שלום.

האם צריך אשרת כניסה לאירופה בשביל שבוע נופש שאני מארגן אותו עם חברה ישראלית בארץ? כלומר חבילת נופש לשבוע.
והאם עושים עדיין בדיקות קורונה בשדה התעופה?

קר לי בך

Well-known member
האם צריך אשרת כניסה לאירופה בשביל שבוע נופש שאני מארגן אותו עם חברה ישראלית בארץ? כלומר חבילת נופש לשבוע.
אירופה מקום גדול, איפה באירופה?
בד"כ בעלי דרכון ישראלי לא צריכים לארגן מראש אשרת כניסה, היא ניתנת במקום בנחיתה.
אם אתה מתארגן דרך חברה שחותכת קופון על ההזמנה שלך, למה הם לא נותנים לך מידע בסיסי?
והאם עושים עדיין בדיקות קורונה בשדה התעופה?
כן, בחזרה לישראל עורכים בדיקת PCR.

דניאלה1311

Active member
מנהל
לא ברורה לי השאלה. אשרת כניסה לאירופה? האם אתה מדבר על אמנת שנגן? מדובר היה שהחל מ-2023, יהיה על ישראלים (ואזרחים ממדינות אחרות) שטסים לאירופה להוציא אשרת כניסה שנקראת בשם: " ETIAS", שראשי התיבות שלה הן: European Travel Information and Authorization System. בינתיים לא קראתי שום פרסומים נוספים ואנחנו בינתיים רק ב-2022. לגבי בדיקות קורונה אתה חייב להתעדכן לפני הנסיעה שלך. עם התפשטות הקורונה דברים יכולים להשתנות תוך ימים.

לא יודע על אמנת שנגן. איך ישראלים טסו ללונדון אמסטרדם או עיר אחרת עד היום? צריך אשרת כניסה?

mיטלמן

Well-known member
לא יודע על אמנת שנגן. איך ישראלים טסו ללונדון אמסטרדם או עיר אחרת עד היום? צריך אשרת כניסה?
אין צורך,
לפני שנים הייתי צריכה אשרת כניסה (ויזה) כדי להכנס לאיטליה, לא אני אישית, כולם,
חלף מזמן.
גם אז, סוכנת הנסיעות סידרה את זה, אולי בתוספת תשלום,
סע לשלום
לפני המון שנים הויזה לארה"ב שעדיין נחוצה, גם היא סודרה (בתשלום) ע"י סוכני הנסיעות, אף אחד לא ביקש ממך להגיע לשגרירות,
בקיצור, אם ישראלים צריכים אשרת כניסה לארה"ב (ואני מודעת לעובדה שזה לא פשוט), לך תדע,
נכון להיום, עולם חופשי, כמעט.

למעלה