קצרים לסוף שבוע - שבת שלום

יוצאת למסכמת

עוד רבע שעה יוצאת מהבית, 36 קילומטר - מבית קמה ועד כפר עזה. לאור הדרך ילוו אותנו חברי הקבוצה ונסיים בארוחה על האש קבוצתית.
מתרגשת אבל מרגישה מוכנה לזה.

susieada

New member
את מוכנה!

השקעת ברצינות להכין את עצמך, בתקופות ממש לא קלות, בתנאים לא תומכים, והנה, את מוכנה למסכת!
אני מתרגשת אתך!

melon

New member
איך היה ?

אני קוראת הכל באיחור של כמה שעות ...

מאוד מרגש (ומלחיץ) אבל יש לך את זה ברגליים, עבדת קשה בשביל זה

היה קשה מדהים וטעים

לאורך הדרך, בנקודות שונות ולקטעים שונים ליוו אותה חברי הקבוצה, לרגע לא היינו לבד. הם עודדו, תמכו, צילמו.
בעלי ליווה ב17 האחרונים, עבורו זה היה שיא המרחק, היה צמוד אלי וזה היה נפלא. ה9 קילומטרים האחרונים היו לגמרי על הראש כי ברגלים לא נשאר לי כלום. עצרתי לשניה לקחת ג'ל או לשתות איזוטוני כי פחדתי שאם אעצור לא אוכל להמשיך, מה שגרם לי לשמור על קצב ריצה טוב.
סיימנו בדיוק בכניסה לכפר עזה בהתרגשות מטורפת.
הדרך לבית החברים משער הקיבוץ היתה לי נורא נורא קשה, כל חלק ברגל כאב לי. כולם חיכו שם, התקלחתי ו....אכלנו המבורגרים נפלאים (זו היתה הבקשה לי לפני שבועים למסכמת חחחח).
בקיצור לרוץ 36 קילומטר זה לא קל, אבל חוויה נפלאה. מתחיל הטייפר, הורדה בכמות הקילומטרז', פתאום התוכנית ניראה קלה, פעם הבאה שאראה על השעון את ספרה העשרות 3 זה יהיה כבר להכנרת לצידי

melon

New member
כל הכבוד לך

36 ק"מ זה המון.
מקווה שהתאוששת.
כל הכבוד שעמדת בזה , וכל הכבוד למלווה הצמוד ששבר שיא ריצה מכובד מאוד.

susieada

New member
אימון המגרש את החושך

6:15 יום חמישי בבוקר על שפת הים. עוד יש סהר של ירח בלי שמץ רמז של הזריחה. אנו עושים את תרגילי היוגה הפונקציונלי לחיזוק והארכת שרירים, מברכים את השמש.. ועובדים קשה. אני מצליחה לעשות את הרוב, בדרכי, עם ההתאמות האישיות ופשוט נהנית מתחושת העבודה והמתיחות הטובות לי לגוף. אחר כך, כניסה לים השקט, שחייה סביב שוברי הגלים, קצת דגים, הרבה חברה, והכי חשוב, גוף רענן ולא כואב אחר כך. ההליכה מהים לאוטו הכי זורמת בזמן רב.
היה כייף ככה להתחיל את היום.

שבת שלום והמשך חנוכה שמח לכולנו!

perach22

New member
סופ"ש נעים

אצלי הוא התחיל כבר ב4 לפנות בוקר, הבן שלי רץ הבוקר לראשונה מירוץ רשמי של 5 ק"מ, וכנראה שהתרגשתי יותר ממנו, ואולי פחדתי שלא אתעורר בזמן עם השעון, שלשום הוא סיים מסע של 15 ק"מ במסגרת כושר קרבי וזה מאוד מרגש אותי לראות אותו כך מתפתח ונהנה מפעילות הספורט שלו, אני לעצמי רצתי הבוקר לעשות חצי שיעור פילאטיס ומשם ישר לקו הגמר לקבל אותו בסיום.
את הריצה שלי תכננתי לאחה"צ היום, כי מחר בבוקר קבעתי עם סרג' רכיבת כביש, כבר חודשיים לא רכבתי על אופני הכביש, מקווה שיתגלגל לי טוב. אוטוטו דצמבר מסתיים, 2014 מסתיימת, ובפתח מחכה תכנית אימונים חדשה... זה כיף להיות קצת בלי תכנית ולהתאמן בלי למטרה מסויימת, מה שנקרא לשמור על הקיים, בלי לחץ.

שתהיה הצלחה רבה לך אמא ב 36 ק"מ מסכמת, כשאני רואה את המספר הזה, אחרי שרצתי חצי אחד, ברור לי שאני עדיין לא מוכנה נפשית לתכנית אימונים למרתון, נותנת לעצמי עו 3-4 חצאים לפני שאתחיל להתארגן על מרתון.
סוזי כיף לחוש את הרוגע שאת שרויה בו, ומתאורי השחיה שלך את עושה לי חשק לקפוץ לים.

שבת נעימה לכולכן וחג אורות איתנות לכולנו...

ארוכה מחר על הבוקר... 28 KM

הקילומטרים מתחילים לעלות.
היום התאמנתי בחדר כושר, ריצה קלילה של 3 ק"מ, אימון כוח שהיה מדוייק וטוב.
תכניות קצת השתנו לקראת מחר, אז יוצא שארוץ 14 לבד ואז 14 עם ליווי.
בכל מקרה - יהיה כיף.
&nbsp
חג שמח לכן יקירותיי

ריספקט לאמא על המסכמת, לסוז על השחייה, לפרח על הרכיבה והילדוד במרוץ.
&nbsp
אושר!

perach22

New member
ריספקט גם לך טולה

אחרי הכל, 28K, זה לא הולך ברגל... זה רץץץץץ,
תהני ותצליחי..

perach22

New member
ריצת שישי,ו
שבת...

אחרי שנ"צ טובה ועמוקה בשישי, כשהעיר אותי הטלפון ממנה, אפילו לא הרגשתי שירד גשם כזה טוב במודיעין, יצאתי לרחובות השטופים, לריצת 13 קמ, כיפיים, התגעגעתי לרוץ ברחובות שמזמן לא הגעתי אליהם. וממש לפי התכנון, הבוקר יצאתי לרכיבת כביש, אחרי חודשיים שבהם רכבתי רק שטח פה ושם, כי התמקדתי בריצות לקראת חצי מרתון, מה אני אגיד לכן, חששתי שאולי לא יתגלגל לי טוב, אחרי חודשיים, אבל זו היתה אחלה רכיבה... של 30 ק"מ, יצאנו מהעיר ל443, ונכנסנו בעוקף רעות, ירדנו עד היציאה ללטרון וחזרנו חזרה בעליות, משם פנינו לישפרו וחצינו בכביש החדש לליגד ואז חיכתה לנו העליה שקורעת 4 ראשיים
, של עמק האלה וחזרה לנקודת המפגש בצומת הכניסה למודיעין. זו היתה רכיבה מאמנת, מאתגרת, ומלאת סיפוק ובעיקר מרגיעה, כי שוב גיליתי לטובה את אופני הכביש שלי, חוויה מתקנת.
חזרתי הביתה מרוצה ומחוייכת
שבוע טוב לכולכן.

למעלה