ציוצי ערב

Ofra le

New member
מה קורה כאן לעזאזל

לאחרונה כמעט שאין מהדורת חדשות שבה סיקור על אונס מזעזע

האם באמת התרבו מקרי האונס בחברה שלנו,
או שמא אלה רק הדיווחים עליהם שתופסים תאוצה

לא מסוגלת לצפות או להאזין לזה.

נמלטת.
אבל אם להשיב עניינית, שילוב של השניים.
כשיש רצף אירועים במכוון הסיקור יהיה כזה שיחפש וידגיש
את אותו נושא הסיקור.
כמו גם ייתכן, תגובות שרשרת. עודף סיקור גורר גם
העתקת המקרים בקרב אנסים בארון.

גם וגם

אין ספק שיש עליה ברמת הפשיעה בארץ ובעיקר מקרי האונס המזעזעים והדקירות. אני לא מדברת על המעשים הנעשים במסגרת פשעי העולם התחתון, כי אלה היו מאז ומתמיד ואין חברה שלא נאלצת להתמודד עם העולם התחתון שלה.
משהו רע עובר על החברה הישראלית. בני הנוער שותים משקאות אלכוהוליים יותר מאי פעם. פשוט נורמה. נשיאת סכין או כלי נשק אחר גם הפכה לנורמה. בלי זה אתה לא גבר. דרך אגב, זה לא פוסח גם על בחורות. הדיבור האלים, האלימות עצמה. הלגיטימציה של השתיה. הכל מותר והרשות נתונה.
אותו הנער שאונס, יודע שהוא ייעצר בסופו של דבר, אבל מה איכפת לו? זה היה שווה כי עכשיו הוא מוכר בשכונה בתור "גבר". סוג של שליטה והפגנת נוכחות וכוח. אותו הנער שדוקר והורג, יודע שהוא ייתפס ובכל זאת הוא לא נרתע. הוא גבר והוא שמר על כבודו גם במחיר הריגתו של מישהו אחר. ככה הוא שומר על כבודו ועל איזו תרבות אלימה שממנה הוא צמח והוא לא יסטה ממנה ולא משנה איזה עונש הוא יקבל.
ואם מדברים על עונשים, אז אם ממילא לא איכפת להם להיתפס ולהיענש, אז צריך לעשות זאת כמו שצריך. מאסר ארוך וממושך עם עבודת פרך. הקלות הבלתי נסבלת של העונשים, פשוט מגוחכת ולא עניינית. רק חינוך מהבית. שום בית ספר לא יכול לחנך את אותו הנער שמיינקות סופג את האלימות הפיזית והמילולית מהבית.
לא יודעת מה צריך לעשות. אין לי קצה של פתרון בנדון. כרוניקה של פשע ידוע מראש.
והתקשורת, כן. גם התקשורת מלבה את העניינים ויוצרת הרבה רייטינג. אנשים מדברים על זה, אנשים מודאגים, אנשים מפוחדים, אנשים מתעצבנים, יש רעש ויש הרבה דיבורים וזה טוב לרייטינג של כולם. אם פעם ידיעה על דקירה היתה מתפרסמת בדפים האחוריים של העיתון, היום היא תופסת מקום מרכזי. יכול להיות שגם זה לא בסדר.

purehoney

New member
מה עם סיירות של הורים שמסתובבים בלילות?

אולי יכולים לתפוס את זה בזמן ולמנוע את האונס/רצח הבאים...השם ישמור=/

Aronsona

New member
אתמול כתבתי, ואני מתכוון בשיא הרצינות

שצריך לעשות משהו קיצוני ביותר בנושא הענישה.
התקשורת מנפחת אולי, אבל האנסים הפוטנציאליים, מקבלים חיזוקים ולא להיפך.
חייבים ענישה קיצונית ביותר.

שקטטט1

New member
מה מראים בחדשות..

אני יודעת שלהרהר על גבי דף באנטרנט לא באמת יפתור כאן את הבעיות,ושהפתרון כנראה לא יגיע ממני,כי הוא צריך להיות מערכתי וכולל.
לא נולדתי אתמול,ברור לי שמקרי אונס היו עוד הרבה לפני ושלא מדובר ב`גל אניסה` אלא ב`גל חשיפה` מצד התקשורת שמאד אוהבת לקחת אירוע ולתת לו נפח עצום.
אבל העובדה שזו לא תופעה מתגברת לא הופכת אותה לפחות נוראית.
אני מרגישה שהמדינה שלנו מאבדת את ההגיון

