קצרים לסופ"ש - שבת שלום

susieada

New member
קצרים לסופ"ש - שבת שלום

בוקר טוב וסוף שבוע נעים!

perach22

New member
אצלי הוא מתחיל בסימן טוב!!

בשעה טובה!!! כך נאה ויאה להתחיל את תכנית האימונים המשולבת החדשה שלי, התכנית תסתכם בשתי פעימות, האחת בסוף מרץ במירוץ האביב - חצי מרתון שני, והשניה בסוף מאי - מקצה ספרינט מלא בתריאטלון הנשים, בשלושת השבועות האחרונים, עליתי חזרה על אופני הכביש שלי והיתה לי הפתעה נעימה, הפחדים נעלמו וכנראה משו בי התגעגע אליהן, חזרתי למועדון לשם השחיה, והתחלתי לשלב אימוני כח וסיבולת, להזיז, להפריד, להתאמן רק בחוץ, רק בפנים, לשנות ימים, לשנות שעות, ולאט לאט נרקמה תכנית, שנראית מתאימה ותפורה לי. היעד שלי בריצה עד החצי השני הוא להגיע לריצה של 26-28 ק"מ, בשחיה בבריכה כ 3-4 ק"מ ולהיכנס לים בסביבות אפריל, ולרכוב כ 50 ק"מ, ובשלב מסויים אני אמורה לשלב בין המקצים. אז לא יודעת אם מישו זוכר איך סיימתי את 17 הק"מ הקודמים לפני החצי הראשון אבל היום זה היה לגמרי אחרת...אמנם בערך באותו הזמן, אבל גם בהרגשה הפיזית וגם הנפשית וגם במראה.... היום זה הרגיש הרבה יותר טוב. אז מה שנותר זה להמשיך לקבל חיזוקים ואיחולי הצלחה... תודה מראש

susieada

New member
יחי ההבדל בין החצי הראשון ועכשין!!

יש לך תוכנית ויעדים מקסימים! תהני!

perach22

New member
תודות סוזי וגמדים,

אני אגלה לכן סוד, לפני 4 שנים הייתי מאוד מאוד שמנה, והייתי עושה בערך כלום וחצי עם עצמי, אומנם הלכתי להתאמן במועדון אבל זה לא הרגיש לי מהנה ומאתגר כמו עכשיו, מאז שהתחלתי לרוץ והתחלתי לבנות תכניות אימונים לעצמי ולחפש יעדים לעצמי אני מרגישה שאני חיה ולא רק מעבירה את החיים הלאה, אני מרגישה שאם אין לי איזה יעד לחודשים הקרובים ואם אין לי תכנית אימונים, אני הולכת לאיבוד... אני מאושרת, שמחה, מרגישה טוב עם עצמי, וזה פשוט עושה את החיים נפלאים, תודות לפורום כאן אני גם מרגישה שאין כאן תחרות, יש כאן תמיכה, ועידוד ואני מודה לכלן על כל מילה טובה...
שיהיה לנו שבוע נפלא

susieada

New member
להרגיש טוב עם עצמך!

המתנה הכי גדולה שאפשר לתת לעצמך! שינוי דרסתי בחיים לא קל, ועשית את זה. כמה טוב להרגיש ש"את חיה" ולא "רק מעבירה את החיים."
נכון. בפורום אין תחרותיות. כל אחת מנצחת. הדרך של כל אחת מעניינת, חשובה. אנו לומדות אחת מהשנייה!
שבוע נפלא!

הספירה לאחור, שיגעונות טייפר ומה שביניהם

בשעה זו בעוד שבוע אהיה אחרי המרתון, אחרי מנוחה ומקלחת, אחרי האוכל אחרי....
מיום שבת שעבר, אחרי 33 קילומטר של ריצות גב לגב (בשישי ושבת), התחלתי להרגיש כאב ברגל. אחרי התיעצות עם המאמן והפזיוטרפיסט, שהרגיעו וביקשו שלא ארוץ שבוע. אז שחיתי ועשיתי טריינר (שלדעתי המציאו את זה כעינוי סיני עתיק שנועד לבחון את היכולת המנטלית של אנשים רגילים שחושבים שהם ספורטאים), והמחשבות וההתרגשות מבלבלות לי את הראש ומנגד המנוחה והאפשרות לישון עד יותר מאוחר היתה נפלאה השבוע.
מחר אצא לריצת "ניסוי כלים"....
יאלללה עוד פחות משבוע
עכשיו רק נותר לקוות שחוץ מקור הגשם ירחם עלינו

melon

New member
כמה מוכר

טייפריס מתקדם ? יעבור בעוד שבוע בדיוק
דרכי טיפול :צפייה בקומדיות רומנטיות , סידור ארונות (לא לטפס על כיסאות או סולמות) , מיון חוברת מתכונים ואם אין לך אז הכנת חוברת מתכונים ,
שתייה , מנוחה ואכילה. והכי חשוב לחשוב רק חיובי
כמה מרגש ......

susieada

New member
עוד שבוע! מנוחה, לדמיים את שער הסיום!

