ACE- עשה זאת בעצמך

XDD "פרסומת סמויה" ../images/Emo11.gif

לול הנה הקדשה: הום סנטר רולז!!!!!!!!!!! הם הרשת הכי טובה במה שהם מוכרים וזה!!!! XD

GoddessKitty

New member
תיק מ-PVC

שאני רוצה להכין מבד שקניתי לחצאית ונשאר ממנו - לקחת רצועת בד בצורת מלבן ארוך, לקפל ל-3, ולתפור שתי שכבות צמודות ככה שהחלק השלישי נופל מלמעלה כדי שהוא יהיה סגור (כמו תיק שליחים).. להכין רצועה זה קצת יותר בעייתי עם PVC (רצועות רגילות פשוט תופרים הפוך ומקפלים כמו גרב ככה שהצד הצבעוני בחוץ) אבל PVC קשה מידי בשביל זה.. מצד שני, הוא לא צריך מכפלת בקצוות כי הוא לא נפרם. אבל אין לי רעיונות לאיך להפוך אותו למיוחד יותר. אני אוהבת לתפור אבל כלמה שתפרתי היה מבד מיוחד אבל בגזרה מאוד פשוטה, כי אני לא אוהבת להסתבך.

Just Angel

New member
שאלה-מאיפה קנית את ה-PVC?

אני ממש רוצה להשיג ואין לי שמץ מאיפה.תודה מראש ^ ^

GoddessKitty

New member
זה ממש קל

נראה לי שאת ה-PVC קניתי בנחלת בנימין. וגם בבני ברק יש מלא חנויות שמוכרות בדים ברחוב הראשי (ששכחתי את שמו..). שני האיזורים האלו הם בעיקר חנויות של בדים ואפשר למצוא שם דברים מהממים. מצאתי פעם בד שממש דומה לעור נחש, ובד דמוי-עור עם פרחים רקועים עליו, ואת ה-PVC, ועשיתי גם שתי חצאיות מקטיפה ומלא חצאיות מתחרה, וגם בד סאטן שחור פשוט כזה ליומיום. אבל תזכרי שאם את לא רזה כמו מקל, יהיה קשה לתפור מה-PVC משהו שיתאים לגוף שלך. בדים סטרצ'יים הכי קל להתאים לגוף, וגם בדים קשים זה לא כזה בעיה, אבל את ה-PVC אני עכשיו לוקחת לתופרת כי חבל לי לפשל איתו, ובגלל כמה שהוא קשיח כל טעות תפירה שאני אעשה יראו.

XD דבר ראשון ליזי רזה מאוד ודבר שני

זה בעיקר בשביל וילון *ובשבילי בשביל הכורסא שלי
*

GoddessKitty

New member
וילון מ-PVC?

זה רעיון חמוד. אין בעיה לעשות לו חורים בשביל לתלות אותו, כי הוא לא נפרם. אבל נראה לי שזה די רע, כי PVC תופס חום ממש ממש מהר ובסוף במקום להסתיר את הצל הוא יעשה את החדר שלה לתנור.. גם ממה שאני יודעת על הבד, אור יום וחום די מזיק לו.. שכחת פעם משהו מפלסטיק ליד שמשת המכונית האחורית? זה נוטה להינמס ולהידבק.. ככה זה לדעתי יהיה עם הבד בטמפרטורות שיש כרגע בארץ.. עושים לפעמים וילונות מקטיפה אבל גם זה יחמם יותר משזה יעזור. העצה הכי טובה שלי - להשתמש בתחרה שחורה במקום זה. כדי שיהיה אטום יותר אפשר לעשות שתי שכבות של בד, מקדימה אחת קצרה יותר. זה נורא יפה. אבל אסור לחורר תחרה, עדיף לתפור לה לולאות מבד אחר (ולזה כן אפשר להשתמש ב-PVC).

אוקיי עכשיו הרבה ממכם הולכים לאהוב

אותי וחלק ישנאו אותי כי... אני מביאה לכם הוראות להכנת מחוך!!!!!!!!!!!! הנה כמה אתרים להוראות+דברים שנדרשים להכנת מחוך
תהנו
רונה xxx

נראה טיפה מסובך...

וגם הרבה לקרוא.
וחסרות תמונות של תכלס- מה עושים קודם ואיך עושים... אבל קבלי ח"ח על היוזמה!
הנה קישור להכנת ארנק בצורת ארון מתים. תהנו!

GoddessKitty

New member
הבעיה היא

שאי אפשר ממש לקנות ברזלים לשימוש אישי בארץ. גם בהוראות אם אני לא טועה לא ממש מסבירים שצריך לשים יחד עם הברזלים גם פיסת בד ספוגית כדי שהם לא יקרעו את הבד. ובכלל, הם נותנים מושג אבל לא יותר מזה.. להכין מחוך זו עבודה מאוד קשה. ככל שיש יותר חלקים ככה יש יותר מקום לטעויות. בגלל זה עדיף תמיד להתחיל מלתפור דברים פשוטים שעשויים משני חלקים - למשל, חצאית או גופיה. אין מה לעשות, מחוך חייבים לקנות.. לי יש חמישה ואת כולם קניתי באיביי (בעצם אחד מהם קניתי בוולווט). זה גם מצריך חשיבה רצינית של איזה סוג מחוך, כי מחוך "אמיתי" שעשוי מברזל ולא מחומר אלסטי אחר, קשה מאוד ללבוש וצריך להתרגל אליו לאט לאט. בכל מקרה - יש דברים שפשוט קשה להכין בלי מספיק נסיון. עדיף כבר לעשות חולצת סטרפלס דמויית מחוך. היה לי רעיון מאוד נחמד דווקא - לקחת חזיה ישנה שיש לי מבד שחור אטום ולחבר אליה עוד בד ככה שתצא חולצה-חזיה שדומה למחוך מודרני..מתישהו אני אעשה את זה אם אני אמצא בד מתאים. הצרה שלי זה שיש לי חזה ענק ולא בפרופורציה ככה ששום מחוך מודרני קנוי (כמו אלו שיש בחנויות ללבני נשים) לא ממש מתאים לי.. ויש כמה דברים ממש יפים וזולים.. אבל גם לרוב מיצרים אותם מבד שקוף ככה שאי אפשר להסתובב איתם בחוץ.

למעלה