תבלין הריגוש

Nino72

New member
תבלין הריגוש

תני לי אותך לחבק כל סנטימטר בך לנשק לנשום את כולך לטייל על עורך לשמוע את הלמות ליבך לנשום את ריחך לטייל עם לשון על בטנך לחוש את רעידתך לשמוע את גניחותייך לרקוד יחד עם תנועותייך לחוות יחד את תבלין הריגוש את הפרפרים בשמיים את רטיבות המים

אסתי69

New member
"טעים" התבלין הזה

אהבתי

fianna

New member
אחלה, אהבת את תבלין הריגוש ../images/Emo13.gif

יפה , מרנין ומרטיט

y007007

New member
../images/Emo3.gifTHE BEST אין על תבלין התשוקה>

>
החיבור פרץ האנרגיות המשותפות....וכמו שכתבתי לפני שנים: "ואת... מרימה רגליים ועוטפת את ישבני, מצמידה ומהדקת את הזין עמוק יותר, וחזק יותר לתוך גופך... לחות הפורצת מתוכך מרטיבה אותך, אותי, את המיטה הרכה שלך... פוקחת עיניים, אנחנו מתנשקים ארוכות... ואני מרגיש שאת מכווצת את שרירי הכוס שלך... מעסה את הזין בתוכך, במיומנות רבה כל-כך... שפתייך לוחצות ומרפות את הזין הנעוץ בתוכך... מלטפת אותו בחום ורכות שלא ידעתי מעולם... שפתייך החיצוניות נפוחות ואדומות מגירוי עז... שפתייך הפנימיות מכווצות ורטובות... נוזלי גופך נוזלים במורד ירכיי, על ישבנך... ואת מחייכת, חיוך מתוק כל כך, חיוך מלאכי ומושלם... ואני מניע את ישבני בתנועות מעגליות... חוקר את גופך עם הזין... ומתחכך בדפנות הכוס הרטוב שלך... קדימה יותר, על-מנת להגביר את החיכוך עם הדגדגן שהתנפח לממדים בלתי מוכרים... ומתחיל לפמפם אותך... בעדינות, אך בקצב מתגבר... היציאה והכניסה מגופך נעשים בקלות... משום שאת רטובה כל-כך... אני רואה שהשיא שלך מתקרב במהירות מסחררת... איברי נשלף מגופך... כלפי מטה... במהירות... ועומד מול איבר מינך... הרטוב כל כך... לשוני נשלפת ופי נפער... אני קולט את הדגדגן שלך בפי, ומעסה אותו במהירות עם לשוני... מוצץ חזק... ומרפה... יוצר ואקום... ומשחרר... מלקק את הדגדגן עם הלשון השובבה שלי בתנועות מעגליות... לפתע, ללא הודעה מוקדמת... ללא גניחות ועיכובים... פרץ אדיר של מיצי אהבה פורץ מתוכך אל לשוני... אני ממשיך ללקק ולעסות... הרי אמרתי לעצמי שזו תהיה האורגזמה החזקה ביותר שתחווי בחייך... מוצץ את הדגדגן עוד ועוד... מיצייך ממשיכים לפרוץ החוצה... זרמים שעוצמתם אינה מוכרת לי... אינה מוכרת לך... ואת יקירתי פולטת צעקה מרוסנת... מכווצת את ירכייך סביב ראשי... הכוס שלך מתוק כל-כך... אני ממשיך ללקק... ולמצוץ... לבלוע הכול בתאווה גדולה... במשך הדקות הבאות המשכתי ללקק את הדגדגן שלך... עד שהגעת לרגיעה מוחלטת..."
אבל אוהב את זה
אבל מה אני מבין בכלל???

fianna

New member
../images/Emo12.gif יוווווווווו תיבלון במלוא החופן

נראה שאתה מבין יפה

y007007

New member
../images/Emo9.gifאני...מה אני מבין בכלל???>../images/Emo51.gif

איפה קונים את התבלין הזה?

חיפשתי אותו המון בחיי.. הו.. כמה חיפשתי.. יודע היכן אוכל למוצאו? הלוואי וידעתי.. צהריים טובים sky

fianna

New member
לא קונים

הוא קיים אצל כולם, בני אנוש וחיות, צריך לזהות ולהשתמש, כמה שבא לך .....א-ב-ל בלי לפגוע ! לחפש בסופו של דבר זה מתיש מאד הייתי אומרת.

למעלה