לתזכורת, מעלה שוב את התמונה של שער הסיום בטבריה!
הדרך היתה ארוכה ועשית אותה! תרגישי טוב. בהצלחה עם ריצת הנסיון מחר.

perach22

New member
עוד 5 ימים לזינוק, בהצלחה אמאל'... מכאן אפשר רק לעלות

שברתי את מחסום ה-30!!

32 ק"מ ריצה הבוקר בטיילת ובפארק הירקון.
היה קר
היה קשה
היה גדול
היה כיף
היה לבד וגם ביחד עם חבר שהצטרף ל-20 ק"מ וסיים איתי ביחד את הפעם הראשונה שרצתי מרחק כזה.
&nbsp
איזה פאקינג אושר

שלוש שעות של אושר, אין מילה אחרת לתאר את זה.
&nbsp
שבת שלום

איזה כיף, מזל טוב וכל הכבוד

זוכרת את ההיי שהייתי בו אחרי ה-30 הראשון... ריצה שלעולם לא אשכח.

susieada

New member
קושי וכייף! כל הכבוד על שבירת ה30 ק"מ לפעם הראשונה!

melon

New member
פותחים שנה בריצה בכיוון ההפוך

אתמול פתחתי את השנה החדשה בריצת 12 ק"מ. בגלל שפה יש חופש ובגלל שקר, החלטתי ש 10 בבוקר זה שעה טובה לצאת. החלטתי לרוץ לאורך הנהר, וכשהגעתי שמעתי קולות ומוזיקה ומרחוק ראיתי אנשים רצים עם מספרי חזה.....
מירוץ ?
מירוץ ! שכחתי לגמרי - ה1 לינואר:
resolution run 2015
כי מי שרץ ב1 בינואר ירוץ כל השנה. ביום הראשון בשנה יש הרבה מירוצי מקומיים שהם מירוצי הצהרת כוונות. מסורת שכזאת. וכך יצא שיצאתי לרוץ, במסלול ההפוך של המירוץ של העיר שלי. רצתי ממול (לא הפרעתי וירדתי לשוליים) ונופפתי למשתתפים, עודדתי ואיחלתי לכל אחד שעבר מולי שנה טובה. אני רצה ונתקלת בצלם האירוע שצועק לי שאני רצה בכיוון הלא נכון. את רצה הפוך הוא אומר לי. צועקת לו חזרה שזה בסדר , לא שייכת למירוץ והוא צוחק ומצלם אותי הפוכה.

המנהג פה הוא להגדיר 10 התחייבויות לשנה החדשה, מתוכם עומדים ב 3 בערך.
המחויבויות הפופלריות הן : דיאטות למינהן , ספורט וכושר, הפסקת עישון ושתיית אלכוהול, פחות שעות מסך (טלפון , מחשב , טלווזיה) אוכל בריא וכדומה.
המאמנת שלנו אמרה תבחרו מראש רק 3 התחייבויות ותעמדו בהן.

אני מסתפקת באחת, על פניו פשוטה אבל ממש לא.
לשתות יותר מים. שזה משהו שאני פשוט לא עושה. בקבוקים יפים, מיכלי שתייה כלום לא עוזר. אז השנה אני אשתדל יותר.

תמונות ממסלול הריצה שלי אתמול. יום בהיר וקר.... שנה חדשה !

מסלול מקסים

זה מפריע לך שאת לא שותה מים? את מרגישה מיובשת? או שסתם מרגישה ש"צריך"?

melon

New member
מדבר....

בודאות מיובשת וזה מאוד מפריע.
אף פעם לא צמאה ולא מסוגלת לשתות הרבה...

שנה הבאה היא שנת המים !

susieada

New member
Resolution Run!

גם בסיאטל! רצים 5ק"מ ומסיימים עם טבילה במים הקרים של אגם וושינטון! בני עשה אותו פעם שנייה. משוגעים כולם!
תמונות של מסלול יפהפה!
טוב שאת לא צריכה מירוץ זה להצהיר על כוונות לרוץ כל השנה. את כבר עושה!
ו.. תשתי, תשתי, תשתי! לבריאות!

למעלה