שרשור משחקים בפורום

אממ...יעל גולדמן...

יפהפיה וכשרונית ברמות... סוכנות: ארטפורם (יחד עם מלי לוי ועוד רבות וטובות אחרות...) נקסט, דוגמן/ית באות נ' (שוב חזרנו לאות הזו... חחח...)...

יואב שוורד...

מתנשא לגובה של 1.90 (
) אחרי הפרסום ב"קחי אותי שרון", פשוט "חטפו" אותו לדגמן ב"יולי"... טוב, אפשר להבין אותם...
הגענו לאות ד'...

רותם תירוש...

חתומה ב"יולי". דוגמנית מהממת בפני עצמה, אבל לא פחות חשוב מזה- היא אחות של איתי תירוש (דוגמן ב- DNA) ההורס... ואחרי 10 תגובות ברצף, שהן רק ממני, אני אשאיר גם לכם מה לכתוב...חחח... רק מזכירה לכם, האות הבאה היא ש'... אז יאללה, שחקו...

שרון גניש:):)

אחלה דוגמניתתת:):) יאלהה שחקווו:):) יותר נכון יאללה בובה מושלמת 20 שחקי
נשארנו ב ש

יותם16

New member
רררררררררר

סנדי בר האחת והיחידה והכי מתוקה שיש האות הבאה מ...

תיקון...../images/Emo70.gif

האות הבאה היא ר' ולא מ', כי סנדי בר מסתיים באות ר'... אז ככה, דוגמנית באות ר'- רווית אסף. זכתה גם בתחרות מלכת היופי לשנת 1992 ...
האות הבאה, פ'...

יאללה משחק חדש:):):)../images/Emo112.gif

כל אחד אומר שמות של 2 דוגמניות שהם באותה רמה פחות או יותר והגולשים בוחרים מי יותר יפה:):) ראש בראש דוגמן מול דוגמן או דוגמנית מול דוגמנית:):) הכי טוב לשים תמונות שלהם:):) (הפעם אני לא שם:) אתם יכולות לשים תמונה שלכם מול מישהי גם:):) יאללה מתחיליייםםםםם:):) -------------------------------------------------------- יעל בר זוהר או בר רפאלי וווששייי היה פה:):)

ברור שבר רפאלי.....

יעל בר זוהר יפה, אבל נמוכה, ואילו בר רפאלי יפהפייה עם גוף סוף הדרך...
יהודה לוי או דודי בלסר?

Gal Nissan

New member
החלטה קשה אבלללל...

יהודה לוי.....הבנאדם כזה עדין ויפה מדהים אותי כל פעם מחדש מירי בוהדנה או מורן אטיאס

מירי בוהדנה...

מורן מהממת, אבל מירי יותר... אממ...עכשיו באמת שאלה קשה: רותם סלע או אסתי גינזבורג?

אדווש ד

New member
אממ לדעתי

רותם סלע... כי זאת אחת הדוגמניות שאני הכי אוהבת... לואיסנה או אנהי {שתיהם מדגמנות לחברות בגדים חחח}

למעלה