סכמ"ש מאוהב

Blue Emptiness

New member
סכמ"ש מאוהב

לא באמת, אבל אתם יודעים מה לעשות.

משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:
התחדשות השבוע:
פריט/לבוש השבוע:
תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
אדם שהרס לך את השבוע:
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
ציטוט/יציאת/מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש:
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:
+ מסקנת/ות השבוע:

שבוע טוב ומלא ריגושים

svety

New member
כואב לי לראות את השרשור ריק,

והיה לי שבוע מהמם ואין לי כח להתארגן לעבודה.

משהו טוב שקרה לך השבוע: יצאתי לסרט עם החבר המהמם שלי, ביליתי ערב בנות מעלף ומצחיק עם הבפפ הבלונדה, יצאתי ל"סשן תרפיה" עם הידיד הכי טוב שלי, יצאתי לערב שתייה וטמטום עם שתי הבפפ שלי [פעם ראשונה ששלושתינו יוצאות יחד מאז התיכון] והיה מעלף ומוצלח ואדיר, ושי היה אצלי בסופ"ש והיה לנו מושלם.
וסידרתי את הארון. מצאתי את השמלה האהובה עליי שחשבתי שהשארתי בבית של האקס.
משהו רע שקרה לך השבוע: התכסחתי בטירוף עם כל המשפחה, זה כאילו גיל 16 שוב כאן.
ומשהו ממש מחורבן - הבפפ הפמינאצית התעלפה ומה לשם מיון וניתוח חירום וסכנת חיים וכל הכיף הזה, מזל שהידיד הכי טוב של שתינו היה שם בשביל להזמין לה אמבולנס וללוות אותה לוולפסון וכו'. היא אמורה להשתחרר היום, תודה לאלוהימה.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: שום דבר יוצא דופן.
התחדשות השבוע: צעיף מושלם. אבל באמת מושלם. אני שונאת צעיפים כי הם תמיד מגרדים וזזים ואף פעם לא יושבים באופן מושלם וכל הזמן צריך לסדר אותם, ואז מצאתי צעיף שפשוט סגור מכל הצדדים שלו ורק צריך לכרוך אותו פעמיים מסביב לצוואר וזהו. 10 שקלים בחנות פרחות באלנבי. ועגילים מקסימים מטופ10. וגם קניתי לעצמי טבעת ממש אדירה של נחש שם והיא לא הייתה נוחה אז העברתי אותה הלאה לשי, למחסן אביזרי לארפים-חנונים-שקרכלשהו שלו.
או או או ומשהו ממש מגניב! הלכתי ברחוב ביום שני[?] ומצאתי שני ספרים מונחים על ספסל ליד הפח, אז כמובן שלקחתי. הראשון הוא עיר-קליפורד סימאק, והשני הוא מעבר לעלטה-אורסולה לה גווין
פריט/לבוש השבוע: הצעיף המנצח.
תוכנית השבוע: לא יוצא לי כבר לצפות בטלוויזיה באופן סדיר, אבל בשישי עשיתי השלמה קצת של אנטומיה-פרנטהוד-קרימינל מיינדס-גליי-דה ביג באנג. ובשבת הקודמת ראינו מלא באפי, אבל זה כבר בנוהל וממש לא מרגש - סיימנו את העונה השנייה והתחלנו את השלישית, ווהו!
סרט השבוע: בקולנוע - "מת עלייה". זה כאילו לקחו את דמדומים והפכו אותו לסרט זומבים. היה מצחיק, אבל קצת טיפשי.
ובשבת שעברה ראיתי את שלגייה והצייד. חמוד, ולאורך כל הסרט למה שמה [קירסטן סטיוארט?] יש הבעת פנים אחת, בדיוק כמו בדמדומים. מה זה?!
ספר השבוע: סיימתי, סופסוף, את קיצור תולדות האנושות. לא קוראת שום דבר מעניין במקומו.
מאכל השבוע: סושי! עם הבפפ הבלונדה.
יציאת השבוע: כל השבוע היה יציאה אחת גדולה. בראשון יצאתי עם הידיד הכי טוב לשתות קפה ולחפור, בשני יצאתי עם הבפפ הבלונדה לערב בנות שכלל סיבוב שופינג קטן וסושי ומלא ריכולים ושיחות על בחורים ובולבולים, בשלישי יצאתי לסרט עם שי ובחמישי יצאתי לבירה עם שתי הבפפ והיה גאוני.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: פורים - בעיקר מסיבת ניינטיז בסאבליים. ומסאז' אצל ברזילי, הגב והצוואר שלי מתפרקים.
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: עבודה. היא כבר מתחילה לעלות לי על העצבים.
אדם שעשה לך את השבוע: שי-שתי הבפפ-הידיד הכי טוב.
אדם שהרס לך את השבוע: המשפחה שלי שהרגה אותי.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: החבורה הקבועה: שי, שתי הבפפ והידיד הכי טוב.
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תרימייייייייייייייייייייייייייייייי
תמונת השבוע: בנוהל, אין.
התוכניות לשבוע החדש: מלא עבודה, הופעה של חבר טוב בריאליטי ריהב סנטר ביום שלישי [תבואו, יהיה מטאל!], פורים.
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מעייף ומלא באירועים.
+ מסקנת/ות השבוע: אני חייבת מיטה חדשה.

למעלה