שלום לכולם :]

פשוט מתי שאני מדבר עם אנשים בדוכנים

הם מנסים בייאוש למצוא צידוקים אחרונים לפני שהם נשברים. לא הרבה אנשים יש שבאמת יגידו לך: "אתה צודק, זה לא מוסרי ואני באמת לא בסדר" וזה אחרי שדיברנו על הסבל שנגרם לבעלי החיים, זה כן במודע...

תמיר1991

New member
להרוג???

הלבנה מיוצר מהחלב של הפרה. לא הורגים פרות בשביל החלב... תמיר.

jewjew1

New member
תיקון טעות

לבנה מיוצר לפי מיטב ידעתי מעזים, ומסיבה זו זה נפוץ מאוד אצל הבדויים. דווקא הבדוויים מגדלים את בעלי החיים כמו פעם ללא מכלאות אכזריות או הורמנים מזיקים. לאחר שהעז יולדת ונשאר לה כמות רבה של חלב אז מקלים עליה, ומוציאים חלק מהחלב שלה שממנה מיוצר הלבנה כך שאנני רואה איפה התעללות הגדולה.

תמיר1991

New member
טעיתי, מצטער../images/Emo8.gif

אבל העיקרון נשאר אותו עיקרון, אף אחד לא הורג את העז בשביל לקחת את החלב שלה. תמיר.

true light

New member
אתה ממש מגזים.

יש מעשים שנעשים עמ"נ לנצל בע"ח והם לא מוסריים, אבל יש מעשים שהם בגדר ניצול סביר. כלומר, אלו לא מעשים שגורמים לחיה סבל, והתועלת שלהם גדולה. חליבת פרות היא אחת מהפעולות האלו. וההתנפלות הזאת על אנשים היא ממש מכוערת.

אה, אוקיי

אני אבעט בתינוק רק פעם בחודש, לא יותר פעם עשיתי את זה כל יום אבל החלטתי שזה לא מוסרי, אז רק פעם בחודש, אה, ולא לעשות לו כוויה, כמו שנהגתי, אלא רק לצבוט אותו קצת.

ואיפה התועלת?

יש תועלת מאחורי חליבת פרה, אין תועלת מאחורי אלימות לתינוק, ואם יש- אני אשמח לשמוע מה היא.

אוקיי

עכשיו אני חוטף אישה, שם אותה בכלוב, אונס אותה, מחכה שיוולד התינוק, מפריד אותה ממנו אחרי חצי שעה כדי לגדל אותו כדי שאוכל לאכול אותו. בינתיים אני מזריק לאישה המון הורמונים ומעוות אותה גנטית כדי שיהיו לה 41 ליטר של חללב, היא לא תוכל לזוז מכובד השדיים וארבע פעמים בים אני אחבר לה משאבה לשדיים ואשאב את החלב. אחרי 3 שנים אני פשוט אהרוג אותה בשביל לאכול אותה. אין התעללות... זה במקום לפטם אותה בצינור מתכת כמו שעושי לאווזים, זה בסדר, זה קצת התעללות זה גם אעשה לה

אבל שים לב....

אף חוואי עוד לא אנס אף פרה. לא יודעת באיזה חוות לוקחים לפרה את התינוק אחרי חצי שעה, אבל במה שאני מכירה נותנים לה לגדל אותו. ועוד דבר.... אתה אוכל תינוקות? בני אדם?

לא בדיוק "אונס"

שם לה צינור באיבר המין ומזריק לה זרע שהוא שאב קודם לכן מפר בניגוד לרצונו. לגבי העגל, הנורמה במשקים זה להפריד אחרי חצי שעה, יש משקים בהם זה לוקח קצת יותר זמן אבל זה הנורמה, העגל עובר לתעשיית "עגלי החלב" שזאת אחת התעשיות הנוראות ביותר שיש, יש לך פה קישור, אם את מדיפה שאני אכתוב לך תגידי.

שלא תעיז למשוך אותי

גם לכיוון הזה. בסוף על כל גבינה שאני אוכל אני ארגיש רע ואני אהייה אנורקסית. וזה יהיה על המצפון שלך

../images/Emo6.gif

מה שסיפרתי לך היה על תעשיית חלב... אולי את מפחדת מטבעונות "טבעית" ללא אוכל מבושל... אנחנו פשוט לא אוכלים בשר, ביצים וחלב (ורובנו גם דבש...)

חבל

אבל מה שהכי חשוב זה להפסיק לאכול את בעלי החיים עצמם, ישראלי/ת ממוצע/ת אוכל/ת במשך חייו/ה כ4000 בעלי חיים וגורם/ת לעינוי והרג של עוד 128 בתעשיות הביצים והחלב, וגם זה גרוע... אבל תלכי לאט, בקצב שלך...

למעלה