תודה חבר'ה וברוכים הבאים!

תודה חבר'ה וברוכים הבאים! ../images/Emo24.gif

!!WE DID IT
טוב, אז נערוך שרשור הכרות קצר... שכל אחד יכתוב שם, גיל, איזה סגנון לבוש מועדף עליו, דרכי תקשורת במידה ותרצו (מסנג'ר/ אייסיקיו) וכמובן שאפשר לצרף תמונה, ולציין אם אתם מעוניינים שהיא תופיע באלבום חברי הפורום! גלישה נעימה!
חן.

BlackHeart

New member
סוף סוף!

ממש ממש שמחה! וכמו שאמרתי לחבר. בחיים לא שמחתי כל כך ממשהו שקשור לתפוז! נהדר! ולדעתי עדיף שרשור הכרות אחרי שיהיו יותר בנות. :)

BlackHeart

New member
עוד שנתיים כולנו נהיה מהותיקים של

הפורום (:) איזה מגניב P:. בחיים לא הייתי בפורום ממש מההתחלה! [=

BlackHeart

New member
בטח שהוא יחזיק.

אני לא מתכוונת לזוז מפה לשום מקום :) ואם הפורום יצליח כמו הקומונה[סביר להניח שכן כי קומונות מקבלות פחות פרסום]...אז נחזיק הרבה יותר משנתיים ^_^

כן, נכון. יש משהו בדברייך...

אגב, הייתי היום אצל דנה, וקניתי ממנה דברים מ-ד-ה-י-מ-י-ם!
אף פעם לא הייתי כ"כ מרוצה מהקניות שלי...
היא אומנם לא היתה, אבל היתה בת דודה שלה, שגם היא בחורה מקסימה, שחבל"ז... והיא שעתיים רק הראתה לי ועזרה לי לבחור ולמדוד... בסוף יצאתי משם עם חצאית חדשה, מכנס בונדג', חולצה שחורה מכופתרת כזו של TRIPP עם כוכבים אדומים, גופיה עם פאץ' של גולגולת ושרשראות וגרבי ברך שכתוב עליהם BITCH. תמונות מחר.
במילה אחת: מדהים! פשוט מדהים!

BlackHeart

New member
מגניב מגניב מגניב!

בטח גם יצא לך זול יותר ממה שחשבת שתוציאי שם! בת דודה שלה גם חמודה לפי הסיפורים :) חח קניות זה מספק.. ואני לקנא P: אעההעאעה

כן... ../images/Emo13.gif

בעיקרון, אצלה הרבה יותר זול מהרבה מקומות אחרים. מדדתי איזה מחוך וכמעט חטפתי התקף אסטמה כשהיא התחילה לשרוך לי אותו... והיא עוד אומרת לי "זה לא קשור עד הסוף". ואני אומרת לה "את רצינית?? אפשר לקשור אותו יותר צמוד?!?!?" והיא צוחקת ואומרת לי "תנשמי עמוק..." חחחחח

BlackHeart

New member
הו כן....הן קושרות טוב.

תמיד אפשר לקשור עוד. ותמיד לקחת מחוך שקטן עליך ב2 מידות. אלה החוקים :)

smady by

New member
תתחדשי!! ^^

חחח אני. ותיקה.. :) אני מנסה לדמיין! בכל מקרה- כמה עלו לך המכנסי בונדאג' אצל דנה? אני שולקת לקנות... (קנית גיזרה של בנים או בנות?)

EdisonGirl

New member
../images/Emo45.gif כנ"ל...

אני הייתי כולי מחוייכת כשראיתי פתאום בפורומים "אופנה אלטרנטיבית" |חדש|
ואז חיפשתי אייקון שיצליח לתאר את השמחה הזו, ולא מצאתי..

Just Angel

New member
סוף סוף יש לנו פורום! ^ ^

ליז.15.גותי/פאנק. בהצלחה עם הפורום מקווה שהוא יהיה מוצלח כמו הקומונה 3>

smady by

New member
אני! ../images/Emo9.gif

מזל טוב על הפורום!!
שם: סמדר גיל: 17 סגנון מועדף: פאנק, פריקיש, גוטי, חולצות הדפסים חמודות+מכנס מתרחב- המוני דברים, רק שאין לי כסף לחצי מהם
אייסי 157200996 מצטערת שזה כזה אנתיפטי- אבל אני חייבת להתכונן לביצפר מחר.. לילה טוב!

מזל טוב!../images/Emo24.gif

שם: איילת גיל: 15 וחצי סגנון לבוש: כל מיני, אין לי סגנון מוגדר. אשמח לדעת מה זה אופנה אלטרנטיבית

EdisonGirl

New member
קראת את מה שחן (המנהלת) כתבה?

מה שנקרא: "הודעת המנהל\ת".. בכל אופן, את יכולה להציץ בתמונות שבקומונה. יש הרבה סיגנונות באופנה האלטרנטיבית. מה שמייחד אותה הוא שהיא פשוט שונה מהאופנה הסטנדרטית.. ברמות ובצורות שונות.. קחי משהו קיצוני..

EdisonGirl

New member
האמת,

כ"כ טיבעי שיהיה פורום כזה.. נראה כאילו הוא היה כאן מאז ומעולם.. :) מה שאומר, שלא נראה לי שיש סיכוי שהוא אי פעם ייסגר..

למעלה