שרשור חנויות

tzimisce

New member
חנויות בניו יורק

שם אני בדרך עושה את הקניות השנתיות שלי , אז מי שיוצא לה לטוס , שתבדוק את החניות הללו . הארון שלי מורכב ברובו מהחנויות הללו שאני קונה בהן בערך מגיל 14 (ואני עדיין שומרת את הבגדים). fun house - 8th street חנות גוטית שיש בה המון שמלות גוטיות וויקטוראיניות . 8th street lab- 8th street חנות שיש שם כל מני סוגים של אופנות אלטרנטיביות ומחירים די סבירים. trash and vaudvill - st. marks place חנות סייבר , גות ,בונדג', פטיש ופאנק , חנות בעלת שתי קומות , עם המון דברים במבצעים , המון אופנות וגם נעליים נהדרות. החנות האהובה עלי עלי אדמות . וכמובן אי אפשר בלי חנויות יש שנייה , יש את צבא הישועה שיש בכל מקום שם ממש זול ואפשר למצוא מציאות ודברים מגניבים לפעמים. ואם רוצים דברים ממש ברמה אז יש את cheap jack vintage - 14th and broadway שזה ליד union sq. וזה גם בבעלותו של ישראלי , חנות ענקית עם דברים מגניבים בטרוף אבל לא הכי זולה , כלומר לא במחיר של יד שניה.

מוסיפה

אני אישית מתה על המכנסיים של קמיזה שהם לא כאלה יקרים ונראים טוב על הגוף- יש ברחובות ובעזריאלי. מוסיפה את nox מדיזינגוף סנטר יחד עם תומר. פלזמה כבר אמרו אני מתה על המקום הזה. נעלי לגונה בתחנה המרכזית... רנואר עודפים בבילו סנטר, יש להם אחלה דברים. ויש חנות ממש יפה שגיליתי לאחרונה אבל לא יצא לי להכנס ואני אהיה עוד שבועיים ואברר מה איתה (כי היא היתה סגורה) אבל נראה לי שכשאני אכנס כולם פה יהנו... באשדוד (מפתיע...) ושוק הפישפשים... ולאונרדו... וזהו!!!

psycho maiden

New member
באשדוד?! :-O

אוקיי זה מוזר.. מכנסיים של קמיזה- מה הסגנון בערך? איפה יש ברחובות ובעזריאלי?

הממ...

קמיזה לא כל כך מיוחדים סתם אהבתי את הסטייל שלהם, זה דגמחים זרוקים בסגנון פשוט. יש בעזריאלי אני חושבת בקומה השנייה ובקניון רחובות איפשו חחח=) ובאשדוד אני אעדכן כשאכנס...=)

למעלה