שלום רב, אני צריכה עזרה קלה עם הקוספליי שלי.

pokegirl

New member
שלום רב, אני צריכה עזרה קלה עם הקוספליי שלי.

אני עושה קוספליי לגבירה בתמונה, ואני צריכה עזרה בחצאית. יש לי שתי שכבות של טול מתחת, ולא עומד לי. איך אני יכולה לעשות שהשמלה תעמוד כמו בתמונה? איזה חומרים? אשמח אם תפרטו ותכוונו! אני מתנצלת אם כבר קיים שרשור על ניפוח חצאיות. -בהודעה הבאה אני אוסיף תמונה שלי עם החלק התחתון של הקוספליי שלי, כדי שתבינו איך זה נראה עם שתי שכבות טול, הגבירה שהתחפשה לסייבר, נראה כאילו את יודעת מה יכול לעזור לי.

pokegirl

New member
אני, בחצי התחתון של הקוספליי שלי.

תודה רבה מראש לעוזרים.

Serf SaN

New member
חצאית חמודה! X3

את תפרת? :} בכל מקרה, אני לא הכי מבין בטול וניפוח חצאיות, אבל הנה לך קישור למדריך מצוין להכנת תחתית מטול, שנכתב ע"י קורל [coral chan עם ה
]. אני מקווה שהמדריך יעזור לך למצוא אולי את הבעיה, או פשוט להכין אחד חדש. :] מקווה שעזרתי~ D=

pokegirl

New member
לא,

את התפירה חברה נאמנה עשתה, אבל את כל שאר הקישוטים אני עשיתי. אמרת שאתה נותן קישור אבל שכחת להוסיף אותו :X תודה

pokegirl

New member
יהיו לי קרניים, אז דלתות זה כבר עסק בעייתי

במקצת

akane

New member
חישוקים זה מעולה P: תלוי איך משתמשים בהם

חכה לשמלה שלי, ותבין שאין להזהר מהם כלל :] (כל עוד לא מתכננים ללכת לשירותים או לעבור בדלתות XDDD)

Serf SaN

New member
טול, חישוקים...כל אלה שטויות.

לי יש כפתיים פי שתיים יותר ארוכות!%@#%#!@%#!!%#@ בדלתות של הבית שלי אני לא מסוגל לעבור בלי לדפוק משהו! XDDDDDDDDDDDDDDD

akane

New member
הי סאב~ :]

בהחלט המדריך שגיא נתן לך לינק אליו. זה בעצם על פי ההסבר שנתתי בזמנו לקורל שהכינה את הטול השווה שלה (מוכשרת 3>). שתי שכבות טול שרק יושבות אחת על השנייה לעולם לא יעשו את הטריק. העיניין פה הוא שכבות, בצורה מסודרת, כשכולן מכווצות אחת על השניה בקומות. במיוחד שהשמלה שלך די ארוכה ולא קצרצרה - אז יש יותר משקל של הבד על הטול, ופשוט צריך יותר ממנו. את יכולה להכין תעלות כדי לכווץ כמו שקורל עשתה / להשתמש בגומי / לתפור בתפר גדול פעמיים ולמשוך את החוט התחתון. קני לפחות 2 מטר טול ותתחילי לכווץ D:

Keitarou

New member
XDDD

אין מה לעשות.. בד זה דבר די דו מימדי.. צריך להתאמץ כדי להוציא ממנו עוד מימד.. ^^

למעלה