תוכנית על"א "מדריכים" - מנילי זאהר -עוספיא

forums2236

New member
תוכנית על"א "מדריכים" - מנילי זאהר -עוספיא

צהריים טובים, אני מודה מתוך הלב למר גז והצוות המוביל שאפשר לנו את ההזדמנות הוירטואלית ולהעלות את חלק מהבעיות שלנו ככל האפשר מקווה למתן תשובות עניניות לנושאים המתישים אותנו ביומיום וגוזלים מזמן פעילותינו בתכנית. האמת שאני נמצאת בסיטואציה מאוד מביכה ומעיקה עלי ביומיומ המשך התוכנית היות וזה לא תלוי בי כמנהלת ולמרות הצלחת הפרוייקט בעיני ובעיני אחרים עם כל הקשיים שאנו נמצאים במועצה המקומית עוספיא. הפרוייקט בתנופה ומשביע רצון הבעיה היא שכר המדריכים המועסקים בתוכנית היות והמדריכים מודעים מהתחלה שהם מקבלים 35 תעריף שעה והמועצה "גזברית המועצה" לא מסכימה לתת תעריף כלל ארצי הנקבע מעיר לאלימות לפונקציות . העובדים מאיימים להתפתר וזה לא קל למצוא עובדים לאחר שנכנסו למערכת ולמדו אותה וזה מאוד חורה לי ומכביד על בתקופה האחרונה ואני לא רואה לזה פתרון בטווח הקצר, מה דעת המנהלים כשותפיך לאותה עשיה ולמר גז היושב ורואה הכתוב, האם יש מקום להמציא מכתב חד וחלק לכל המועצות בנוע לשכר המדריכים והרכב השכר הסופי של אותם מדריכים בכל תחום זהה בתוכנית לכל המועצות , יש סיכוי לקבלת מכתב חתום על ידי כבודו המנחה אות המועצות או נשאר תקועים באותה בעיה ולא נדע להזיז תוכנית רק לשבת ולשמוע תלונותם של מדריכי התוכנית ואיומם !!!! לתשובתך אודה, מקווה שבעיתי תיפול על אוזן קשבת במיוחד!!

למעלה