שלום רב לכולם������

shmulik511

New member
שלום רב לכולם������

רק רציתי לפתוח ולהגיד למורן שיהיה בהצלחה על התפקיד החדש כמנהלת הפורום ולתת קצת רק רקע על עצמי, הייתי סובל מהתקפי חרדה למשך תקופה ארוכה והייתי נמנע מהמון סיטואציות חברתיות וכשאני אומר המון זה סיטואציות שהתירוץ שלי היה תופס וניסיתי המון כלים כדי להתגבר על הפחד שיהיה לי התקף חרדה ועל הפחד מהפחד... ניסיתי מדיטציות, nlp, היפנוזה, שיטות נשימה, cbt, pr חשיפה ממושכת אבל כלום לא עזר... החרדה אולי דעכה לזמן קצר אבל אז היא הייתה מרימה את ראשה ואז מצאתי כלי שנקרא eft שעזר לי לתקופה קצרה ודרך הכלי הזה מצאתי כלי אחר שנקרא the emotion code וה body code עכשיו אני לא בא לפרסם או לשווק משהו זה ממש לא המטרה שלי... המטרה היחידה שלי היא לעזור לכם וזה לא בקטע מתנשא זה בקטע שאכפת לי מכם וגם אני הייתי במקום הזה... מורן אני מדבר אלייך ישירות וכעובדת סוציאלית וכמנהלת הפורום הזה את חייבת לבדוק את הכלי המטורף הזה! בקטע חיובי, כן?... זה כלי שמשחרר את הרגשות הכלואים שלך ויש אפילו מדריכים ביוטיוב לאיך לעשות את זה, זה כלי משנה חיים ואם למישהו יש שאלות אני פה בשבילכם ואל תהססו לשלוח לי מייל או הודעה אני אשמח לעזור לכם��

Social phobia

New member
ברוך הבא שמוליק

הי,
אני מעריכה את העובדה שלא הרמת ידיים ואתה עושה הרבה עבודה וחיפוש אחר הדרך שגורמת לך לשיפור.
כמו שציינת במייל יש דרכים רבות ושונות לצורך טיפול בחרדה חברתית ולטיפול בקשיים נפשיים בכלל.
מניסיוני, כן חשוב להיות עקבי ולמצות דרך טיפול אחת לאורך זמן לפני שעוברים לדרך טיפול אחרת. שינויים אינם מתרחשים כדרך קסם ונדרשת עבודה והשקעה לאורך זמן שכוללים- יצירת קשר ואינטימיות עם המטפל המתאים המאפשרת חשיפה עצמית (כזה שהצלחנו ליצור כימיה אשר נדרשת בעיני להצלחתו), תרגול והתמדה בהגעה לטיפול ועוד. מניחה שאנשים שונים יתחברו לשיטות טיפול שונות ואני שמחה שאתה חושף אותנו לדרך שעזרה לך בהתגברות על החרדה.

בברכה,

מורן לבל, עו"ס קלינית (MSW)
מנהלת פורום חרדה חברתית

GM1988

Well-known member
עברתי על כל מיני סרטונים ביוטיוב כדי להבין יותר על מה מדובר

והבנתי שבעצם יש איזשהו דף שאלות שעושים עליהם את "בדיקת השרירים" כדי לזהות אותנטיות ולמצוא את האזור של האנרגיה הלא משוחררת.
עד פה זה נשמע סביר...
אחכ לוקחים מגנט ו"מנקים" את האנרגיה מהגוף?
פה קצת נהייתי סקפטי.

עם כל הפתיחות והאהבה שלי לשיטות לא קונבנציונאליות, אני תוהה באמת אם זה עובד כמו שזה נשמע, כי מישהו הזכיר בוידאו שצריך לעבור על הנקודות המרידיאניות, שזה כמו eft למעשה רק בלי מגנט, ואני חושב שeft זו שיטה פשוט מיותרת לעולם שעובדת על אפקט פלצבו שבתכלס מה שעוזר שם זה החקירה העצמית שעושים במהלך הסו קולד "תיפוף", שאת אותו הדבר משיגים גם בלעדיו.

nlp זה תחום מעניין שלמדתי והתנסיתי בו באופן עצמאי מלמידה באינטרנט וגם למדתי בקורס, ויש שם טכניקות מעניינות והכל, אבל זה גם לא עוזר בכל מצב.

השיטה של ביירון קייטי, זו השיטה שעד היום מצאתי בה הכי הרבה עניין, ולמרות שזה לא עזר לי עם חרדה חברתית, זה עזר לחקור ולהסתכל מחדש על הרבה מאד מצבים שקרו בעבר ולהסתכל עליהם מחדש ותכלס לענות בצורה הכי כנה על כל אחת מהשאלות.

בכל מקרה, שלחתי לך מסר פרטי ואשמח לדבר על ה emotion code.

למעלה