קצרים ליום ראשון - שבוע טוב!

susieada

New member
קצרים ליום ראשון - שבוע טוב!

בוקר טוב ושבוע טוב של ספורט, אור, שבו, אנו, המעטות בספורט, נשמש מודל לרוב שטרם מעזיות!
יום נפלא!

perach22

New member
שבוע נפלא, יום מקסים, ואם אפשר..

גם איזה נס קטן, ככה בקטנה

susieada

New member
זריחה מתוך המים

כמה שאני אוהבת את מראה העננים ההופכים לאפרסק, קורן אור עם זריחה השמש. במיוחד מתוק כשאני חווה אותה מתוך המים. שחייה עם הקבוצה. פעם הראשונה שאני מגיעה לאימון יום ראשון בבוקר בים באיזה 6 שבועות. כייף! וקר... לפני הכניסה למים, אחרי חצי שעה במים, אפילו עם החליפה, ועדיין קר לי, אך לא רועדת. למדתי להחליף בגדים מיד עם היציאה מהמים!
יום ושבוע נפלא!

Kong Fu Panda1

New member
חדשה פה :) בזכות Perach 22

שיהיה שבוע מקסים, קל וכיפי :)

קשה להתחיל אבל אין ברירה.

perach22

New member
היי פנדה, ברוכה הבאה אני כמובן מנחשת...

ומקווה שתמצאי כאן חברה נעימה כמו שאני מצאתי, ותוכלי לשאול, לספר, לשתף...
ושיהיה לך כאן נחמד עם הבנות האורות האיתנות

אז התחלתי את השבוע בלעזוב את קבוצת ההתעמלות, ולעשות מנוי בהולמספלייס ושם יש לי בריכה אבל המורה בקבוצה וחלק מהצוות גם מאמנים בהטלמס אז סה"כ זה יצא בסיידר, הייתי חייבת לעשות את זה לפני ינואר, וזה פשוט הסתדר יותר טוב ממה שחשבתי.
ועכשיו מתחילה לעשות שינויים בתכנית האימונים...
והפעם כוללת שחיה... שתתחיל ממחר (כבר יש שני בגדי ים ספורטיביים חדשים אחד מהם בשני חלקים
) איזה כיףףףף
שיהיה המשך ערב נעים

susieada

New member
תתחדשי ותהני מהשינויים - פרק חדש!

שמחה שמצאת דרך גם להכניס בריכה לשגרת האיונים!

susieada

New member
ברוכה הבאה!

כייף שחברה מביאה חברה.
מחכה עם כולן לשמוע קצת יותר עליך.

נופש נהדר וריצה בשניר... אבל לא זה היה האתגר!

אז יצאנו לנופש כל השבט, ומדובר על 11 מבוגרים + 13 ילדים מגיל 3 שבועות עד 12. אתן יכולות לתאר לעצמכן שהיה שמח... ממש נהניתי, כיף עם כל הילדים החמודים (וגם עם ההורים החמודים שלהם). ישנו בשניר, ואני ממש ממליצה על המקום. עם כל ההתרחשויות, הילדון, שבדרך כלל ישן 2.5 שעות בצהריים, ישן אולי 45 דקות כל יום. לשמחתנו הרבה הוא השלים את החסר בלילה, כך שיכולנו לקום יקיצה טבעית בשבע בבוקר.
אמנם רבים מהמשפחה רצים אבל בכל זאת לא הצלחנו לתאם ריצה משותפת, ולכן רצתי לבד. לא רציתי לצאת לשטח לבד, אז רצתי מסביב ליישוב. העננים שכיסו את האזור ביום שישי נעלמו, להפתעתי, ומאד נהניתי מהנוף. הקפתי את היישוב כמעט פעמיים והגעתי הישר לארוחת בוקר מפנקת.
אז איפה האתגר? אחרי ארוחת הבוקר התארגן בספונטניות משחק כדורגל משפחתי. הקבוצות השתנו והתחלפו כל הזמן, הורים וילדים באו והלכו (אפילו שחר נהנה להסתובב על המגרש ולהרגיש שהוא חלק מהאקשן), ואני שיחקתי בערך שעה. גם אמא שלי, בת 72, השתתפה, אבל היא לא הצליחה לקלוט את החוקים וכל הזמן ניסתה להבקיע עבור הקבוצה הלא נכונה. היה מאד מעייף!

susieada

New member
אמא משחקת כדורגל בגיל 72 - רק כבוד והערכה!

שתבקע לשער הלא נכון. שתרוץ ותבקע לאן שהיא רוצה!
השארה לכולנו!
שמחבה שהצלחת להשחיל את הריצה ונשמע חוויה נהדרת להיות חלק ממשפחה גדולה, רבת ילדודיסים!

למעלה