FULL RISPECT!

rayman

New member
FULL RISPECT!

כבוד כבוד כבוד לכל מי שהמליץ/עשה/הקדיש ופתח פורום זה! אם זה לא היה מגיע עד עכשיו, כבר היו לי תוכניות ברקע להציע לתפוז לפתוח פורום כזה, שלא יבייש אפילו את פורום המוזיקה השחורה ב-IOL! באמת הגיע הזמן, ובואו רק נקווה שהפורום הזה לא יתדרדר למטה ול``דחקות`` על ג`חנונים וכל הבולשיט הזה.... כי זה באמת סתם די דירדר את הפורום ב-IOL! סוף סוף מישהו באמת שם לב כאן בתפוז שההיפ הופ הישראלי כזה קרוב לפריצה, והחליט לפתוח את הפורום הזה... ולסיום - אני רק אחזור ואגיד: כבוד! (-B

תותי-בת

New member
יו מיי מאנזזזזז!!!! תודה מיי מאנז.... אל תדאג הפורום מתכוון רק לעלות ולעלות ולעלות עם הזמן!!! ואנחנו נהיה בטופ ואת זה אל תשכח! כי אני עושה מאמצים רבים להביא לנו פה אתרים שווים וכל מיני דברים שווים שקשורים במוזיקה שחורה בארץ ובכלל!!!! על ג`חנונים אפשר לדבר ביום שבת בצ`אט למי שרוצה.. :) אני מוכנה לדבר איתכם שעות על זה אבל לא פה, ותמו שורות הג`חנון - כי זה טעים ! ;) ואי``ש (איש יקר שלי) שמתי לכם פה כתובת של אתר על DMX המהולל!!! באתר תוכלו למצוא כתבות, חדשות, קטעי הורדה ווידאו, שירים ותוכלו להצטרף למועדון היאהו שלו... מקווה שתהנו, ליאת. נ.ב. הקישור השני הוא בנוגע למונחי הראפ - תוכלו ללמוד בו על שפת הרחוב בה משתמשים בשירים, וכמו כן תוכלו למצוא בו מידע על אמנים, וציטוטים משיריהם של ראפרים מפורסמים, ENJOY YOURSELF.

למעלה