שרשור שאלות חורפי

omer1789

New member
צריך המלצה לקרם שיער

יש לי שיער ארוך ואני רוצה שתמליצו לי על קרם שייתן ברק לשיער למשך כל היום, משהו בסגנון השיער של בקהאם.(בתמונה) ובכלל חשבתי אולי להסתפר כמוהו, יש לי שיער מספיק ארוך, אז פשוט להביא לספר/ית את התמונה? תודה רבה ושבת שלום.

ספריי סיליקון

מישהו פה מכיר את ספריי הסילקון "אובליפיחה סילקון"? של טאב? אני מחפשת ספריי סילקון טוב וראיתי את הספריי הזה.. מה אתם יודעים על הספריי הזה? הוא טוב?

Cyndi

New member
איך כדאי לצבוע?

יש לי שיער ארוך ומתולתל בגוון כלשהו של חום בהיר או שטני. לאחרונה הבהרתי את החלק התחתון שלו במטרה לצבוע בצבע "זועק" כלשהו... (כחול, אדום, ירוק, כתום...) השיער שלי יבש, ולכן די רגיש לחומרים כימיים אם לא מטפלים בו נכון... אז אני אשמח אם תוכלו להמליץ לי על הדרך הכי טובה לצבוע אותו. שמעתי על שטיפה, שהיתרון שלה הוא בכך שנעלמת אחרי מס' שבועות, וספר אמר לי שעדיף לי לצבוע אצל ספר.. מה דעתכם\ן? ואם יש לכם\ן ניסיון בזה (ספציפית), אני אשמח לטיפים ועצות.

עונה לך

לצבוע שיער זה מאוד לא בריא ואם השיער שלך די רגיש לזה אז תוותרי על זה אני חושבת. אם את ממש מתעקשת לצבוע לכי על חפיפה תראי איך זה מסתדר לך וזהו.. וצביעה אצל ספר עולה יותר כסף אבל יותר מקצועית....

SummerSpirit

New member
שרשור שאלות חורפי ../images/Emo186.gif ../images/Emo185.gif ../images/Emo83.gif

שאלות לכאן.

עונה לך..

אין לך מה לפחד משעווה..זה כואב זה נכון אבל מתרגלים...הקוסמטיקאית יכולה לעצור כשאת מבקשת ולהמשיך אחר כך....ככה זה הפעמים הראשונות..מלחיצות... בשביל קוסמטיקאית אני חושבת שרצוי שתפתחי את המידעפון או איך שלא קוראים לזה ותחפשי...קוסמטיקאית למדה את המקצוע שלה ככה שאת לא הראשונה שלה ואין לך מה לפחד... לגבי המלצות תשאלי חברים...אין חברות שלא הולכות לקוסמטיקאיות..לעשות גבות לפחות..שפם או משו....לכי לקוסמטיקאית שלהם והיא תעשה לך שעווה..אם היא טובה בגבות אז אני חושבת שהיא יכולה להיות טובה בשעווה..לא צריך כל כך ידע בשביל למרוח שעווה ולהוציא את הבד..אני עושה את זה לעצמי

יש אחת

ששמה יפה והיא עובדת על יד רחוב ירושלים (קרוב לבית יד לבנים), והיא מאוד מאוד טובה.

קודם כל אין לך ממה לחשוש

הסרת שיער בשעווה אינה כואבת כל כך... אבל, אם את לא יכולה לעמוד בזה נסי עם קרם להסרת שיער יש תכשיר שנקרא veet והוא מעולה... בהצלחה.

שאלה לשיער גלי מושלם...

היי שאלה-- יש לי שיער גלי, מדורג שנוטה להתקרזל ואף להיות בקבוקי בסופו אך בחלק העליון הוא רק גלי ואפילו קצת חלק וזה דיי מעצבן , כשאני מפזרת הוא איננו אחיד כי בחלקו העליון הוא הרבה יותר חלק, אני משתמשת בקרם לחות סיליקון של בוטאה ובמסכה שלהם, מאוד אוהבת את המרקם והריח המדהים! אך לא באמת עושה את העבודה... יש לכן המלצה לקרם תלתלים שבאמת עושה את העבודה ונותן לשיער מראה זוהר ותלתלים אחידים? אני רוצה שיער יפה לעזאזל וזה משגע אותי, בא לי תלתלים גלים רכים וזוהרים כמו בפירסומות, ואם לא כמו בפרסומות אז לפחות... אחידים, רכים ומבריקים! HELP MEֱ תודה...

מיכי7

New member
אנסה לעזור../images/Emo13.gif

קודם כל אני אישית לא משתמשת בקרמים.. אף קרם לא מגיע לתוצאות של מוסים או שמנים למיניהם בעייני. אם את מחפשת המלצה לקרם בכל זאת, שמעתי המון המלצות טובות על הקרמים של 'קארין', מישל מרסייה, שוקי זיקרי ונטורל פורמולה. ואם בכל זאת את מוכנה לנסות משהו קצת אחר אז אני ממליצה על המוס של wella לכל סוגי השיער, ועל שמן פשתן שאפשר למצוא בכל מספרה. בהצלחה

yawn

New member
שאלה

מה המוס בעצם עושה? יש לי שיער גלי עד מתולתל, שבלי קרם נראה פשוט מת. מוס יכול לעורר אותו לחיים?

עונה

קרם של dave עושה ריח נפלא ומעולה..הוא טיפה יקר לכמות אבל...ממליצה בחום. גם נטורל פורמולה טובים

שאלת צבע כרגיל

מישהי יודעת אם אפשר להשיג את הצבע הזה >http://www.pharmaguri.co.il/?CategoryID=157&ArticleID=152 בחנויות..ולא מקנייה באינטרנט? מישהי ניסתה אותו? תודה:)

למעלה