קצרים לים שלישי

susieada

New member
קצרים לים שלישי

בוקר טוב ושנמצא לפחות 2 דברים שמשמחים אותנו והסובבים אותנו היום - "פעמיים כי טוב."
יום נפלא לכולנו.

וריצה אחת שכן היתה

אתמול, אחרי ארוחת הצהריים הבנתי שבעצם אין לי עבודה, ולא באמת דחוף ללכת לשוק אז... אולי אפשר לרוץ. קצת חששתי לצאת לרוץ ב-2 בצהריים ועוד אחרי האוכל, אבל אמרתי לעצמי, לפחות אצא, ומקסימום אם לא יהיה מוצלח אחזור מהר.
אז נתחיל מהפן השלילי, ארוחת הצהריים אכן הציקה בבטן אבל זה קרה רק אחרי חצי שעה... כשכבר התקרבתי לנקודת הסיבוב. אבל בפן החיובי, היתה ריצה מצויינת, גם בהרגשה (רוב הדרך) וגם בקצב. סגרתי 7 ק"מ, מאד נלחמתי לסיים אותם יפה. נהניתי לראות את כל התיירים בתל אביב עושים חיים. נתן לי תחושת חופש כזאת.
וגם, גיליתי שאתר הבנייה של הטיילת החדשה הומה מטרקטורים, והבוקר לקחתי את שחר להסתכל עליהם בעבודה. הוא היה מרותק ומאד נהנה. היום - יום מנוחה. אני ממש תפוסה.

susieada

New member
ניצול מקסים של "חלון" לא צפוי!

ופעמיים כי טוב - ריצה מצוינת, גם קצב ו... גילוי אתר הבנייה הומה בטרקטורים לשחר!
שיהיו הרבה יותר רגעים מתוכננים ומפתיעים הנותנים הזדמנות לריצה.
מתי מתחדשם אימוני הקונג-פו??

perach22

New member
ברור שפעמיים כי טוב היום

עוד מעט דייט עם התאומים,
ואח"כ שיעור בטן וספינינג במועדון....
זהו לילה אחרון לשנה זו, תשנו טוב... חחחח

melon

New member
חוויה מתקנת - ריצה חורף טובה

ככה עושים את זה !
כובע חם , באפ פליז, חולצת דריי פיט ועליה חולצה טרמית חמה, כפפות , מכנסיים טרמיים
כפפות אמרתי ????
ריצת לילה קבוצתית. מאוד אוהבת אבל בדרך כלל לא יוצא לי להצטרף. בגלל החופש והחגים הצלחתי הפעם.
להקה של משוגעים, עטופי כובעים וכפפות, מנצנצים למרחקים שועט החוצה ב-1 מעלות
היה ממש כיף , וחם , וכיף ....

susieada

New member
כה חשוב הביגוד המתאים!!

כובע חם, באף פליז, כפפות!, מספיק שכבות כדי לשמור על חום הגוף, עוד חברי קביצה לתמוך אחד בשני. חוויה מתקנת ללהקת המשוגעים!
תמשיכי להנות בריצה כל החורף!

בעצם יש לי שאלה

זה אמנם היה מזמן, אבל אני די בטוחה שכמעט כל ריצה הייתי מורידה את הכפפות די מהר. זה לא קורה לך?

melon

New member
כן קורה

ובגלל זה אני מתחכמת ורצה בלי וחוטפת היפוטרמיה קלה ...
אבל לומדים מטעויות. יש כפפות יותר דקות שעדיין עושות את העבודה.

melon

New member
אינפוזית ויטמנים לרצים - טרנד מוזר

היום בדרך לעבודה שמעתי ברדיו שיחה עם רופאה , מנהלת מרפאה משגשגת, שהמליצה על אינפוזית ויטמנים כדרך להתאוששת מהירה מריצות מרתון. קוראים לזה IV therapy
הטיפול מיועד לא רק לרצים כמובן, אבל אני מתייחסת כרגע לנקודה הזאת כי אנחנו עוסקים בספורט.

הדוקטור הסבירה שבמקום לקחת מולטיויטמנים על בסיס קבוע (ואני מוסיפה : ולאכול ירקות ????) , אפשר לקבל עירוי שמכיל את כל מה שהגוף צריך, ישר לדם , עוקף מערכת עיכול.
מצויין לרצים !

נשמע לי הזוי ומופרך אז עשיתי חיפוש קל. ואכן זה אמיתי לגמרי. קליניקות שמעניקות קוקטלים ישר לווריד.
למשל זאת שצרפתי בלינק :

“I received Sonas’ nutritional IVs prior to the Boston marathon. I recovered faster than I ever did, I felt great, ran a great race –
my best Boston ever. I wouldn’t run a marathon without it ever again!” – Jay Ciotti, MD, family physician and marathon runner

[URL]http://www.sonasimc.com/2012/04/want-faster-recovery-and-better-endurance-or-just-general-good-health-try-the-iv-try-the-iv/[/URL]

רק אני חושבת שזה מוגזם ? מעניין אותי מה דעתכם ?

נשמע לי פלצבו נהדר

אולי זה עוזר, ואולי לא, אבל - א- כל אינפוזיה תשפר את ההרגשה שלך אחרי ריצת מרתון. ב- לדעתי, אין מספיק ידע על ספיגה של ויטמינים שלא דרך האוכל ובטח בכל מיני קוקטיילים. אז נראה לי מגניב אבל בטח לא הייתי מעזה לעשות את זה לעצמי.

למעלה