ואם ממשיכים לשמוע מה קורה בחדשות ברגע של חסד-שנייה לפני שהמידע הזה מודחק אי שם מתחת לתודעה-שנייה לפני שאומרים יהיה בסדר וממשיכים,מבינים שגם המצב הבטחוני במדינה שלנו על הפנים.
אנחנו הולכים ומאבדים תמיכה,העולם צעד לפני לעשות פשרה עם האירנים,הפלסטינים רגע לפני הכרזת מדינה עצמאית,מצרים יורה לכל עבר איומים על הסכם השלום עם ישראל,ואובמה ממש מערער את תחושת הבטחון שהייתה למדינה שלנו בקשר עם ארה``ב.
בממשלה הכל חרא.
לא פחות ולא יותר,האנשים שם עשו לפני שבוע צעד צבוע ומעלה תהיות.
כמובן שזה ישכח עד לבחירות הקרבות,וכבר לא נשאל את עצמנו איך זה יכול להיות שהאופוזיציה שעד לא מזמן קללה וביקרה עד אין קץ את הקואליציה חברה לה.
כמובן שההשערה שכל זה היה למען טובתם האישית תרד מהפרק ותודחק-ממש כמו מקרי האונס לאותו אזור בנפש שאוגר את כל מה שאנחנו לא יכולים להתמודד איתו.
אבל שנייה לפני שגם אני ממשיכה בערב שלי..ואומרת לעצמי ולכולם שיהיה בסדר,אני שואלת את עצמי-האם באמת יהיה בסדר?
האם מספיק אנשים עושים משהו בשביל שיהיה בסדר?

ואני לא מדברת עלינו,על האנשים היחידים והקטנים,שהרי-בניגוד לכל הקלישאות,אין מספיק כוח בידינו.
אני שואלת על אלו שלמעלה,וכן,אני יודעת שאני מטילה מעלי את האחריות,אבל פאק-לא אני זאת שמחליטה על התקציבים!!!לא אני זאת שבידה הכוח להעביר תכניות הסברה,לחזק את האכיפה,ולדחוף למען חברה מוסרית יותר.

אני יודעת שאתם בטח קוראים ואומרים שגם לנו,יש השפעה.
נכון,יש לנו השפעה,אבל מועטה,ובהחלט לא מספיקה.

אז זהו,סיימתי לחפור. סליחה שחפרתי...

בואנה סרה, מנדבושקס. - זו לא פעם ראשונה

שאני כותבת על היוצר הזה.
אבל, יצא לו אלבום סולו חדש. ואם תשאלו אותי, אז
זה שיר השבוע שלי.
אסף אבידן -
http://www.youtube.com/watch?v=KNVhSu2oSPM
(עופרה, העתקתי מאפשהו בג'הנאם למטה)

Ofra le

New member
ערב טוב דאג, כיביתי את ה

תיכף הולכת להאזין למה שצירפת - לשנות את מצב הרוח

משום מה באייפד זה לא עולה לי ...

ואם להוסיף עוד מילה. התקשורת אוהבת

לזרוע את הבהלה. זה נושא הנושא רייטינג.
ובשם פורנוגרפית הקורבנות הם מפמפים את זה.

Ofra le

New member
לא יפה לנטוש אותנו

ולרעות בשדות זרים

קחי לך צעצוע משם ובואי לשחק כאן

בנות יש לי שאלה אליכן

ובאמת, אני מאוד מקווה שלא תתנפלו עליי ותקבלו את שאלתי כהווייתה ולא מתוך רצון לקנטרנות,
אבל אתן באמת נהנות לקרוא את מה שיש לג'ק המרטש להגיד? באמת הוא מפרה את הביציות המחשבתיות שלכן?
כיצד אתן מסוגלות לנשום יחד איתו את אותו החמצן בפורום ההוא ועם כל הכבוד לדיונים הרציניים שיש שם לפעמים. ואני אפילו טרחתי להחזיר לג'ק ביקור ואפילו כתבתי לו תגובה שם באיזה נושא. כאילו חשבתי אוליי אני מפספסת משהו. באמת סוזי ודאג ורינתי שאני כל כך מעריכה ומכבדת, חושבות שצריך לשמוע עוד דעות, עוד אנשים, קצוות מנוגדים, להילחם על זכותו של כל אחד להגיד את דעתו וכל שאר הבלה בלה הזה, ואני לתומי האמנתי והחנקתי את הבחילה למקרא זיוני השכל שיש שם שלא לדבר על זיוני הכבוד של כל אישה באשר היא אישה.
אני לא מבינה את שאר הנשים שמסתובבות שם, אבל הן לא מעניינות אותי. בעיה שלהן. אבל אתן? WTF מה נסגר איתכן??
זהו. הוצאתי את זה. עכשיו אתן יכולות להדיח אותי.
וענבל גבריאלי הזאת, בא לי לשים לה נבוט בראש

למעלה