הכירות

My courage

New member
היי לכולן,אני חדשה כאן..

היי,
אני חדשה כאן בפורום, מקווה שאצליח להתשלב כאן..

אציג את עצמי בקצרה ומשם זה יתפתח...
שמי My courage בת 29 מאזור הצפון,
מאז ומתמיד, נמשכתי, התאהבתי בנשים. יש לי צד שאני נמשכת לגברים, אך אף פעם לא התאהבתי בהם, מנסה למצוא הסבר עד היום.
היו לי די הרבה נשים ואהבות, צמאה לחום אישה,אוהבת זוגיות,עומק,תקשורת, שיחות ליליות לאור הכוכבים והירח,רגישות..
אשמח להכיר נשים בפן הזוגי וגם בפן החברי, באה בפתיחות.
אני לא מעורבת בקהילה, אין לי חברות קרובות, תמיד אשמח להכיר אנשים חדשים וללמוד מאנשים ששונים ממני.

משאירה כאן ציור שלי, רמז לעולם העיסוק שלי ואשאיר דימיון לכן..

My courage

New member
אספר על עצמי בהרחבה ...

אני בת 29, מאזור הצפון, אני עוסקת באמנות ובעיצוב גרפי. אני רוחנית (לא מגדירה את עצמי דתייה), מושך אותי עומק, מאד מתעניינת בנושאים כגון: קבלה, יהדות, עולם האמנות, עיצוב חזותי, אוהבת למצוא רעיונות והשראות ולתת לזה ביטוי בעולם שלי.
אוהבת מקומות רגועים, לפעמים אוהבת לרקוד במסיבות-זה בריא לנפש.
מאד אוהבת מוזיקה במגוון, אוהבת לבקר במקומות חדשים, אוהבת מאד ללמוד ולחקור.
מאד מאמינה באהבה.. אהבה בעייני היא ללא תנאי וללא תלות במשהו.
אוהבת טבע, בע"ח, יש לי חתלתול מקסים.
&nbsp
אני אשמח להכיר מישהי ולפתח לקשר זוגי וליצור זוגיות מדהימה שמכילה הבנה הדדית, הכלה, אכפתיות, באותו תדר שלי, נשדר על אותו גל. ראש פתוח ופתוחות לשינויים ולדברים חדשים.
&nbsp
אם מצאתי חן בעייני מישהי, מוזמנת לשלוח לי הודעה באהבה ובכייף. גם בקטע חברי.
&nbsp
ערב מקסים

&nbsp

את נשמעת מעניינת.

מחזירה אותי קצת לתקופה בה הורי למדו קבלה ולתקופה בה חבר יקר לימד אותי קצת עבודה בפוטושופ/גרפיקה. מודה שאשמח לחדש קשר כזה.

טל פלד

New member
הכרות לקשר קליל

היי, מנסה את מזלי כאן...בת 36 מהמרכז, אוהבת שירי משוררים, טיולים בארץ, לשבת בבתי קפה, בילויים שקטים בעיקר. אפשר לומר עליי שאני די טום בוי, ויש לי שיער קצוץ. כרגע עקב תקופת מעבר בחיים מחפשת קשר יותר קליל, בעיקר לכירבולים ולסקס. לא שוללת אם זה יתפתח למשהו מעבר. רצוי מאד רווקה ללא ילדים, שלא נמצאת בקשרים נוספים כרגע, מאיזור תל אביב והמרכז. מי שזה מדבר אליה, מוזמנת לכתוב לי בפרטי.

ברוכה הבאה

חייבת להודות שהזכרת לי את עצמי מעט-שיער קצוץ ואהבת בילויים שקטים.
מוזמנת לספר עוד קצת על עצמך.
אולי למשל מה הטעם שלך בנשים?

adiq1800

New member
היי בנות

בת 39, גרושה. בלי ילדים. מאוד קשה להכיר מכיוון שלא מצאתי שום אפליקציה או משהו קרוב לזה. למעט טינדר (שלטעמי יותר בית חרושת מזעזע). אני מחפשת סוג של קשר עם אישה (הגיל פחות חשוב), אשת שיחה, שאפשר לדבר איתה, לפתח סוג של חברות עמוקה. סקס לא בראש מעייני, מגע וחיבוק, ולהתכרבל בקצב איטי, עושה לי את זה יותר.

משאירה כאן את כתובת המייל שלי (אגב, אני מחולון),
[email protected]

הכרות, חברות, ו...?

הי, אני חרדית, אומנית, בת 23, ו..... כנראה שלסבית. עד לא מזמן יצאתי עם גברים ופשוט הבנתי שזה לא הולך לקרות, חולמת להכיר בחורה מדהימה ועמוקה שנוכל להבין ביחד מה אנחנו....
כל הכרויות באתרים וצ'טים נראים לי הזויים, אני לא בנאדם של קשרים שטחיים וחיצונים, אבל אני לא יודעת איך עוד אפשר להכיר בנות, בייחוד בנות שמחפשות גם הן קשר מהסוג הזה:)
אשמח לעצות,
וכמובן אם את מזדהה ורוצה לשמוע עוד, מוזמנת לשלוח בפרטי:)

היי לך, :)

קודם כל ברוכה הבאה. :) דבר שני, את יכולה לנסות להתקבל ולהכיר בארגון בת קול (ארגון לסביות דתיות), וכמובן כאן. :) ספרי על עצמך ואולי תכירי משהי. :) אישית, אני מגדירה עצמי כמאמינה/מחוברת למסורת, אבל לא שומרת שבת. כבר תקופה ארוכה מוצאת את עצמי מתפללת שחרית ו/או מנחה בטווח השעות שאני יכולה.

למעלה