**שרשור תוכנית - ההפתעה של דרור**

מצב
הנושא נעול.

אלזה4

Well-known member
יש מצב רק אם יראה את תיאומים מחר אז זה יכול לשרוף את תום קצת לא חושב שזה יספיק בשביל שהוא לא יגיע לגמר
מה שיהיה יהיה...
הבנתי העונה שהפיבוריטים שלי לא במשחק...
זה יהיה ג'וזי מול יהודה ראש בראש.
וג'וזי יזכה.

Aye123

Well-known member
חוששת שהאח ישרוף אותו בקרוב
אני באמת חושבת שהאח סוג של מאוהב בו. עד היום עשו איתו חסד גדול בעריכות... למעט זה שחצי מהזמן העלימו אותו אבל כשכן שידרו 99% מהזמן זה היה רק קטעים חיוביים שלו.

אני עוד לא הצלחתי להבין אם זה קארין או תום את מי יעדיף , קארין זה בכלל סיפור אהבה עם רועי עוז.
מה שכן את הקטעים שלהם שהם התווכחו והיא בכתה הוא לא הראה לא הצלחתי להחליט על מי בחר להגן

mariamma 86

Well-known member
יש מצב שבגלל שדרור עזב אין הדחה השבוע? כי הם לא אמרו כלום. אף מילה על הדחה או רשימה

haya sol

Well-known member
זה רק מראה כמה יהודה שתלטן במיוחד במשימות וללא קשר לגל (וגל צדקה) הוא מוציא את החשק ומתיש את כולם. הוא חושב שהוא אלוקי המשימות . הוא אחרי אמזונס היה חייב להיות בהשרדות ממש לא באח הגדול !

צופהבאחהגדול

Well-known member
זה רק מראה כמה יהודה שתלטן במיוחד במשימות וללא קשר לגל (וגל צדקה) הוא מוציא את החשק ומתיש את כולם. הוא חושב שהוא אלוקי המשימות . הוא אחרי אמזונס היה חייב להיות בהשרדות ממש לא באח הגדול !
דווקא פה יצא שיש חוסר הוגנות ועושים גם בכוונה

mariamma 86

Well-known member
גל היתה בול אותו דבר

haya sol

Well-known member
גל היתה בול אותו דבר
גל אהבה לעשות משימות כמו שצריך אבל לא להשתלט עליהם ולכעוס על כל העולם ואישתו. ולא לשחק אותה שיש לה שברים גירודים בגוף ובידיים ולא לעשות כלום בבית אבל כשיש משימה היא פתאום לביאה. אז יש בניהם הבדל ואפילו גדול!

צופהבאחהגדול

Well-known member
הקטע עם האסטרטגיה של תום ורמי להוציא מאיזון את יהודה זה הכנה לקרקע הבאה שתום מתאם עם רמי לראש בית את מי שזה לא יהיה . יצא שתום ורמי עושים את התכנונים על אחרים . שמחה מאוד על זה .

מיק83

Well-known member
איך לדעתכם גוזי עד כה?

אנשים דאגו כי הוא לא בלט במשימה

מצב
הנושא נעול.
למעלה