שרשור שאלות לחג

תאכלי הרבה הרבה במבה!!

אני לא צוחקת... בבמבה מוחדר באופן מלאכותי וויטממין בי 12 וזה מיועד במיוחד לכאלו שלא אוכלים בשר:]

אז אולי כדאי שתיקראי מאחורה

בכל במבה,לא רק של אוסם, יש בי 12 כדאי לבדוק לפני שמגיבים... אני לא מדברת באוויר

לא בכמות שצריך בכל מקרה

חס וחלילה מדברת באוויר..אני לא מזלזלת בשום דבר שאומרים....כל זה היה בהומור נשמה וסורי אם לקחת את זה אישי..לא התכוונתי. בכל מקרה בבמבה אין את כמות הבי 12 שצריך...מדברים פה על כמויות מועטות מאוד...משו שלא תחליף לבשר..בלי בשר גם אם היא תאכל במבה כל יום זה ישאר אותו מצב.....למדתי על הויטמין הזה כי היתי צמחונית פעם...היתי צמחונית מטעמי בריאות והבנתי שזה לא בריא בכלל

PooKiPsiT

New member
כן, רק 30% שומן שכשליש ממנו רווי

ומכיל משנים מוקשים. יש עוד הרבה מקורות לb12. רצוי להעדיף את האופציות שהן קצת פחות זבל.

חחחח מסכימה במשפט האחרון..

תאכלו בשר ופתרו בעיות...למה ללכת על במבה?אז יופי יהיה לך בי 12 אבל בנוסף לזה יהיה לך עודף כולסטרול ושומן וכל מה שבא ביחד עם ממתקים ושטויות

ובכל זאת...יש חוק שבמצבי מלחמה חייבים לייצר

במבה כי יש בזה הרבה וויטמינים וזה חשוב....לכו תמצאו לזה תירוץ...

PooKiPsiT

New member
?

אין לי מושג על איזה חוק את מדברת. לא שמעתי עליו מעולם. אבל גם אם זה נכון, לא נראה לי סביר שזה בגלל שבמבה מכיל ויטמינים... (אני מקוה לפחות, שלמי שקובע חוקים כאלה, יש איזשהי הבנה מינימלית בתזונה).

במבה זה לא בריא

(תגובה למושושינה) היא מתנפחת בבטן..נסי להכניס במבה למים...לא בריא בכלל...ולטחון כל היום במבה? שמעי...קטניות זה תחליף יופי לבשר..אבל עדיין אין כמו הויטמינים שיש בבשר..לא יעזור

Retama

New member
יש B12 בעוד דברים מלבד בשר,

אבל כמובן צריך לאכול נכון. אני צמחונית כמה שנים טובות ואני לא לוקחת שום ויטמנים וכו', ויש לי B12 מעל ההמוצע
אז הכל תלוי בתזונה נכונה ובריאה. בכל מקרה, כדאי לך ללכת לעשות בדיקות דם לראות אם זה זה, ואם לא חסר לך שום דבר- הרופא כבר ימליץ לך על פתרון. :)

sonic15

New member
גם לי ישנשירה אבל אני אוכל בשר

נקניקיות,המבורגרים אז בגלל זה הנשירה שלי לא רצינית ואני פשוט צריך לאכול הרבה? אז אצליז ה בסדר נכון?

זה לא נקרא נשירה

אם אתה אומר שהיא לא רצינית אז זה טבעי לגמריי ששיער ינשור...אתה יודע כמה שיערות מהראש בן אדם מאבד בממוצע ביום?בין 50-100 שיערות!! אתה במצב נורמלי לחלוטין

sonic15

New member
אז מזה נשירה רצינית?

אבל אני אל רוצה ששיער ינשור לי בעקיר אני רוצה לחפוף עם שמפו שיחזק לי שתיער ויהיה נגד קשקים אני שונא תקשקים אפילו עכשיו שי לי ומגרד לי בראש>_<

עונה

נשירת שיער בולטת לעין..זה מצב שאתה רואה שיערות על החולצה..זה משו בעייתי היה לי פעם.... אני ממליצה על שמפו dave או של קרליין....תקח שמפו מונע קסקסים...זה איכשהו עוזר אבל כמובן שלא מוריד הכל..הוא רק מונע.... תעשה בדיקה עם מסרק סמיך(המסרק של הקינים) ותבדוק אם יש לך קינים ובנוסף אפשר להוריד עם זה קסקסים אז אם ממש מפריע תוריד כמה שאתה יכול

Black Jane

New member
השמפו המומלץ ולדעתי הטוב ביותר לקשקשים הוא

הד&שולדרס. בחיי שלא ניסיתי (כנראה קשקשים לא אוהבים שיער שעבור עליו צבעים כימיים), אבל לידיד טוב שלי היו מלא, שבועיים אחרי שהוא השתמש לא נותר ולא קשקש אחד. שבועיים!

sonic15

New member
והוא עוד ממשיך להשתמש בזה?

אגב הם עושים ניסויים בעלי חיים לא? אגב מוכרת אחת המליצה לי על איזה אחד טבו לא בדקתי תשם של החברה בסופרפארם לקנות או לא? והמנהלת פה המליצה לי על ד''ר פישר לשיער כדאי לי?

למעלה