שלום לכולם!

dol4

New member
שלום לכולם!

שלום לכולם! אני לא בטוח שזה הפורום המתאים אך בכל זאת אשמח אם תעזרו לי או תפנו אותי לפורום אחר... אני יוזם פרוייקט חדש לבתי ספר יסודיים בו אני רוצה ליצור מסגרת שתעביר לתלמידים שיעורים בנושאים הקשורים לא"י מדינת ישראל וכ"ו. כדי לעניין מנהלי בתי ספר בפרוייקט אני מחפש כתבות מכל מדיה שהיא על מחקרים שנעשו וגילו בורות של תלמידים בנושאים אלו... כמו כן אם מישהו רוצה לסייע לי הוא מוזמן לפנות אליי בדוא"ל... תודה מראש בברכת שנה טובה דולב ארבייטר

ציונים החוצה!

niromy

New member
זה פורום אקטיזיבים

ולא אנטי-ציונות! אז לפני שאתה כותב הודעות כאלו תחשוב אם הן במקום...

tali_le

New member
יהושוע

אתה מוזמן לכתוב הודעות רציניות נגד ציונות ונפתח את הנושא לדיון כאן אני אישית מאוד מאוד אשמח אם תעשה את זה אבל הודעות חסרות שחר שכאלה בבקשה לא טלי

niromy

New member
אם אתה מעוניין

אני יכולה לקשר אותך לכתבת ענייני חינוך של YNET שאני יודעת שהיא עורכת עכשיו סקר בקרב תלמידים בנוגע לבקיעות בנושא מסויים בכל אופן אני נמצאת באירגון התלמידים ואם הפרוייקט שלך יצא לפועל אני אשמח אם יהיה בנינו שיתוף פעולה למען קידום המטרה...

dol4

New member
כן אני מאד אשמח אם תקשרי אותי אליה

תודה רבה לכל מי שענה וחג שמח...

tali_le

New member
אני חושבת שלא חסרים מחקרים

א. חפש סקרים של עיתונים לכבוד יום העצמאות ודברים כאלה, זה תמיד מראה בורות ב. משרד החינוך עצמו עשה מחקריםב נושא בהנחיית לימור לבנת שהם הבסיס לתוכנית לימודי המורשת ג. אני מציעה לפנות לח"כ יוסי שריד שעוסק בנושא החינוך לאזרחות כבר זמן רב ואולי הוא יוכל לסייע אם כי בנושאי המדינה ולא בנושאי ארץ ישראל טלי

למעלה