שרשור חנויות

psycho maiden

New member
שרשור חנויות

אממ חשבתי לעשות שרשור של חנויות ככה שכל אחד תמליץ על חנויות שהיא אוהבת וכאלה.. הולך?

נראה לי שכן

לכל מקריי מן הסתם שיהיה פה את הוולווט.. חנות עם בגדי סייבר/גות/לולייטה/בלה בלה דיזינגוף 122 ת"א אבל תכינו הרבה כסף לפני שאתם באים אליה.

smady by

New member
יש לי רשימה כזאת..

אני צריכה להביא אותה ולהעלות כשאני אסיים להיות עצלנית..

אוקיי, אז אני אוהבת את:

* ביג טום (יש להם חולצות מגניבות.) * פלזמה (אופנת רחוב ייחודית.) * BULLETS. כנ"ל. * קאלה (בעיקר וינטאג'). * זארה, יש להם מדי פעם יציאות נחמדות, אבל כל הפקאצות חורשות ת'אמ-אמא שלהם...
* velvet goth fashion- ורק בגלל שנכון לעכשיו זו החנות היחידה שמספקת לנו אופנה אלטרנטיבית... ונראה לי שאני מאוד הולכת לאהוב את החנות של דנה...
זהו.

EdisonGirl

New member
תוכלי להוסיף כתובות? :)

את חלקם אני כמובן יודעת, ובכל זאת..

OK, אני אנסה...

* ביג טום- שינקין 26, מול הפארק. * פלזמה- קינג ג'ורג' 8. * BULLTS- שינקין 60 ומשהו. לא זוכרת בדיוק את הכתובת.. * קאלה- רחוב בעלי מלאכה ודיזינגוף. * זארה- בכל קניון כמעט. * Velvet goth fashion- דיזינגוף 122. ולגבי החנות של דנה- היא כנראה תהיה בפרישמן, איפה שהוא בתחילת הרחוב...

UnderTown

New member
אמממ

החנות של שנה, תהיה בפרישמן איפה שיש את הפלאפל ואת מטאל-שופ? (יש ממול מסעדת פיצה ופסטה) זה יהיה ממש מגניב שיהיה גם את מטאל שופ וגם את החנות של שנה במרחק של כמה מטרים

אכן... ../images/Emo13.gif

וואי.. יהיה FIGHT רציני בינה לבין וולווט. זה יוצא ממש קרוב אליהם...

Shusho

New member
פלזמה אני משמ אוהבת

והית שם פעם חצאית ארוכה שחורה מבד מדהים והיא היתה כל כך, כל כך יפה ומדהימה ומליוני קפלים קטנים. התאהבתי בה לחלוטין רק שבאותה תקופה לא היו לי את ה-200 ש"ח להוציא עליה. כי זו חנות מעצבים הרי. אבל נו]: יש שם נעליים מטורפות שאני יודעת שיוםאחד אקנה.

ידעתם ש...

הקולקציה החדשה של קסטרו היא בעלת השפעות גותיות נכון לחורף זה??? אז בקיצור כן, מקורות ההשראה של קסטרו הם גותים. אני אוהבת את הבגדי ערב שלהם, הכול עם תחרה ובדים כאלה ושחור וסקסי ואעעעעעע!!!! רק חבל שעכשיו הם משתמשים בפרוות אמיתיות.

כן...

האמת שלא היה ממש אכפת לי עד שראיתי סרטון ברשת, ולא הזהירו אותי מראש שהצפייה היא מאוד קשה ומזעזעת. בסוף מצאתי את עצמי בוכה כמו מטורפת. זה נוראי.

בפורום אופנה פירסמו עצומות נגדם...

וחשבו שהם יראו את זה ויעשו עם זה משהו (פורום אופנה הוא בחסות קסטרו. מזל שהפורום הזה לא...
) וזה אכן מזעזע. אין לי ולא תהיה לי פרווה אמיתית בארון. ואגב- לגבי ההשפעה ה"גותית" בקולקציה של קסטרו- אני לא רואה מה גותי כאן בדיוק... רוב הקולקציה שלהם מושפעת בכלל מילדות שמנת עשירות בבריטניה ומראה נורא שמרני. הרבה כחול כהה וחום... איפה נכנסת הגותיקה לתמונה?

למעלה