תרגיל קטן

• פותח הנושא yb10
  • פורסם בתאריך

yb10

New member
תרגיל קטן ../images/Emo23.gif

תרגיל מדיטטיבי קטן לטיהור האנרגיות ושיפור ההתחברות: שבו בחדר שקט בצורה הנוחה לכם, הרגיעו לאט את המחשבות ונשמו בצורה סדירה. הניחו לעיניים להיעצם ברכות. שבו ככה כמה דקות עד שתרגישו שלוים ורגועים ממחשבות היום-יום. כעת קחו נשימה עמוקה ודמיינו משולש שקדקודו פונה מעלה, נשפו את האויר החוצה ודמיינו משולש שקדקודו פונה מטה. שני המשולשים יוצרים יחד מגן דוד. המשיכו לקחת נשימות עמוקות והתרכזו במשולשים בשאיפה התרכזו במשולש הפונה מעלה ובנשיפה בזה הפונה מטה. כעבור סדרה של כשבעה מחזורי נשימה כאלו תתחילו להרגיש דקירות קלות בגב התחתון, המשיכו לנשום עמוק ודמיינו מגן דוד, אל תפסיקו לנשום את הנשימות העמוקות, אין יותר צורך לדמיין את המשולשים רק את מגן הדוד. כעת הניחו לעצמכם להרגיש את האנרגיה שסובבת אתכם, הביטו על גופכם כשעיניכם עצומות, על הידיים והבטן. המשיכו לנשום עמוק והרגעו, הרגישו אהבה גדולה יוצאת מכם ועוטפת אתכם וממלאת את החדר, הניחו לתחושה הזו כמה דקות כפי יכלתכם ורצונכם. ניתן להפסיק מכאן את התרגיל ולחזור לשגרה בכוחות מחודשים ומחשבה רעננה או להמשיך ולהרגע ליצור חיבור ולתקשר. כל אחד לפי מידת רצונו. ניתן להשתמש בתרגיל גם לפני השינה (גם במצב שכיבה) כדי להרגיע את הרטט הפנימי ולהזמין את המדריכים לתקשר איתנו ולהעביר לנו מסרים. התרגיל ישפיע עליכם בכל פעם שתבצעו אותו בצורה טובה יותר, תגלו כמה אתם רגועים ונינוחים ומאפשרים לרעיונות צלולים לצוץ במחשבותיכם. אשמח לשמוע כיצד השפיע עליכם התרגיל. שיהיה לכולכם שבוע טוב.

תרגיל ענק-מומלץ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

שבוע טוב לך קראתי את התרגיל המדיטטיבי- והוא ענק אשתדל לעשותו לפני לכתי לישון האם ידעת שכח המגן דוד הוא השמירה הגדולה ביותר? לשים את עצמך- או כל דבר שעליו ברצונך להגן בתוך מגן דוד- ולמלאו באור ובאהבה- בסדנאות כולנו עושים הגנת מגן דוד על מדינת ישראל- וממלאים אותו באור- וכוונתנו לשלום לאחווה לרעות ולשלווה- תודה איש יקר שלקחת מזמנך והעברת לגולשים בפורום זה את התרגיל הנפלא הזה אני מקווה שרבים ינסו אותו ויתחברו אליו ויהנו וירגעו ויתחברו דרכו וממנו-בתור אחד שלא כותב בפורומים- אתה עושה איתנו כאן חסד גדול- ובשם כל השאר אני אומרת תבורך שיהיה המשך מאושר ומואר בכבוד רב אביגיל

yb10

New member
שבוע טוב

מה שלומך אביגיל ? אני שמח לשמוע שאהבת את התרגיל. התרגיל מאד פשוט לביצוע והתוצאות מדהימות, ההתחברות למגן דוד דווקא עלתה בראשי בצורה אינטואיטיבית. עליתי על הטכניקה הזו ממש במקרה ביום אחד שרציתי להירגע מכל השליליות שיש בעולם, אני מניח שהמדריכים מוצאים להם דרכים להגיע אלינו כשאנו ממש צריכים עזרה ואף לתת לנו את הכלים... וזהו עוד כלי. הבטחתי לכתוב ואכן אני עושה זאת, יש לי מסרים רבים להעביר שרק יתרמו לכולנו. והלואי שכולם יבינו עד כמה הם מחוברים... שבוע טוב.

ידיד יקר../images/Emo23.gif

בעזרתך- בעזרתי- בעזרת עוד מוארים וחיוביים- וכמובן בעזרת השם והיקום בסוף כולם יבינו כמה שהם מחוברים- יבינו שלחיות מתוך שמחה ואהבה יעניק להם את החיים שהם תמיד חלמו ורצו אותם- יבינו שאם הם באים ממקום של שליליות -שנאה-קושי-כאב-ואכזבה-הם רק נשארים תקועים באותו מקום ממנו הם רוצים כל כך לצאת- אם לא ישנו תבניות חשיבה ודפוסי התנהגות ישנים- הרי לא יוכלו לחיות ולהתקיים באנרגיות של המימד החדש- כי כמו שכתבת כשהאור הגדול יחדור בעוצמות חזקות יותר- הרי מי שלא מוכן- והכלי הפיזי שלו לא מאודכן- אז-------- בא נדבר רק על דברים שמחים נקווה שכולם כולם יתעוררו רגע קודם אל ההארה הגדולה שמתעצמת עכשיו ביקום שלנו אמן אני שמחה ומודה על השתתפותך הערה והמאירה שלך בפורום הזה תבורך בברכת שבוע מלא אור ואהבה אביגיל

למעלה