שרשור שאלות חדש

SummerSpirit

New member
שרשור שאלות חדש ../images/Emo168.gif ../images/Emo47.gif

שאלות שלא ישורשרו לשרשורי שאלות ל-א י-ע-נ-ו

Tanya 18

New member
הממ..

היי.. לאמא שלי יש שיער ממש ממש חלק, כמו פן.. הוא פשוט מבריק וחלק כמו מקל... שיער פשוט מדהים. ואני.. הממ, טוב, איך להגיד.. לא קיבלתי את זה... ו.. יש לי תמונות של אמא שלי, מהתיכון כשהייתה נערה, ויש לה שיער יבש ונפוח... בכל התמונות...! והיא אמרה שכן, היה לה גלי, אבל אתם לא מאמינים, השיער שלה ממש חלק.. כאילו החליקו אותו עם 20 מחליקים בבת אחת... שאלתי את הספר שלי אם יש מצב שהשיער משתנה עם הגיל... והוא אמר אולי אחרי הריון ההורמונים משתנים וכ'ו...[הסרתי לו על אמא שלי...] אז, יכול להיות?...

Black Jane

New member
אני חושבת

שאם הספר אמר, הוא יודע
. זה אפילו די הגיוני שחושבים על זה.

VailSide

New member
צריך המלצה לספריי / קרם / וואקס חזק

אהלן, אני צריך המלצה למשהו סופר חזק שיעמיד לי את המוהיקן.... תודה.

kryp

New member
וואקס או חימר..

יש את הוואקס חימר של שוקי זיקרי שהוא מעולה וחזק. אם אתה רוצה ספריי מחזק עיצובים, לשוקי זיקרי יש אחלה ספריי.

Tustusit

New member
שיער דוחה צבע../images/Emo26.gif

יש דבר כזה? עשיתי הרבה צביעות ביתיות ותמיד אחרי שבוע שבועיים השיער חזר לצבע המקורי (חום כהה) אפילו שעשיתי שחור ממש חזק זה חזר לי צבע המקורי אחרי כמה שבועות.. אני כבר ממש נואשת.. זה הגיוני ששיער ידחה צבע?? מה אפשר לעשות נגד זה.. ?

♫אני יודעת מה הבעיה ולמה זה קורה

עמדו בפניי כמה אפשרויות למה זה קורה... 1)שיער נשחק עם הזמן...שיער גודל ונקרע....אז נשחק השיער הצבע לא נשאר. 2)יש את האופציה שאת לא מטפחת את השיער שלך כמו שהוא צריך להיות. 3)בנוסף האפשרות שהשתמשת בצבע שיער לא טוב,גם לצבעים יש פג תוקף ולא כל צבע הוא מה שמתאים לך. לכי לספר טוב,ספרי לו על הבעיה ותבקשי ממנו שיטפל לך בשיער ותגידי לו בדיוק מה שאת רוצה. תני לו לעשות לך צביעה ראשונה לשיער במידה וצריך...וכל פעם ששיערך יגדל אז תצתרכי לצבוע אותו בשורשים שוב. על צבעי שיער מראים בדרך כלל שתיים שלושה תמונות עוקבות....שמראים לך איזה צבע יצא לך מהצבע הקיים שיש לך עכשיו....אם קנית בלונדיני לדוגמא השיער שלך לא יצבע לבלונדיני ישר..זה יכול לקרות אחרי כמה צביעות.... הכל תלוי בצבע השיער הקיים שיש לך. בהצלחה=].

רגע.יש לי עוד אפשרות שיכולה להיות ומאוד נכונה

את צובעת את השיער כנראה כשהוא שומני....תמיד לפני שצובעים שיער אז נכנסים למקלחת או דואגים שהשיער בלי חומרים כמו קרם ולא שומני בכלל...זאת כנראה הסיבה...תתקלחי תחפפי טוב תייבשי ואז תצבעי...... איך שכחתי את האפשרות הזאת?תמיד כשעושים גוונים גם צריך שהשיער יהיה לא שומני....

nic nic

New member
שמפו ומרכך מרכיבים טבעיים ושלא עושים ניסויים

בע"ח. אפשר המלצות? אבל שיהיו טובים ועם ריח טוב...

טאש1

New member
יש לקמילוטקרט, ומוצרי אובליפיחה

במחלקת טבע של סופר פארמים וניו פארמים..

djdubon

New member
שלום ושנה טובה!

צריך המלצה על איך להעמיד את השיער. פעם הייתי שם ג'ל חוחובה אבל זה מגעיל מסריח ורטוב מדי. קיצר איך עושים קוצים "על יבש" שיחזיקו לאורך זמן ולא יהיו לי קילופים לבנים ומגעילולים כאלה על הראש? :} תודה לעונים!

♫תעשה פן

זה לא בריא לשיער לעשות את זה כל הזמן אבל פן יעמיד לך את השיער..... אני מכירה הרבה שעושים פן כל בוקר לקוצים...זה לא בריא אבל זה נוח מאוד ועושה קוצים ישרים ויפים.....

djdubon

New member
אבל פן עושה קוצים ממש ממש צפופים

הכוונה שלי היא לקוצים שמנים כמו עם ג'ל, מה גם שעם פן השיער שלי פשוט צונח למטה תוך כמה זמן חח

♫תנסה עם ספריי

שים ספריי..זה לא עניין יקר גם וזה מעולה...פעם השתמשתי בזה בשביל כל מיני תסרוקות אבל חטפתי פחד כי זה מאודד דליק... ספריי שיער הוא דליק מאוד,כאילו אם מישו יבוא אליך עם סיגריה ויגע לך בטעות בשיער אז לא ישאר שיער.... אתה יכול לגבי הפן לנסות לשים וואקס ואחר כך לעשות פן...הוא מעמיד את השיער תאמין לי...מישהי העמידה את הפוני שלה עם וואקס ופן..מישהי שאני מכירה...זה חזק תאמין לי....

../images/Emo103.gifמחליק שיער תותח?

יש לי שיער יחסית עבה וארוך.. ואני רוצה לקנות מחליק שיער טוב. (מצויין אפילו) המלצות? (אפילו יד שניה, התקציב.. עד 300-400 ש"ח) לא מבינה במחירים, אז אני לא יודעת אם זה מחיר נמוך מידי..

למעלה