תקנון הפורום (המחודש)

תקנון הפורום (המחודש)

תקנון הפורום: כדי שהפורום ייראה מסודר וכדי לכולנו יהיה כיף להיכנס אליו ולכתוב בו, קבעתי מספר כללים. 1. קודם כל, אין בשום פנים ואופן להחליף מסרים הכוללים מספרי טלפון ע"ג הפורום. מסרים אלו יועברו דרך המסרים בתיבה האישית. הודעה שתכיל מספר טלפון- תימחק. 2. יש להתבטא בשפה ראויה והולמת כלפי כל אחד מחברי הפורום. אין להציף, לקלל, לפרסם הודעות פוגעות, גזעניות או מעליבות. גולש שיכתוב הודעה מהסוג הזה יוזהר והודעתו תימחק. אם יחזור על כך שנית- יורחק מהפורום לצמיתות. 3. אין לכתוב הודעות פירסומיות ע"ג הפורום. הודעות אלו ימחקו, והגולש יוזהר ובמידה וימשיך במעשיו- ייחסם. 4. הודעה שאינה קשורה לנושא הפורום, תסומן באייקון
. במקרה שיהיו הודעות OFF בודדות שלא סומנו באותו סמל, הן יועברו לשרשור אחד. 5. ל-ש-ר-ש-ר! כלומר, לא לפתוח הודעות חדשות בתגובה להודעות שקיימות! כדי להגיב להודעה יש ללחוץ על כפתור "הוסף תגובה" שבסוף ההודעה. אם קיימת הודעה חדשה באותו הנושא נא לשרשר את הודעתכם אליה, ולהימנע מפתיחת הודעה חדשה, דבר שימנע מהודעות חדשות שלא נענו או שנמצאות בדיון לעבור לדף השני, ולא לקבל התייחסות. אין לחזור על אותה הודעה מספר פעמים. מספיק לפרסם את הודעתכם פעם אחת. אם לא נעניתם, אתם מוזמנים לפנות אלי במסר לתיבה האישית. 6. אין לפרסם תמונות חושפניות ע"ג הפורום. במקרה זה, התמונות יימחקו והגולש יוזהר וייחסם במקרה הצורך. כמו כן, אין לפרסם תמונה של אדם אחר ללא הסכמתו. 7. אם פרסמתם מאמר, או קטע מסויים שאינו יצירה שלכם, דאגו לפרסם מי הכותב/יוצר ומהיכן הוא נלקח. אי הקפדה על כך היא הפרה חמורה על זכויות יוצרים, וגולש שיעשה זאת ע"ג הפורום, יוזהר ויורחק. 8. אחת לשבוע (בימי רביעי) יפורסם בפורום שרשור מכירה/ קניה/ החלפה שבועי. על פתיחת השרשור אחראית רונה (Fairy goth mother). גולש אשר יפתח הודעה חדשה בנוגע לקניה/ מכירה/ החלפה- הודעתו תימחק. הרעיון הוא שלא יצוצו אחת לכמה ימים הודעות קניה ומכירה, שכן הפורום אינו פורום קניה- מכירה, אלא פורום העוסק באופנה אלטרנטיבית. גולש שיראה לנכון לפתוח בהודעת קניה/ מכירה, יוכל לפרסם הודעה זו בלוחות הפורום, ולא ע"ג דפי הפורום עצמם. כמו כן, הסדרי תשלום ודברים מסוג זה- נא להשאיר למסרים. אין לפרסם כתובות, טלפונים ופרטים אישיים שלכם או של חברי פורום אחרים על גבי הפורום. 9. ואחרון חביב- יש להקפיד על תקנון תפוז אנשים: http://www.tapuz.co.il/forums/main/rules.asp שתהיה לכולנו גלישה נעימה!

קראתי. ../images/Emo45.gif

רק תגדרי חושפנית... הרבה תמונות גותיות מכילות מחשוף עמוק (במקרה הטוב) וגם עירום חלקי עד מלא. מהוא הגבול?

ToryMaster

New member
המ

עירום חלקי, מה הוא? תמונה של גבר שלבוש רק במכנסיים [או בוקסר] זה לא חושפני מדי, לעומת זאת תמונה של אישה שלבושה רק במכנסיים [כלומר פלג גוף עליון חשוף] היא בהחלט חושפנית מדי. לטעמי בכל מקרה. בעיקרון, כל מה שגובל בפורנוגרפיה בעיני מנהלתנו ההו כה נערצת - זה חושפני

עירום חלקי יכול להיות חזה חשוף

או עירום מוסווה (דברים שמסתירים, ידיים או פרחים וכאלה) עירום מלא או חלקי לא מסווה אין לי בכלל על המחשב אבל רק רציתי לדעת בשביל העיקרון.
רק מסווה אומנותי שכזה מקסימום. פורנוגרפיה אני יודעות שזה לא חוקי בתפוז ותאמיני לי שזה לא מה שמעניין אותי.

ToryMaster

New member
אני מאמינה לך

אניאישית חושבת שהמון אנשים מתחבאים תחת ההגדרה של עירום אמנותי, ומרשים לעצמם לפרסם תמונות עירום, שבואו נהיה כנים - בפורומים שפתוחים לכל הגילאים ולכל האנשים, לא מתאימות. עירום מוסווה בעיני זה בסדר, כי שוב, גם בגדים זה בעצם עירום מוסווה
, אבל אני לא חושבת שעירום לא מוסווה מתאים. מעניין מה קלמנטינה תגיד על זה.

אה.. לא דיברתי על דברים כאלו.

אני מסתכלת על התמונות האלו כסטרייטית חובבת אומנות, אם הייתי רוצה פורנוגרפיה הייתי מחפשת תמונות של בנים.

אז ככה...

עירום על כל סוגיו- אומנותי או לא- ממש לא יתקבל כאן. ובפרט לא תמונות של גולשים שיצלמו את עצמם בעירום מלא או חלקי. עירום מוסווה (ציורי גוף למשל) זה לגיטימי, כל עוד זה לא גובל בפורנוגרפיה או רומז לפדופיליה, אונס, גילוי עריות וכו'... לגבי תמונות עם מחוכים ומחשופים- אין כל בעיה, כל עוד כאמור, התמונות אינן פבעלו תאופי פורנוגרפי, ובינינו- רוב המחוכים באים עם מחשוף... ואופנה אלטרנטיבית בכלל היא אופנה די חושפנית. אז זהו... מקווה שהבהרתי את הנקודה.

לא יודעת אם יש טעם... ../images/Emo4.gif

עד עכשיו אף אחד/ אחת לא פירסם/ה כאן תמונות חושפניות מהסוג שעליו דיברנו... אז לא נראה לי שיש טעם להקדים תרופה למכה.

אוקיי, טוב לדעת. :]

ולא.. גם אם זה לא היה רשום בחוקים לא הייתי מעלה לפה תמונות של עירום מלא ובטוח שלא תמונות שלי בעירום מלא.

nolonger2

New member
קראתי ../images/Emo45.gif

אבל צריך לדאוג ששירשורי הקניה בימי רביעי ישארו בדף הראשון...

ToryMaster

New member
זו אגב בעיה

מכיוון ששרשורים נשארים קופצים ובעמוד רק שלושה ימים, מה קורה בארבעת הימים האחרים? אולי כדאי שהשרשור יפתח כל שלושה ימים או כל פעם שהשרשור הקודם עובר דף?

למעלה