פריז

ענבל מ

New member
פריז

אנחנו מתעתדים לטוס בעוד חודש לפריז וחשבתי להתייעץ איתכן:
מה לקנות ואיפה? (יודעת שהכל יקר, אולי יש המלצות קונקרטיות לדברים מ-מ-ש שווים שחיי לא יהיו חיים בלעדיהם?)
לא רק בגדים (חובבת קלרינס, אני די בטוחה ששם זה יהיה במחיר שפוי יותר מבארץ)
איפה להתאכסן? מעדיפים דירה או מלון דירות על פני מלון, יש תקציב אבל משתדלים לא להתפרע יותר מדי...
איפה לבקר?
המלצות אחרות? איך להתלבש? איפה לאכול?...

תודה

אפרתינה

New member
נסיעה טובה !!

&nbsp
ואין לי המלצות כי פעם אחרונה שהייתי שם הייתה עוד בשנות ה-90..
&nbsp
&nbsp

איזה כיף לך!!

אני הייתי לפני שנה וקצת והתאכסנתי במלון הזה
[URL]http://www.sevres-saint-germain.com/en[/URL]
זה מלון קטן ברחוב קטן באזור נהדר ואני מאוד ממליצה.
כדאי גם להסתובב באזור ברגל, יש שם את כל החנויות של הרשתות שיש ברחוב הראשי של הקניות (ריבולי) רק בקטן וזה בעיני יותר נחמד.
לאכול לפחות פעם אחת בפטיסרי בולונז'רי מהמפורסמים (פייר הרמה או פושון אבל למה או או אם אפשר גם וגם).
לגבי מסעדות אכלנו במסעדה הזו, מומלץ להזמין מקופ מראש
[URL]http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g187147-d714966-Reviews-Chez_Janou-Paris_Ile_de_France.html[/URL]
אל תוותרי על מוס השוקולד!!
הכל טעים ומקסים, לפריז יש כל כך הרבה להציע. תהני לך.

C H 4

New member
2 אתרי האינטרנט שאני מכירה לחיפוש מקום לינה

הם booking.com אפשר לראות מלונות בטווח מחירים שמתאים לך על מפת העיר ולהבין מה כדאי ומה לא. יש הרבה המלצות גולשים.
וairBNB לדירות במקום מלון.
בפאריז לא הייתי אבל שניהם נוחים מאוד ומציעים מגוון לא רע.
תקראי ביקורות גולשים ואת המלונות תבדקי גם בtrip advisor. בטיול האחרון שלי בלית ברירה באחד הלוקיישנים קבענו למלון עם ביקורות סבירות ולא יותר. בדיעבד גילינו שבטריפ אדוויזור היו לו ביקורות מחרידות שגם תאמו את הניסיון שלנו (ברמה של חיוב כפול על המלון, טינופת מחרידה, אין מים חמים וכו')
טריפ אדוויזור זה אחלה מקום למצוא המלצות על כל האטרקציות התיירותיות. החסרון המרכזי שלו שלפעמים עם עודף מידע קשה לדעת לאן ללכת.

ענבל מ

New member
תודה!

לגבי לינה הסתדרתי, וגם בטיולים קודמים תמיד דאגתי לבדוק ביקורות בטריפ אדוויזור.
אני מסכימה איתך שקל ללכת לאיבוד בעודף המידע באתר, והוא מצוין לדברים נקודתיים...

למעלה