר אשלח לך מסר בעניין הזה.. אך יש לי שאלה אחרת שקשורה לאורנג' בעצם. אני סטודנטית לקויית שמיעה, וכשניסיתי לשלב מבצע לסטודנטים יחד עם זכות ל200 הודעות חינם ללקו"ש, נתקלתי בהתנגדות מצד עובדי חברת אורנג'. אז אחרי ויכוחים ארוכים ומתמשכים הגענו לפשרה, שאהנה משני מבצעים במקביל (אחד- מכשיר דור שלישי במחיר 500 במקום 1000 וכל מיני הטבות שכרוכות בזה פלוס 200 הודעות חינם.) למשך שנה אחת בלבד עד שאצליח לשכנע את מנהלי אורנג' להסכים לאפשר לסטודנטים לקויי שמיעה לקבל הטבות ומבצעים שיתקיימו במקביל בין היותם סטודנטים להיותם לקו"ש. אז אני כאן שואלת אותך, לאילו גורמים כדאי לי לפנות באורנג' לקבלת עזרה בעניין הזה ולפעול למען שינוי בעניין הזה?... ותודה מראש

גם אני חושבת כך

אורנג' גם לא רצו לתת לי תוכנית של סטודנטים וטענו ש-200 הודעות בחינם זה תוכנית בפני עצמה ולכן אי אפשר שתיים ביחד.. אבל בחשבוניות רשום שזה הטבה.. אני גם אשמח להשתתף במאמצים לשכנע את מנהלי החברה שיתנו לאוכלוסית הלק"ש להנות ממבצעים אחרים ושלא יגבילו אותם רק להטבה של ה-200 הודעות .. אגב, יש עוד משהו שנורא צרם לי בהתנגדות של אורנג' - כידוע לך יש שירות מייל-ביט לסטודנטים שמודיע על קבלת ציונים, ביטולי שיעורים וכו'.. אז השנה לקוחות אורנג' שהם סטודנטים ייהנו משירות זה בחינם. כשפניתי לאורנג' בבקשה לקבל את השירות בחינם - הם סירבו בטענה שאני ב"תוכנית ה-200 הודעות בחינם".. לא עזרו ההסברים שלי שאני סטודנטית ושמגיע לי בדיוק אותו יחס שהם נותנים לסטודנטים אחרים ושלא הגיוני שהם ימנעו ממני את ההטבות האלו רק בגלל שאני לק"ש ונמצאת בתוכנית של ה200 הודעות. וזה בכלל רק הטבה ! זה ממש מרגיז ומעצבן ומיותר שאני עדיין לא מקבלת את השירות רק בגלל ההתנגדות הזו שלהם. הם אמרו לי לשלם אבל אני לא מוכנה לזה.

למעלה