10 הטרנדים על פי שבוע האופנה מילאנו סתיו 2008

candy77091

New member
תודה על הסיקור.

אני אקח איתי רק את הקטע של "התחרה" חוזרת.אקססוריז לא בשבילי.. גזרות רחבות בסגנון הצ'לו גם לא..צעיפים מבחינתי זה רק בשביל הקור בחורף..

Vetochka

New member
אני כמעט כמןך.

התחרה אקנה . אקססוריז זה אמור להיות גודל גדול העונה ? גזרות רחבות ? אממ קניתי מכנסיים די יפים אך רחב לא כל כך יפה לדעתי מה עם נעליים ? והאם יש מצב שיחזור מתישהו מכנס גזרה נמוכה ?

בקרוב יעלו

טרנדים נוספים לפי שבוע האופנה בניו יורק ופריז. האמת היא שהטרנדים סך הכל דומים. האקססוריז אמור להיות מודגש ובולט, לא עוד תוספות עדינות שלא מרגישים בהם, אבל זה כמובן עניין של טעם, אני לא מתחברת לזה במיוחד. ואם נוח לך גזרה נמוכה, לכי על זה!

Vetochka

New member
אממ מוכרים עדיין מכנסיים עם גזרה נמוכה ?

לא מצאתי מכנסיים ממש יפים בגזרה נמוכה בחנוית ... לגבי תחרה דווקא קניתי חוצה די יפה מתחרה . האקססוריז לדעתי לא אמור להיות מודגש ובולט זה לא ממש יפה.. בכלל נראה לי אין לי כאלה אקססוריז ...

תחרה

פתאום שמתי לב שאין לי שום פריט כזה... בכלל לא עונדת אקססוריז? וצודקת לגבי הצעיפים.

candy77091

New member
גם לא הייתי יוצאת בשמלות כאלה ביום יום..

ויש לי ספק רב אם יש מי שהיה יוצא בהן לעבודה.. בכלל זה לא ממש מתאים למזג אויר אצלינו(מי ילבש שמלה עם חתיכת פרווה כזאת בקצה, הוא יראה מטורף נדמה לי!) באירופה קר יותר אפילו בקיץ(הייתי בפריז קיץ שעבר ובודדים הימים שהיה חם, לרוב היה נעים ואפילו ירד גשם שטפון כמה פעמים..) כך שאנחנו לא ממש יכולים ללמוד מהאופנה שם ולאמץ אותה לארצינו.

למעלה