שרשור show off מס' 2 יוצא לדרך..

Marble Arch

New member
הבייביז שלי! ../images/Emo99.gif

אוקיי חברים - אמנם כבר עברו כמה ימים אבל רק אתמול נרגעתי מהלחץ של השבוע לימודים המטורף הזה, אמא.. זאת אני או שהשנה הימים הדקות נהיו ליותר קצרות? פתאום אין זמן לכלום. בכל אופן, המחשב שלי עבר פירמוט בעינויים ולצערי לא מותקן בו עדיין פוטושופ כך שאין לי היכולת לערוך את התמונות בפוטושופ (למשל להקטין אותן), לכן נאלצתי לנסות לאלתר הקטנה כלשהי בצייר המאותגר ויזואלית. תסלחו לי. אלו הן המתוקות שלי, שגדולות ממני במידה ובתמונה קצת מלוכלכות. לא נורא, זה מה יש.
שבת שלום לכולם!!

אווו נחמד! ../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif

רק מהצד הן נראות לי קצת מוזרות... אבל תתחדשי!

שרשור show off מס' 2 יוצא לדרך..../images/Emo70.gif

יש לכם פריט חדש להשוויץ בו? יש לכם צבע חדש בשיער או קעקוע? זה המקום! שרשרו לכאן את כל הודעות ה-"תראו מה יש לי..."

האאאא!!! לי יש צבע חדש בשיער!!!

והוא ורוד!!! והוא יפה!!! וכבר השווצתי בו באוף... LOL

crazy cottage

New member
שאלה קטנה../images/Emo163.gif

כולם חושבים שגרבי רשת זה של זונות וקיבלתי מחברה גרביוני רשת בצבע אדום וקניתי בארצות הבאית גרביוני רשת בצבע שחור יש לכן אולי הצעה איך ללבוש אותם בלי שזה יראה זנותי מידי?

כן, אנשים פרמיטיביים...

אממ את יכולה תמיד ללבוש אותם כמ ושאני לובשת אותם- ללבוש גרבי רשת ומעליהן חותלות עד הברך או גרבי ברך עם פסים או הדפס. זה נראה יפה בד"כ...

crazy cottage

New member
ואם נגיד..../images/Emo163.gif

אני ילבש מכנס שהוא עד הברך בצבע שחור עם הגרביונים האדומים ואז מגפיים או נגיד גרביים שהם עד הברך אבל לא לשים אותם עד הברך.. נראה לך יהיה נורמלי? (או שלא הסברתי טוב ואני פשוט יצלם?)

אני אלבש*

הוא (עתיד)= ילבש. אני (עתיד)= אלבש...
והבנתי אותך. גם זו אופציה לא רעה בכלל!

crazy cottage

New member
נוו עוד לא התחלתי ללמוד לשון ../images/Emo163.gif

רק במחצית הבאה אנחנו מתחילים ללמוד >< ותודה רבה על העצה..

Jillian

New member
הצלחתי,הצלחתי!!

My new dread falls !!!! זה לא משו, אבל זה הראשון שעשיתי, אז תסלחו לי

Jillian

New member
זה שיער סינטטי, לקח לי הרבה זמן

להכין את זה... מחר אני מוסיפה לזה שיער אדום

למעלה