תלמידים מחוננים בנס ציונה

מצב
הנושא נעול.

מצורף מידעון חדש שמוציאה קבוצת ההורים לתלמידים מחוננים ומוכשרים בנס ציונה. המידעון מעביר מידע בקצרה על הפעילות של קבוצת ההורים בתקופה האחרונה. קריאה מהנה ומועילה ונשמח לקבל תגובות, נאור

חפת

New member
לא ניתן לפתוח הקובץ המצורף.

מצורף מידעון חדש שמוציאה קבוצת ההורים לתלמידים מחוננים ומוכשרים בנס ציונה. המידעון מעביר מידע בקצרה על הפעילות של קבוצת ההורים בתקופה האחרונה. קריאה מהנה ומועילה ונשמח לקבל תגובות, נאור
לא ניתן לפתוח הקובץ המצורף.

האם גם אצלכם יש פעילות כזאת?

נסו שנית. אני חושב שכעת זה יצליח.
האם גם אצלכם יש פעילות כזאת?
למעשה הקמנו לעצמנו מעין "קבוצת תמיכה" שמשלבת פעילות חברתית לילדים ולהורים. מזה כשנתיים אנחנו מארגנים מפגשים, חוגים, טיולים ושאר אירועים חברתיים, לצד פעילות משותפת מול העיריה וגורמים נוספים בנושאים "הרגילים" של זכויות התלמידים המחוננים וההתייחסות המערכתית אליהם. המידעון האלקטרוני המצורף למעלה הוא כלי ביטוי לפעילות זאת, ואחד המכשירים לקידום זרימת מידע מלאה והלכידות בתוך הקבוצה. מעניין לדעת האם גם ביישובים אחרים קיימות התארגנויות כאלה. הכוונה שלי היא בעיקר ליישובים בהם אין תכנית מחוננים מובנית, כלומר לא הערים הגדולות, ובעיקר מקומות בהם יש ילדים מחוננים ומוכשרים במספר מצומצם יחסית. תודה.

m43

New member
נאור, יישר כוח!

נאור, יישר כוח!

אשמח לקבל תגובות מיישובים אחרים

נאור, יישר כוח!
אשמח לקבל תגובות מיישובים אחרים
למעשה הקמנו לעצמנו מעין "קבוצת תמיכה" שמשלבת פעילות חברתית לילדים ולהורים. מזה כשנתיים אנחנו מארגנים מפגשים, חוגים, טיולים ושאר אירועים חברתיים, לצד פעילות משותפת מול העיריה וגורמים נוספים בנושאים "הרגילים" של זכויות התלמידים המחוננים וההתייחסות המערכתית אליהם. המידעון האלקטרוני המצורף למעלה הוא כלי ביטוי לפעילות זאת, ואחד המכשירים לקידום זרימת מידע מלאה והלכידות בתוך הקבוצה. מעניין לדעת האם גם ביישובים אחרים קיימות התארגנויות כאלה. הכוונה שלי היא בעיקר ליישובים בהם אין תכנית מחוננים מובנית, כלומר לא הערים הגדולות, ובעיקר מקומות בהם יש ילדים מחוננים ומוכשרים במספר מצומצם יחסית. תודה.

בני כמה הילדים שלכם?

בני כמה הילדים שלכם?
עד כמה שזכור לי, אמרת בזמנו שהם כבר בגיל חטיבת הביניים. אם אכן כך, חשבתם להתחיל לימודים באוניברסיטה הפתוחה?

אנחנו פותחים כיתת "מופת" בחטיבה

בני כמה הילדים שלכם?
עד כמה שזכור לי, אמרת בזמנו שהם כבר בגיל חטיבת הביניים. אם אכן כך, חשבתם להתחיל לימודים באוניברסיטה הפתוחה?
אנחנו פותחים כיתת "מופת" בחטיבה
הגרעין הראשון הוא של תלמידים העולים לחטיבה. עבורם השגנו כיתת "מופת", שהיא כיתה של תגבור לימודי מדעים, עם צבירת נקודות אקדמיות החל מכיתה ח'. צריך לזכור שנס ציונה היא יישוב קטן, ולמרות מספר גבוה יחסית של תלמידים מחוננים ומוכשרים, אין מסה קריטית מספיקה לכיתת מחוננים או תכנית ייחודית אחרת. גם הפעילות החברתית החלה במחזור זה, וכעת שני התהליכים - פעילות חברתית משותפת ותשומת לב מיוחדת של המערכת הפדגוגית - מתרחבים גם למחזורים הבאים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה