שעמום

barvaz

New member
שעמום

תגידו, אין לכם משהו יותר מעניין לכתוב?! רק התנצחויות נדושות בין אוהדים פנאטים. אנא השתפרו, כדי שיעניין אותי להכנס ולקרוא. אולי משהו על שביתת השחקנים? או על מבנה הליגה הגרוע שהולך להיות? מה אם המצב הפטתי שבו נמצאים רוב שחקני העבר שעובדים בביטוח?אני בטוחה שיש עוד מלא נושאים שתוכלו למצוא-אפילו יותר מעניינים מאלו שסתם זרקתי באויר.

רועי מ.

New member
מה בהקשר למבנה? למה גרוע?

בית ב` הולך להיות מרתק מאין כמוהו.

barvaz

New member
מבנה גרוע

ענית על זה בעצמך. זו הדרך הגאונית של האיגוד ליצור עניין בליגה? גם באן.בי.אי יש בתים אבל כל הקבוצות נפגשות! הרי כל הקטע היה לתת להפועל ת``א הזדמנות לעלות (המבחנים). בשביל מה 16 קבוצות אם המטרה היא להשאיר 10!? ממילא חצי מהקבוצות לא ישרדו תקציבית.

הילה*

New member
מי שמע על מבנה מוזר כזה?

אני מסכימה איתך שהרעיון הזה הוא די מפגר. אני רק רוצה להוסיף שהמבנה השנה לא אמור ליצור יותר עניין, הוא אמור להועיל לשנה הבאה-בה יהיו 10 קבוצות(כאמור). רוב העניין השנה יהיה באירופה בכל מקרה.

McDVD

New member
את צודקת לחלוטין

שוב האיגוד מראה כמה הוא טיפש.מבנה טיפשי של ליגה שהוא ממש לא מובן וממש לא מביא תועלת.סתם להביא קבוצות שלא יחזיקו מעמד תקציבית כמו הפועל אילת שנה שעברה.אבל אם האיגוד רוצה לעשות כזה דבר זה בעייה.

הילה*

New member
בית א`=``בית המוות``

בית א` הולך להיןת משעמם לאללה! מי כבר יסכן אתכם? רמת-גן? החיפאיות? בית ב` הוא הרבה יותר קשה,מכאן נובע שהוא גם יותר מעניין.

ברווז

New member
הפתעה

לא מציעה לך לזלזל בר``ג כי הם עלולים להפתיע אותך! אל תשכחי שכבר שנתיים שהם מגיעים גם לחצי גמר גביע וגם פלייאוף שזה אומר 1-4. חוץ מזה איך אפשר לזלזל בקבוצה עם ליובין?!

McDVD

New member
הגעת באיחור

אם תסתכלי כמה עמודים אחורה תראי שדיברנו על זה ודיי מיצינו את זה.אז ככה שאין הרבה נושאים לדבר.

הילה*

New member
רעיון טוב

על השביתה בהחלט נמאס לדבר, לגבי מבנה הליגה הזמני-אין ספק שהוא גרוע ומוזר. חוץ מזה-אני גם בעד להעלות נושאים חדשים. רצוי גם נושאים שיפיגו קצת את המתח התמידי בין שני המחנות. אולי כל אחד רוצה לספר משהו מצחיק\מעניין שקרה לו במשחק,או משהו כזה? תנסו בלי הירידות הנדושות.

למעלה