תגידו לי בבקשה הבנות האופנתיות מה

14venus

New member
תגידו לי בבקשה הבנות האופנתיות מה

כדאי ללבוש למסיבת יומולדת קטנה כזאת של משהו כמו 8 אנשים, בבקשה תרחיבו משיער, בגדים, איפור ונעליים! תתייחסו בבקשה ברצינות!

טוב יש לי בשבילך עצה....

אני הייתי לובשת מכנס גינס (עדיף צמוד,ועדיף נמוך,ועדיף עם פדלפון אבל לא מוגזם...),את יכולה לשים חוצלה יפה תלוי בגינס שאת שמה...(אם את שמה גינס כחול כהה שימי חולצה כחולה בהירה,או כחולה כהה,או אדומה). עכשיו לנעליים.... את יכולה לשים נעליים שחורות,את יכולה לשים נעליים ספורט שנראות טוב (לא הרוסות,ולא קרועות,והם יכולות נקיות תלוי בהרגשה שלך)בצבע כחול,או אדום.(תלוי איזה צבע חולה את שמה). ואיפור לא איפור כבד.... מקווה שעזרתי... שני

אלישיה

New member
מממ Venus חמודה...

אני אציע לך משהו שאני אוהבת.. משהו פשוט וחמוד... תלבשי ג´ינס מתרחב... (כאילו למעלה צמוד.. הכי צמוד הכי פצצה.. ולמטה מתרחב...) ותשימי חגורה יפה ואופנתית... אני למשל אוהבת חגורות נורא עבות ויפות עם כל מיני חוטים כאלה.. (עזבי אני לא יודעת להסביר..) אני גם נורא אוהבת לשים שרשראות כאלה... יפות שהן בתור חגורות כמובן... לכי לקסטרו יש שם חגורה מזה פצצה... זאתי עם העיגולים... היפים האלה... אם את מבינה... בקשר לחולצה... אני אוהבת ללבוש סטרפלסים וחולצות שקצת מראות את הבטן... (לא שמראות יותר מדי אלא קצת.. צנוע..) אני מציע לך בקשר לחולצה תלבשי סטרפלס שחור צמוד... כמובן חזיית סטרפלס... בקשר לשיער... אני אוהבת שיער אסוף הדוק ויפה... ואם את הולכת על שיער פזור.. הייתי מציעה לך לעשות שביל יפה ואופנתי בצד... נעליים... אני מציעה לך לנעול מגפיים.. (לא המגפיים הרגילות של הגשם..) אלא מגפיים דמוי עור (או משהו כזה..) בצבע שחור... ושהן יהיו גבוהות... הייתי לפני כמה ימים בסיטי גוניור .. יש שם מגפיים מהממות.. ... ובקשר לאיפור... איפור לא כבד... ממ.. הייצי מציעה על עיפרון שחור בעיניים.. אבל אל תשימי הרבה.. כי לפי דעתי הרבה עיפרון בעיניים זה זול... תשימי פס דק.. של עיפרון שחור... (אם יש לך עינייים כחולות או ירוקות עם כחול.. טורקיז כזה.. הייתי מציעה לך לשים עיפרון כחול...) ושימי ליפ- גלוס שקוף... או ליפ - גלוס עם גוון חום-ורדרד... (לא צבע ורוד חזק.. או חום כהה..) ... אם יש לך עור שחום הייתי מציעה לך לשים צללית בצבע גוף.. קצת יותר כהה משלך.. מעל העיניים כמובן.. מקווה שעזרתי... תגידי לי מה דעתך... ואם אהבת את מה שהצעתי.. אשמח לשמוע את תגובתך בנוגע למה שכתבתי.. אוהבת .. אלישה..

לכי על סטייל מסיבתי

חצאית מיני, לא קצרה מידי פיגוזית כזו עם מגפיים גבוהות או חצאית מידי, עם סוודר קליל נחמד, אולי אפילו גולף בלי שרוול מעל חולצה צמודה מעיל מרשים כזה, עם איפור קליל-חבל עם כל הגשם והחורף איפור כבד סתם יעשה בלאגן, אפשר לקשור איזו מטפחת או צעיף קטן סביב הצוואר או השיער, מה שבא לך, וכמובן שהכל בהתאמת צבעים, שיהיה לך אחלה בילוי לילי

lova-girl

New member
אני חושבת ש....../images/Emo126.gif

אני חושבת שעם את הולכת על ג´ינס לכי על גזרה נמוכה עם הג´ינס לייקרה את יכולה לשים מגף קצר הייתי מציאה נעליים גבוהות אבל עם זה גינס אמיתי בשום פנים על תשימי נעליים גבוהות לכי על ספורט. האמת הייתי מציאה חצאית קצרה אבל לא שחורה שחורה זה ליציאה מהבית לפורום (פאבים), חצאית אפורה, ירוקה ,אפילו צבע ג´ינס. אישית ואני לא בטוחה שיש לך לכי על חצאית מעל הברך זה הכי אלגנטי ולא יותר מידי קיטצ´י. חולצת פדלפון (בשרוולים) בצבע שהכי מתאים לחצאית/ג´ינס ,עם אין לך אז לכי על חולצת כיווצים. עם יש לך חצאית לכי על מגף גבוה ועם גרביון כמובן נסי גרביון רשת אבל עם את לא אוהבת גרביון רגיל. איפור הקטע האהוב עלי. שמעי זה תלוי בצורת עין עם העין שלךעגולה וקטנה תנסי להגדיל אותה עם צבעים כהיים בקצה של העין ובפנים לבן,ועם העין גדולה לכי על מראה חתולי.
ז´קט ארוך צבע שחור או אפילו אדום תתאימי צבעים תהני בהצלחה lova-girl

אלישיה- תעני בבקשה על השאלה שלי../images/Emo24.gif

יותר למטה יש שאלה ששאלתי לגבי יציאה למקומות שדורשים תעודת זהות. לא שלא עזרו לי (דווקא כן ובכיף) אבל הייתי רוצה לשמוע גם את דעתך כי אני רואה מהתשובות שלך שאת בול בראש שלי.. אוהבת שירז

אלישיה

New member
טוב חמודה.. מממ...

אני אקרא ואנסה לענות הכי טוב שאני יכולה!!! דרך אגב בת כמה את? יש לך איי סי קיו?

למעלה