שלום לכולן- עדכון חם מהתנור- ג'קו

moon line

New member
שלום לכולן- עדכון חם מהתנור- ג'קו

ההופעה של ג'קו במועדון גהה ת"א נדחתה לתאריך 21.12 . ו בתאריך 29.12 תהיה לו הופעה במועדון סילבר ת"א. בנוסף מחר רצוי לראות ארץ נהדרת (ג'קו לא יתארח) אבל כנראה יהיה חיקוי שלו.... יש למה לצפות. צ'או אני זזה (לומר את נאמת אני מאוכזבת קצת, אבל לא נורא נדחה בכמה ימים ובנוסף נקבל ג'קוX שניים בת"א

reviital

New member
עם דחיה של הופעה עוד אפשר להתמודד

העיקר שתתקיים. (אוףףף עוד שבוע דחיה, זה הרבה זמן, בפרט אחרי הדחף לראות הופעות נוספות שלו שבא עלי אחרי ההופעה בחיפה.....
)

מון. תודה על העדכונים..

יש לך מושג אם ההופעה בחיפה נשארה ב-17.12? תודה.. ג'קו בארץ נהדרת.. יש בהחלט למה לחכות..

thr7

New member
היי מון מה שלומך? והיי לכולן ישנות

וחדשות. בסוף גם שונאי ג'קו יבינו שהם טעו ובגדול. תגידי יש את שאר התמונות איפה שהוא?

יעלי78

New member
ה' אוהב אותי!!!

ראה שב14.12 יש לי יומולדת ואני לא אוכל להגיע אז התנהג יפה והעביר את ההופעה ל21.12 ישששששששששששששששששש

אבל אני אמרתי ראשונה

אף אחד לא יקח את זה ממני מי לדעתכם יחקה אותו? אני בהתחלה הימרתי על טל שגב אבל זה נראה כאילו הוא לא משתתף בעונה הנוכחית של ארץ נהדרת אז ככל הנראה זה יהיה אסי כהן

אני מתארת לעצמי את החיקוי

בטח הוא ייכנס לאולפן בעיניים דומעות בליווי אחד משיריו(ככל הנראה "אני מאבד אותך" למרות שאני מעדיפה "מדינה זונה מדינה מוצצת") ויתנצל בעיניים דומעות אני גם חושבת שהוא יבוא לאחר שמישהו יאמר שהוא עלה על האשם במלחמת לבנון השניה...חחח

דורית41

New member
אם אנחנו בענייני נבואות...

אז אני מהמרת שתוך חודש מקסימום הוא אצל יאיר לפיד.

talytal

New member
שתי הופעות בתל אביב! ../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

יש לי תחושה שחלק מאיתנו הולכות לראות אחת את השנייה די הרבה בזמן הקרוב...

יהיה חיקוי של ג'קו??? איך את יודעת?

פאאק הייתי שם לפני הצילומים כי אחי עובד שם (להירגע, לא משהו גדול בינתיים) ושאלו אם אני רוצה להשאר כקהל, אבל המבחן באזרחות המסריח הזה הרס לי את החיים!!!!!!!! וחזרתי הביתה
מתה לראות את החיקוי, מקווה לצחוק מלא ובנות- לא להיעלב, בטוח שיצחקו גם על חשבונו, אבל אותו דבר עשו גם לפנינה רוזנבלום, נינט טייב ואורי גלר (ותראו איך הלך יפה...
) מקווה שעלמה זק תשתתף בתוכנית (סתם כי התגעגעתי) ושמריאנו ישחק את ג'קו (למרות שיש לי איכשהו הרגשה שישימו את פיניש. אבל האינטואיציות שלי הן לא מה שהיו פעם...)

talytal

New member
מוני, מה היינו עושים בלעדייך? ../images/Emo140.gif

זה חתיכת עידכון! אחרי שבשבוע שעבר הקדישו ב"ארץ נהדרת" שני איזכורים לג'קו, חשבתי לעצמי שבטח עוד נשמע מהם בנושא. מקווה שזה יהיה חיקוי טוב, אם אכן יהיה חיקוי, ובעיקר שלא יעלו מחדש את הנושאים שכבר טחנו למוות, כי נמאס ומגיע לנו ולג'קו סוג של דף חדש, עד כמה שאפשר. וכבר כתבתי בעבר - חיקוי ב"ארץ נהדרת" זה לא תמיד דבר טוב, אבל ברוח האופטימיות הגדולה ששוטפת אותנו בשבועות האחרונים, אני מקווה שיהיה טוב, ובעיקר מצחיק.

moon line

New member
הי נראה לי שהחיקוי יהיה לטובתו

אין לי מושג מה הולך להיות בחיקוי, אך יש לי הרגשה שזה לטובתו.והלוואי שארץ נהדרת שיש לה כוח רב בהשפעה על דעת קהל ,תצליח במשימת ג'קו/שיקום ג'קו והשיבה של הנורמאליות הביתה.

למעלה