שרשור עזרה לזולת

M a r i a n21

New member
עזרה-קשירת מחוך

יש לי מחוך בטן 8 עיניים בכל צד ואני רוצה לקשור אותו ככה ש לא יהיה רווח בין האיקסים ושיראו גם את כולם+שהעודף של החוטים יהיה באמצע המחוך לקשירה הסופית...אם מישהי הבינה אותי ויש עצות אני ישמח מאוד.

הדס100

New member
חדשה + שאלה ../images/Emo13.gif

שלום לכולם
אני הדס, חדשה פה. אני מתה על אופנה גותית כבר שנים, אבל אני לא אוהבת להראות ממש גותית (נראה לי שסתם אין לי אומץ...) אלא שזה יבצבץ רק בפריטים הקטנים. מבינות למה אני מתכוונת? כאילו רק חולצה, או רק חצאית, או רק מגפיים... הבעיה...שזה די מאבד את האפקט!!! יש פה מישהו שנתקל בתופעה הזאת??? יש לזה פיתרון?....

טוב, אז..

את צריכה פשוט למשוך בשני החוטים יחד, כדי שהקשירה תצא שווה בשני הצדדים.

אני לא חושבת שיש ממש פיתרון לזה...

או להישאר ככה, או "להגביר" את זה... ופשוט ללבוש את מה שאוהבים... וגם אם אין לזה כזה אפקט "גותי קשוח ואפל", אם זה מה שאת אוהבת אז שזה לא מה שיגרום לך להשתנות.. פשוט תלבשי את מה שבא לך ללבוש ואל תדפקי חשבון לאף אחד... עד כמה ערסי ומפגר שזה יכול להישמע... וברוכה הבאה
אני רונה... מנהלת משנה בקומונה לשעבר XD אני באמת צריכה להפסיק לציין את זה!! השתלבות נעימה
רונה xxx

בלא בלא..(:)

תקשיבי תלוי מה הפריט ועד כמה הוא תופס את תשומת הלב ועד כמה את מאפשרת לו אני אישית אוהבת לקחת פריטים גותים ולשלב אותם בבגדים ככה שהם יצאו אלגנטים יותר יחסית... זה יוצא חביב תנסי כמה סגנונות שונים ותראי מה את הכי אוהבת ואל תשימי זין על אפאחד תתלבשי איך שאת רוצה!

EdisonGirl

New member
א. מה שכבר אמרו לפניי.. ../images/Emo13.gif

ב. אם את בכל זאת מתעקשת לא ללכת בסיגנון גותי ממש, את יכולה לשלב פריטים גותיים (תכשיטים, שרוולונים, גרביים\גרביונים וכו'..) עם בגדים שחלקם סטנדרטיים וחלקם גותיים, וככה את יוצרת מראה גותי עדין. ג. אני מוכרחה לציין גם אני- לכי בסיגנון שלך. הסיגנון שמשקף את הפנימיות שלך הכי טוב יגרום לך להרגיש יותר שלמה עם עצמך, ותוכלי להתמודד בקלות (או בקלות יחסית) עם הערות החברה. שיקפצו כולם. מה שאת לובשת לא מזיק לאף אחד
אלא אם זו חגורת נפץ, כמובן..

smady by

New member
תנסי להעביר אותם

מלמטה למעלה במקום מלמעלה למטה (או להפך.. חחח) כלומר- שהם יעברו בחור מהצד ההפוך למה שאת עושה עכשיו... כשהיינו בחנות של וולוט מהאיקסים לא הסתדרו למישהו אז המוכרת שינתה את הכיוון וזה הסתדר... :)

שרשור עזרה לזולת ../images/Emo6.gif../images/Emo53.gif../images/Emo24.gif

יש לכם בעיה בהתאמת בגדים? צריכים מישהו שייעץ לכם מה כדאי ולמה? שרשרו את השאלות והבעיות שלכם לכאן.

כאילו השרשור הזה נפתח בשבילי ../images/Emo6.gif

בנות, עזרה לכאן
יש לי מצלמה חדשה (שלי שלי שלי). ואני עושה מאין פרוייקט קטן. אני צריכה שתעזרו לי להתאים אווירה עם לבוש גותי. מה ללבוש עם מה, צבעים, אביזרים וכו'. ממש יתרום לי
תודה
אה כן, רצוי שתכניסו בדרך כשלהיא חצאיות טול

הדס100

New member
../images/Emo7.gif נשברה לי הטבעת!

לפני 5 שנים בערך קניתי בתחנה המרכזית טבעת מכסף עם צלבים כאלה שאין צלב אלא מין עיגול (מפתח החיים או איך שקוראים לזה...) והיום היא פשוט נשברה... אוווףףף

למעלה