תמונות אהובות מכנס פורים

juliChan

New member
בא לי גם קצת להתלהב XDDDD

אני באמת נהנתי מהקוספליי הזה

Serf SaN

New member
תמונה מדליקה!

שתי שאלות: מאיפה המגפיים?
למה הורדת את השריון?

juliChan

New member
אממממ

המגפיים זה בעצם מגפיים שקונים אותם בחנות לבגדי עבודה ששניתי אותם , צבעתי אותם בצבע אפוקסי כחול , ואת החלק העליון שלהם זה תוספת שהדבקתי על המגף עצמו
הסיבה שהורדתי את השריון זה בגלל שכל החיבורים שלו כבר בשלב הזה כבר גססו והתחילו להתפרק הייתי ממש בידיוק אחריי התור שלי בשיפוט , אז שמרתי אותו בצד כדי שאוכל ללבוש אותו פעם אחת אחרונה על הבמה לפניי שסופית כל החיבורים התפרקו לי

Serf SaN

New member
הבנתי..

יש מצב אתה מעלה תמונה קרובה יותר של המגפיים?
מעניין אותי איך הצבע אפוקסי הזה התיישב עליהם

juliChan

New member
הנה הם

ככה ניראים המגפיים ממש אחריי הצביעה , בגלל שכל כך מהרתי זה היה יום לפניי הכנס אז הצבע לא התייבש לי כמו שצריך בכמה מקומות , אבל לא נורא אני אתקן את זה לפניי המיפגש
החיסרון היחיד בסוג הזה של המגף בסיס הוא שקשה לצבוע אותם כי הגומי שעשוי ממנו המגף הוא מיוחד דוחה חומרים , אז לפניי זה ליטשתי את השכבה החיצונית כדי שהצבע יתפס טוב

juliChan

New member
המחיר נא בין 60 -ל75 ש"ח

זוג אחד כזה עלה לי בסביבות ה75 ש"ח , בחנות לבגדיי עבודה באזור חיפה , יש הרבה חנויות כאלה וכל אחד מוכר במחיר שונה
עלתה לי המחשבה פעם מצאתי באיביי מגפיים כאלה לדמות מוכנות , אבל המחיר היה לא משהו ולא יודע עם הם היו באיכות טובה

Mana Sama

New member
אין לי הרבה >:

ובכל התמונות מהפינת צילום (לפחות מה שהצלם המקצועי צילם) הצטלמתי עם התג כמו מפגרת
אז סלחו לי אם את מה שאני מפרסמת כבר ראיתם..XD

Mana Sama

New member
תודה XD הלוואי והיה אחד..

בנתיים חלמתי שיוצאת עונה שנייה לזה,ובסוף כל פרק יש 5 דקות של מערכונים בכיכוב הדמויות של קיי-און. אין לי מושג..XD

Mana Sama

New member
ואחרונה סתם כי היא דרפ

(כאילו שהקודמת לא >.>)

קרדיט לסער~

rocket

New member
מצתרפת ,

למרות שברשותכם בהמשך אעלה תמונה נוספת שאוכל אשכרה לקרופ בתוכנה שהיא לא צייר

האלוויר \ קרימסון ספל

למעלה